Výsledky vyhľadávania

  1. Opravené Pilier hrdinov

    Všimol som si, že popis v Predajcovi starožitností uvádza "Pilier". Všade inde je to Stĺp.
  2. Opravené Archeologická udalosť - 42. úloha

    Motivujte alebo zdokonaľte 30 budov alebo iných hráčov. Príliš veľa alebo na môj vkus. ;)
  3. Opravené Uhoľný expres

    Uhol - neuhol? ;)
  4. Predajca starožitností - zoznam dražiteľných položiek

    Existuje niekde zoznam vecí, ktoré sú ponúkané Predajcom starožitností do dražby?
  5. Opravené Kolónia na Marse: "Credits" a "Podpora života"

    Po 2 mesiacoch hrania som si všimol "Credits" "Podpora života": tuto nie sú žiadne chyby, ale navrhujem zjednotiť terminológiu so "Spokojnosťou": Aktuálna podpora života Požadovaná podpora života Dodatočná podpora života
  6. Opravené Halloweenska udalosť - úloha č. 50

    Chybný je text prvej alternatívy "Postavte 2 kultúrnu budovu ...".
  7. Neopraví sa Kultúrna usadlosť Vikingovia

    Ahoj, dokončil som 3.x po sebe kultúrnu usadlosť "Feudálne Japonsko" a povedal som si, že pre zmenu začnem Vikingov. Tak som ju začal a pri splnení prvej úlohy som si všimol, že v okne úloh je nápis "Kultúrna usadlosť: Feudálne Japonsko" - viď obrázok. Pri ďalších úlohách to už potom bolo OK...
  8. Opravené Zimná dedinka

    Originál: "Straw Star Tent" Aktuálny preklad: "Slamený stan s hviezdami" Môj návrh: "Stan so slamenou hviezdou" Aktuálny preklad: "V blízkosti Zimná dedinka iných jedinečných budov" Môj návrh: "V blízkosti iných budov sady Zimná dedinka"
  9. Opravené Pop-up okno "Terakotová armáda"

    Pokročilá taktika: Útočné a obranné hodnoty sa ... poslnia o ...
  10. Opravené Okno "Mapa sveta"

    Pri pokuse dostať sa na mapu Marsu sa nad záložkou objaví text "Na prístup na túto mapu získajte všetky provincie na predošlej mape", hoci som už všetky provincie získal. Ale skôr si myslím, že je to bug, a nie chybný preklad.
  11. Opravené Kozmický vek: Mars - chyby

    Originál: BioTech Crops Môj návrh: Biotechnologické plodiny
  12. Preposlané Rozlíšenie stavu účastníkov správy

    Pomohlo by mi, keby účastníci správy boli rozlíšení, či ide o suseda, priateľa alebo cechovníka. Poprípade aspoň sused vs. priateľ/cechovník. V správach, kde si navzájom prispievame na VB, totiž často narážam na to, že s niekým nie som priateľ ani nie sme v jednom cechu a nemôžem mu teda...
  13. Opravené Virtuálna budúcnosť - názvy tovarov

    Prekladateľ tých názvov musel byť zhulený: Data Crystals - "Ďalšie kryštály" miesto "Dátové kryštály" Cryptocash - "Záhada" miesto "Kryptomena" Tea Silk - "Silo medúz" miesto "Čajovníkový hodváb" Golden Rice - "Zlatý podnos" miesto "Zlatá ryža" Nanites - "Nanotrubice" miesto "Nanity" (alebo...
  14. Zostávajúce použitia

    Potešilo by vypísanie počtu zostávajúcich použití na jednotlivých ikonách stavovej lišty. Viď obrázok
  15. Štatistiky motivovania a návštev v hostinci

    Uvítal by som jednoduchú štatistiku koľkokrát ma nejaký priateľ za posledný týždeň/mesiac motivoval a koľkokrát navštívil môj hostinec.
  16. Grafické odlíšenie cechu, priateľov a susedov a zoznam veľkolepých budov

    Tieto 3 skupiny by mohli byť graficky odlíšené (povedzme farbou mena) a to jednak na spodnej lište (aby som videl, kto medzi susedmi je z cechu a kto z pomedzi priateľov a kto medzi priateľmi je aj z cechu) a jednak v Histórii udalostí. A tiež by som privítal nejaké tlačidlo, ktorým by som sa...
Hore