Výsledky vyhľadávania

  1. uhe83

    Preposlané Radnica

    Mám malú prosbu,či skôr návrh..preto to píšem sem... Nedalo by sa v radnici v rámci histórii udalostí...keď mám návštevy hostinca a je tam tá stolička..aby mala slabšiu farbu,ak sa nedá k danému hráčovi sadnúť..aby bola tak spravená,ako motivácia,že hviezdička toľko nesvieti,keď je daný hráč už...
  2. uhe83

    Duplicita Sánkar "VB"

    Čaute. Neviem či to ukazuje aj niekomu inému..ale mám zaujímavú ikonu na hotovú produkciu Nejak mi to nevadí..ale aspoň sa zabaviť človek môže..že má ďalšie VB v meste
  3. uhe83

    Opravené Rozšírenia - wiki

    Ahojte.. Neviem kto má na starosť správu slovenskej Wiki..ale už by bolo na čase aj aktualizácia... Som sa chcel pozrieť na všetky ceny rozšírení a akosi zaostáva za realitou.. Tu sa stačí pozrieť a hneď vidieť nedostatky...a to nejdem ani radšej na iné témy,kde by som našiel určite ďalšie...
  4. uhe83

    Opravené Egypt

    Čaute.. Neviem,či to robí iba mne..ale pri vyzdvihnuti výroby mi ukaze niekedy tovar alebo mínus priazeň.. nestíham to odfotit..ale vie to každý skúsiť u seba,ci mu to urobí alebo nie.. Jedna sa o app,ale na PC som to zatiaľ neskúšal...ak sa mi to stane aj na pc dam vedieť...
  5. uhe83

    Ako si môžem zmeniť heslo?

    Zdravím.. Mám jednu otázočku... Občas asi ako každý si mením heslo... Ale teraz to u seba (app) neviem nájsť.. Bývalo to v menu Nastavenia/Hráčske nastavenia... Ale teraz to tam nemám... Pýtal som sa aj pár ďalších a niekto to tam má a ďalší zas nie... Je rozdielne menu pre iných hráčov..podľa...
  6. uhe83

    Opravené Nefunguje animácia - Uhoľný express nedymí

    Čaute Ešte ďalšia vec s vlakom..je to prkotina..ale keď som čítal opravy v aktualizácii..tak mi svieti ďalšia chyba.. Mám postavené dve expresy..ale dymí iba jeden Dokaz Plus nechce sa mi vytvárať ešte jedna téma... V menu komunita (app) je neprelozeny názov fórum ..ale je tam forums..ale v...
  7. uhe83

    Planovac

    Zdravim,. nenasiel som to tu nikde, taks a pytam priamo takto.... nastroj ktory pozna snad kazdy a vacsina ho vyuziva Planner, tak ho Inno dalo na "ciernu listinu" a podla textu ktory sledujem a autor priebezne aktualizuje z inno mu nedali dalsie info... je moznost, ze toto sa zmeni??, Verim, ze...
  8. uhe83

    Zimný vlak

    Ahojte.. Malý dotaz,či návrh... Pri prestavbe zimného vlaku,cez upravovovaci režim(žeriav) resetne čas zberu.. Bývalo tak aj pri ostatných častiach kde je kompletný set budov..ako palác,fontána,či akýkoľvek iný set..ale to pri žeriave už nie je.. No pri vlaku to resetne.. Overené práve teraz pri...
  9. uhe83

    Opravené Nezobrazovanie ukončenej výroby

    Ahojte..po posledných aktualizaciach sa stane,že mi neukazuje ukončenú výrobu napríklad na kovacoch..plus motivované budovy nemajú nad sebou hviezdičky...plus neviem prečo..ale občas sa mi stane,že nemám v nastaveniach možnosť prepnutie medzi svetmi..ale iba odhlásiť..po odhlaseni a opätovnom...
  10. uhe83

    Nedoriešené CVC a dôsledky

    tak clovek caka hadam tyzden na odpoved od moderatora a nic sa nedeje, ziadna odpoved, ale doriesilo to vedenie po dohode s clenmi.... takze asi takto... Ahojte v mene cechu Angels of Death by sme sa s Vami oficialne rozlucili kedze rusime nas cech. Hrali sme tuto hru poniektori 5-6rokov a...
  11. uhe83

    zle zobrazenie spravy

    Caute, nie raz sa mi stalo daco taketo.... v ramci komunikacie mi nabehne sprava z ineho vlakna v konverzacii... nevem ci sa to stava bezne, ale u mna nic noveho... tak ci sa o tom vie :) dakujem za odpoved.. teda dufam
  12. uhe83

    Záhada s flashom

    Neviem, ale akosi pocas noci, ked som bol ina arbeit, sa mi stala nasledovna vec hram tri svety,...A+B+D, na Becku mi slape vsetko ako ma, ale na A+D mi vypise taketo daco... aj som teda flash aktualizoval ako ma vyzvalo, ale problem sa nevyriesil...no zahada,skusim este par, veci, no nechapem...
  13. uhe83

    Cech Fórum + obchod

    Caute.. a dalsi navrh, ci dotaz, nevedelo by sa pridat na cech forum moznost nahrat obrazok, alebo odkaz na net stranku so screenom, aby si to ludia nemuseli kopirovat z fora a nakopirovat na web prehliadač?? plus do obchodu dat moznost ze len pre susedov a priatelov, lebo v cechu ptm na obchode...
  14. uhe83

    Ako Upraviť, Uložiť a Nahrať obrázok :)

    Ahojte.. kedže nie každý sa vyzná v PC alebo priamo v aktuálnej problematike s Úpravou Obrazkov... Tak som sa rozhodol vám tu nahodiť malý návod... Samozrejme je na každom z nás a Vás aký postup, či aj program používa :) Ja to mám takto už zaužívané a podľa mna nie príliš zložíté. Tak aby som sa...
Hore