aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3

Hosť
Vzhľadom na to ako sa posuval minuly update, sme neoznamovali datum. Avsak podla mojich informacii ak nenastane nejaka kriticka chyba, aktualizacia prebehne zajtra.
 

DeletedUser26

Hosť
nie je mi jasná jedna vec (teda jedna z vecí :D):

- každý pondelok o 3. ráno budú susedstvá spojené
.
.
- susedstvá spoja max. 80 aktívnych hráčov, spájanie by nemalo prebiehať príliš často

bude to každý týždeň, alebo len raz za čas?
 

DeletedUser98

Hosť
na anglickej bete sa to prerozdeluje každý týžden...teda dva týždne čo to tam funguje tak sa to tam rozdelovalo...teda ten druhý krát som to nejako nepostrehol ale obchodné ponuky sa zresetovali tak som si to len na základe toho všimol...a je to naozaj také podstatné? podľa mňa je fuk či tam budeš mať o 5 aktívnych hráčov menej či viac...aj tak sa zloženie prakticky nebude meniť...teda ak neaktívne susedstvá nebudú vyhadzovať a nezačnú presúvať aktívne susedstvá bližšie k sebe...teda v rámci fikcie samozrejme:)). lebo stále neviem kto s kým susedí a nevie to asi nik okrem tvorcov..a ktovie čí aj tí to vedia:))
 

DeletedUser26

Hosť
nie je to podstatné, len som chcela vedieť ako často sa to teda bude meniť...keď si zvyknem na susedov a viem ktorých môžem napadnúť za body a na ktorých môžem niečo aj vyplieniť (lebo u niektorých neni šanca vymáknuť okrem domov nič :D), tak to je fain :)


som na to fakt zvedavá, lebo na mojom kontinente je aktívnych myslím tak max 15 ľudí, tak budem rada, keď bude viac :)
 

DeletedUser98

Hosť
osobne si myslím, že to majú zrejme rozdelené do tých "regionov" alebo "kontinentov" podľa času registrovania sa do hry...ja napríklad strácam týžden na tých čo to začali hrať v deň spustenia hry. takže ak to je takto "potriedené" u vývojárov, tak sa s vrchnými hráčmi rebríčka ani s tými čo sa registrovali oveľa neskôr nestretneme v spoločnom kontinente. Len chcem upozorniť že na bete aj ja mám neaktívnych hráčov aj po prerozdelení. čiže ani to prerozdelovanie nebude nejaké vytrhnutie z biedy. ak sa na "okolitých kontinentoch" nenachádza dostatok aktívnych hráčov, tak to bude spojenie biedy plus biedy...čo je stále len bieda:)). Ale môže to byť fajn ak spoja aspon tri štyri kontinenty, kde na každom je aspon po 10 aktívnych hráčov. Ale zasa to môže byť aj pre nich demotivujúce z hľadiska umiestnenia rebríčka. Každý sa rád vidí na vyššej pozícii v rebríčku aj ked len tom lokálnom.
 

DeletedUser26

Hosť
bude...nebude...bude....nebude...dnes už asi nie...a nikto nič nepovie...
 

DeletedUser1751

Hosť
Je tu však problém. Zoberte si že mám vyhrať turnaj a nikto u mňa nieje aktívny, to znamená že ma dajú na iný kontinent kde pôjdem od znova?
 

DeletedUser98

Hosť
v čechách je update už aktívny? otázka na tých čo hrajú aj v čechách.

nobal: v anglickej bete to fungovalo tak že do nedele ostaneš na tom istom kontinente čiže ak ten turnaj vyhráš do nedele tak ti medaile pripíšu. po nedeli to bude trošku chaotické, najmä pre tých čo budú mať rozohraté turnaje a budú tam vo vedení. mne tam zazmätkovali s medailami a poriadne takže sa nečudujte ak potratíte alebo naopak medaile získate. toto ešte nemajú zrejme vychytané. ja som medaile získal takže ja nadávať nemôžem...ale ja som tam nemal ešte žiadne...je možné že niekto aj niečo stratil. ale skôr si myslím, že hráči získali.
 

DeletedUser

Hosť
Mne momentalne uz dva dni stagnuju vyskumne body, nemozem dalej s vyskumom, pretoze na mojom kontinene nie je nikto aktivny, kto vyraba eben, vapenec a med. Jedinou moznostou je zlucovanie a obchod v cechu. Anglicka verzia hry update ma uz druhy den na tretom svete, v cesku vcera spustili svet uz s novou verziou hry, ale oni to nemozu na slovensko nahrat. Toto ma uz zacina vyvadzat zo zdravej dusevnej rovnovahy. Ak kazdy update bude prebiehat tak, ze sa oznami termin a potom sa to o tyzden posunie, tak to si pri tejto hre namiesto oddychu a relaxu pekne znicime nervy :)

A tyzden podla mna nie je realny. Ked uz kopec svetov bezi s tym update, preco to nemozu nahodit dalej? Ludia z INNA nevedia zapnut pocitac? Je to sice len beta, ale odtud potud panove, normalne su bugy v hre a nie ze zakazdym nevedia nahrat update nacas...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser26

Hosť
keby to nahrali aj s tými problémami :( aspoň niečo tam určite funguje...
 

DeletedUser28

Hosť
ja som sa teraz regol na cz serveri a frci to tam jedna radost ziadne dlhe nacitavanie :) ale viem ze ako to mam hrat nakolko som sksenosti dostal na SK serveri :) tak uvidim ze ako mi to ojde tam :) Inak aj ja stojim vo vyskume nakolko nemam moznost vyroby alabasteru a na trhu tiez nikto nedava alabaster kazdy len pyta alabaster a ak aj nieko ma tak si nechava pre seba aby siel dopredu ( ze Lubec) :D
 

DeletedUser

Hosť
keby to nahrali aj s tými problémami :( aspoň niečo tam určite funguje...
Na anglickych serveroch to je nahrate uz 2 dni a cesky svet s tym bezi v pohode. Tak ake problemy :D Keby s tym boli problemy, tak to nie je nahrate nikde. Ale opat, zas nikto ani mu, ani bu co sa deje.
 

DeletedUser28

Hosť
ta co uz asi netreba komentovat a zostava uz len cakat co bude dalej :(
 

DeletedUser98

Hosť
akože neviem čo s tým serú ľudí:(. ja kvôli ich nepodarkom rovnako nemôžem dalej...na mojom kontinente nik anilen nesníva o mede alebo medi...a ja som si vyprášil sklady od žuly aj alabastru na ktoré mám bonus...ale čo dalej? cez jedno som prešiel ale na dalšie nemám:)). to je psycho...všetky forge body čo som kúpil sú mi teraz na dve veci a môžem to len a len banovať:(. inak ako vás tu tak čítam najlepšie bude tých najlepších hráčov spojiť do jedného cechu (po aktualizácii) lebo tí slabší ktorých má každý na kontinente proste nestíhajú so surovinami ktoré potrebujeme my. takto by sme aspon nemali stresy a zrejme bude dostatok všetkého.
Na anglickej bete mám už rovnaké problémy so stagnáciou a včera tam nahodili zasa nejakú novú miniverziu čiže oni si zvesela pracujú na vylepšovaní bety 10.1 ale aby to nahodili aj inde tak to nie:( anciáša im
 

DeletedUser

Hosť
No, vravim, ake problemy :) Na anglicku betu to ide nahrat v pohode a v riadnom casovom termine, slovensky a cesky update sa musi posuvat lebo vznikaju "problemy".. Dost by ma tie problemy zaujimali, akeho su typu a co su zac.. Lebo toto fakt nie je normalne, aspon podla mna. A ceresnicka na torte, aspon keby dali vediet preco sa to prelozilo, kedy je nahradny termin alebo co, nie, zas nic...
 

DeletedUser26

Hosť
nooo...my nie sme asi primárna verzia..zo ziskov na sk asi nezaplatia ani kávu pre tých čo tam na tom robia :D

len toto je dobrý smer na to aby prestali platiť aj tí čo to náhodou robia...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore