• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser28

Hosť
stale len dohady co sa stalo pockajme mozno sa dnes niekto k tomu vyjadri
 

DeletedUser1786

Hosť
Mám ten istý problém ako asi všetci. Len čakám a čakám že čo sa bude diať. Konečne som sa potešil že sa bude od "včera" dať obchodovať aspoň v rámci cechu, ale to by sme nemohli byť na Slovensku. Už asi 3 dni len sedím a prerábam hore dolu mesto, aby som aspoň niečo robil, pretože ostatný sú ďaleko bodovo za opicami a ja nemám s kým obchodovať... A aktivita správcou je vážne na nezaplatenie, keď niečo nejde, tak tu proste nie sme...
 

DeletedUser26

Hosť
Vzhľadom na to ako sa posuval minuly update, sme neoznamovali datum. Avsak podla mojich informacii ak nenastane nejaka kriticka chyba, aktualizacia prebehne zajtra.

všetkých by zaujímali ďalšie informácie lebo zajtra už bolo včera :)
 

DeletedUser

Hosť
Zajtra znamená o týžden. Ak sa vobec niekto stará o to, písal som aj o bugu nikto nič či to bug je alebo nie si vicucám z prsta... :)
 

DeletedUser98

Hosť
tu sa nejedná o to či sme na slovensku alebo kdekolvek inde...keby nechcú a je to pre nich ekonomicky nevýhodné tak jazykovú mutáciu neurobia... ide o to že nemáme "komfort" hráčov z iných krajín...vôbec by mi to však nevadilo keby tú hru urobili aj s možnosťou solovania...síce ako tak to je...ale prečo robia hru s nutnosťou spolupráce s inými hráčmi a obmedzia im prakticky všetky cesty spolupráce...čo je to za nápad na...ondiať hráčov na kontinenty a viac sa nestarať či tam je aktivita alebo nie...urobiť cechy a nemožnosť akejkoľvek spolupráce...to už nie je hra...takto asi chcú prísť o tých pár aktívnych...a možno ostane pár tých čo si občas pomôžu diamantmi...ale ked s nimi nebude mať kto komunikovať a meniť surky tak to asi prestane aj tých baviť...smutné aj od moderátorov fora že na hráčov z vysoka .... mi to príde akoby je to agonia pred vypnutím svk servera...
 

DeletedUser26

Hosť
toto fórum mi nejak príde v agónii už úplne od začiatku :) až teraz si uvedomujem aké fórum na The west úplne perfektné :D
 

DeletedUser28

Hosť
no ale poviem vam ziadny kompetentny tu na fore dnes ani neni :eek:
 

DeletedUser

Hosť
toto fórum mi nejak príde v agónii už úplne od začiatku :) až teraz si uvedomujem aké fórum na The west úplne perfektné :D
Tak tak na The West sa o to na čele z Linteom starajú parádne a ked sa povie update bude tak je.

Tiež nemám s kým vymienat, skoro všetci majú rovnaké suroviny alebo nemajú ochotu ani ten Forge Point obetovať za obchod a potom to dajú na trh v takom pomere že si poviem zadrhni si. Tak jediné čo mi ostáva rabovať, rabovať a rabovať všetko okolo ale tiež to neni žiadna výhra...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser98

Hosť
ja som si z tých začiatočných surovín naraboval habakuk ale bud to už pozdávali ludia alebo tí čo občas prídu bud ani nestavajú nevyrábajú alebo jednoducho sú tak vzadu v technologickom strome alebo v dobytých územiach že vyrabovať si pre mna potrebnú surovinu je nemožné...zlaté začiatky...každý mal všetko potrebné a taktiež to aj viac ludí hralo a nebolo potrebné mať tolko všeličoho...v základe stačilo zlato a materiál:). teraz to je fakt agonia...a forum? kolko ludí tu prispieva...5? a nerátam do toho moderátorov lebo tí na to zvysoka kašlú:)). dúfam že aspon české forum sa ako tak hýbe
 

DeletedUser46

Hosť
prečo málokto prispieva na fórum? možno aj z toho istého dôvodu ako aj ja... lebo by som sa musela opakovať, písať to, čo je už napísané niekým iným... hra v podstate stojí, stojíme aj my, lebo sa nevieme pohnúť dalej (nefungujúci obchod - nie je sľúbená aktualizácia), takže nie je o čom novom písať... prečítam, v duchu súhlasím a idem dalej. Smutné konštatovanie na margo tejto hry. Tak, ako sme boli nadšení z tejto hry niekde na začiatku, tak začína sklamanie... ale povedzme si: vydržíme! :-D
 

DeletedUser

Hosť
Valsora, máš úplnú pravdu. Ja fórum čítam pravidelne, len nemám zatiaľ potrebu prispievať. To že community manager, a hlavný moderátor sa na fóre neukážu niekoľko dní svedčí o niečom. Keď sa pozriem ako funguje en fórum tak oproti nášmu je to obrovský rozdiel :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj ceske forum je obrovsky rozdiel - ako to, ze tam to tak funguje a tu dokopy nic?
 

DeletedUser26

Hosť
tak sú 3 dôvody:

- cz začalo skôr, tak aj kopec slovákov hrá tam a nie tu a teda sú na fóre tam
- na cz mali moderátorov niekoľkých od začiatku a tí pozakladali témy a rozprúdili tam rozhovory
- na cz ak sa niekto niečo pýta, tak ak mu neodíše hráč, tak do pol hodky má odpoveď od móda, alebo toho pomocníka čo tam majú...tu sa niekto opýta niečo čo nemôže bežný hráč vedieť a ostane 3 dni ticho a potom aj tak nič a upadne to do zabudnutia :)

a preto sem chodí už len poseldných pár zúfalcov čo ešte dúfajú v lepšie časy a po čase prestanú aj tí...
 

DeletedUser105

Hosť
nepripisuje body do pvp turnaja...vsetko sa zrusilo v jednom som bol 1 a v druhom 2 celkovo som mal mat 20 medaili....dostal som 5 PRECO????...teraz ked bojujem a zsikam body tam mi ich ani nepripise...do konca PVP turnaja ostavaju 2 dni...takze zas kkt z toho...to neviete prejst na novu verziu bez toho aby sa vsetko posralo???...a uz ked vam to nejde tak to radsej nehajte tak...a vyserte sa na to...najviac ma sere ze uz som mal 2 super suboje v jednom 1300+ bodov a v druhom 1500+...?!?!?!?!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore