• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak sú 3 dôvody:

- cz začalo skôr, tak aj kopec slovákov hrá tam a nie tu a teda sú na fóre tam
- na cz mali moderátorov niekoľkých od začiatku a tí pozakladali témy a rozprúdili tam rozhovory
- na cz ak sa niekto niečo pýta, tak ak mu neodíše hráč, tak do pol hodky má odpoveď od móda, alebo toho pomocníka čo tam majú...tu sa niekto opýta niečo čo nemôže bežný hráč vedieť a ostane 3 dni ticho a potom aj tak nič a upadne to do zabudnutia :)

a preto sem chodí už len poseldných pár zúfalcov čo ešte dúfajú v lepšie časy a po čase prestanú aj tí...

Ja som sa presťahoval na cz je tam lepšia zabáva všetko už tam mali do konca aj súťaž mi ešte nie škoda majú tam lepšie zorganizovaný team a všetko okolo toho, proste bomba :D Moderátori by sa mohli prejaviť keď som sa im nukal nechceli tak nechceli ja by som to hneď rozprúdil :D fórum musí byť odzačiatku super a musia sa organizovať súťaže a podobne inač to spadne to takej situácie ako je The West je tam veľmi malíčko ľudí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser26

Hosť
ja viem...len som chcela hrať sk, presa len som slovenka :)

a teraz už sa mi nechce začínať odznova, už som vo vrcholnom stredoveku a ja som neni nikde z tých čo idú na každý nový svet dokola :(

dnešný deň ma tu neskutočne ale sklamal...
 

DeletedUser98

Hosť
vám ide prihlásiť sa do hry? mne dnes celý den nefunguje hra..
 

DeletedUser

Hosť
Ano, jde. Ale jen někomu.... Proběhl update a většině lidí nejdou obchody, nejde registrační email, nejde se přihlásit do hry....
A náš admin na foru není už asi 3 dny..
Takže otázka na FOE team, je hlášeno technikům na INNO že update má chyby? Není, že? Pokud zde nění admin, kdo by to hlásil? INNO s teamem krom admina nekomunikuje a to bude asi problém, protože pokud to hlášeno není a admin tu není aby to napravil, pak nemá kdo chyby opravit a hráči můžou jít do dža....
Vůbec bych se po tomhle nedivil, kdyby hráči odešli na CZ, popřípadě i jinam...
Probíhá update a admin na foru nepřítomen, hahaha.....
 

DeletedUser

Hosť
chyba je v tom, že je nahratá nová verzia ale po prihlásení sa začne naťahovať stará verziu z 13.6. a tá sa zákonite musí biť so súbormi z novej verzie. Asi niekto zabudol vymeniť ten prvý súbor, ktorý všetko naťahuje.
 

DeletedUser

Hosť
No tak za tento dnešný výpadok cca od 14:00 požadujem kompenzáciu ! Neviem ešte dokedy to bude trvať, ale predpokladám že dnes si už nezahrám ;)
 

DeletedUser

Hosť
Inak skusil niekto kontaktovat Inno gamesov. Mozno by mohli mat kontakt na niektoreho zodpovedneho typka, alebo nam aspon uviest nejake to info ze co a ako. Problem je ze na InnoGames.com som FoE nejak vo forume nenasiel. Tak to asi vidim na Ragnarok Online a ako uz niekolky mi nezostava poblahozelat tym, ktory mali uchopit klavesnicu a niekolko krat do nej tuknut, ze cakajte robime, alebo dnes chodte do kina, lebo my vsetci z FoE team tam uz sme... alebo im JointY (sorac, len som zneuzil meno) dal typ na nejakeho dobreho dodavatela a potom je to neiste. Iste je ze na niecom slapu a ten matrosz je evidentne kool...
 

DeletedUser

Hosť
Je to veľmi zlé s FoE sk už preto, že ako ste spomínali admin je neaktívny, keď tu není hlavný admin je tu zástupca admina, ktorý je tiež neaktívny to už je dosť. Update ma veľa bugov skúsenosti mám aj ja nejdú mi rôzne veci ktoré sú potrebne na posúvanie sa v dobách. Kontaktovať InnoGames by mal admin od toho tu je.
 

DeletedUser28

Hosť
John uplne stebou suhlasim. mi sme aktivnejsi ako admini ako nech sa nehnevaju ked si to precitaju ale aspon keby tu bol jeden z nich
 

DeletedUser

Hosť
Hej hej tiez sa nechcem citim ko maliar natierac a chapem ze clovek ma v piatok vecer volno a v lete narok na dovolenku (aj ked mi to v pripade adminov skor pripada na ZDSkarske prazdniny) ale ak prebieha nejaka aktualizacia tak by tu mohla byt aspon nejaka srnka ktora pokrci rozkami na hlave ze ani ona netusi. Aspon by sme vedeli ze na com sme. To FB je dobry napad. Takze sorac admini...
 

DeletedUser85

Hosť
boloby dobre predvecis Innogame o zmene admina od zaciatku je to hroza...nech stiahnu admina z grepolisu alebo Westu maju na slovensku mozno 50 adminou pokial viem,takze treba tohto vymenit lebo toto uz je nonsens!
 

DeletedUser98

Hosť
no ja neviem...hra nejde, forum vo svojej podstate nefunguje...je to divné...agonia...všetci sú už v mexiku:))
 

DeletedUser26

Hosť
boloby dobre predvecis Innogame o zmene admina od zaciatku je to hroza...nech stiahnu admina z grepolisu alebo Westu maju na slovensku mozno 50 adminou pokial viem,takze treba tohto vymenit lebo toto uz je nonsens!

crony je admin z grepolisu :) aj mauri...

a linteo už má 2 hry
 

DeletedUser85

Hosť
hej poznam ho a je to taky admin jak.......ked mal niekoho zabanovat to bolo do 10min ked si odneho nieco potreboval vyriesit trvalo mu do aj dva dni...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore