• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Aj mne to ide, az po 60% ... prajem vam vsetkym prijemne hranie ... dovi -dopo
 

DeletedUser

Hosť
BraveHeart a Hotofson - Aké používate prehliadače ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
BraveHeart a Hotofson - Aké používate prehliadače ?

Explorer aj Mozillu ... na oboch som zatvoril vsetky zalozky, vymazal historiu a restartoval prehliadac ... mno a aby to bolo uplne pre istotu som doinstaloval Operu a skusil to spustit tam ... v informacii o spustanej verzii mi vsak nadalej ponuka 0
 

DeletedUser127

Hosť
Aj ja som skusal aspon 10 x sa prihlasit vymazal som vsetko cookies a nic na 60% to zamrzlo a prestalo nacitavat..skusal som aj vymazat pamat skusit ine prehliadace nic nepomohlo..az teraz, cize bud je to uz opravene a ide to alebo mi pomohlo ked prestalo nacitat len obnovit stranku a bolo to...skuste to aj vy pre mna je to necakane prekvapenie ze mi to ide
 

DeletedUser98

Hosť
mne to ide ...konečne...fakt by ma nenapadlo vymazať historiu a cookies...na anglickej bete nič také nebolo treba..hra ide furt...používam chrome...kamarátovi sa to podarilo aj na opere rozchodiť...neviem v čom je problém, ale malo by to ísť ked to už aj mne ide:)) ale nie...neviem prečo je potrebné robiť tieto úkony, ale mne to ide...ale viete čo mi nejde? obchod...absolútne mi nezobrazí žiadne ponuky...len prázdne okno...bez písmen bez čohokolvek...vlastne na ten obchod som čakal a nakoniec mi to nejde:))) taaak toto fakt nas...nahnevá a riadne...nemám slov...ani nerva na to už
 

DeletedUser

Hosť
to iste...asi som sa mal dat na sach alebo ping pong ... alebo rovno na chov bengalskych tigrov, tam by mi aspon nehrozilo umretie na myokardum ...chjo
 

DeletedUser

Hosť
Mne to stale nejde, skusal som v Mozille, Opere a Chrome vsetko mazat aspon 20krat, dokonca som aj restartoval PC... Na dnes to uz balim, uvidim, ci zajtra mi to pojde.
 

DeletedUser1810

Hosť
Už ide, vymazal som z Chrome svoj prihlasovací účet.. Toto by mi ale fakt nenapadlo.. No nič, idem dobiehať straty :O 1.600 bodov našťastie zostalo... Aj prvé miesto v bronzovej PvP :)
 

DeletedUser98

Hosť
obchod ide ale iba pod podmienkou že kliknete na jediný nápis ktorý tam je...prišiel som na to náhodou z čírej zúfalosti som poklikal na všetko v tom prázdnom okne...a klik na nápis obchodovanie a zrazu vidím všetky ponuky...tak toto je skúška nervov táto hra:)) som sa cítil akoby som objavil oázu:)). každopádne hrá má bugy...napríklad v globálnom rebríčku nevidím zobrazených svojich súkmeňovcov...malo to byť a na bete to je...obchod je divný - nejde mi vôbec vytvoriť moja ponuka, mám tam len ponuky od ostatných hráčov...ale ako tak ide...pvp veže sú zresetované...zasa je nejaký iný prepočet bodov...mám 24 tisíc (mal som 20) a jamarko má o desať viac...anciáša ja ho snád nedám:))
no dnes mi pretieklo slušne dosť forge bodov:(. za kompenzáciu palec hore odo mňa
 

DeletedUser

Hosť
Hura Ide ( prosim akekolvek nadsenie pri citani tych dvoch slov vynechajte) ... obavam sa ze je uplne jedno kolko krat to vymazete a nevymazete, pretoze jednoducho som si isiel citat o NHL, este zo dvakrat to skusil spustit a nic a potom ze ano a slo to. Tak som zavrel Mozillu, spustil Explorer slo to na prvu supu. Ono pes bude asi zakopany inde (este stastie ze toto necita moja fenka).

Stazovat sa asi nema dalej zmysel. Prosim to s tymi ticketmi ... kam a co to mam vlastne poslat?
Za odpoved vopred dakujem
 

mogopuk

Nový člen
Už ide, vymazal som z Chrome svoj prihlasovací účet.. Toto by mi ale fakt nenapadlo.. No nič, idem dobiehať straty :O 1.600 bodov našťastie zostalo... Aj prvé miesto v bronzovej PvP :)

Ti zavidim...ja mam vo vsetkych veziach 0 a teraz som vyhral jeden boj a nic mi nepripisalo :(

EDIT: Inak mne to nabehlo po restarte PC-cka....snad to niekomu pomoze ....
 

DeletedUser

Hosť
Ja som restartoval PC a ani tak mi to nepomohlo, stale to nejde :) A skusal som 4 prehliadace.
 

DeletedUser1810

Hosť
No, len sa divím, prečo mám 10 medailí, ked PvP končí až zajtra... Ale nevadí :)
 

DeletedUser

Hosť
spustil som hru z iného počítača, kde som túto hru nehral a klasika načítalo 60% a koniec. STÁLE VYPISUJE, ŽE NAČÍTAVA VERZIU 0.10.0.7608 z 13.6.2012. Takže zbytočne čokoľvek vymazávať, chyba je niekde v programe.
Ináč český server mi beží bez problémov.
 

DeletedUser

Hosť
Musim ale uznat ze teraz mi pre zmenu ide vsetko, dokonca aj trh aj s pridanim cechobchodu a zrusenim forge punktu pri trejdoch... a kedze ficim doma na mobilnom nete s istotou doplnujem zrychlenie hry a nacitavania
Ola
 

DeletedUser1810

Hosť
Musim ale uznat ze teraz mi pre zmenu ide vsetko, dokonca aj trh aj s pridanim cechobchodu a zrusenim forge punktu pri trejdoch... a kedze ficim doma na mobilnom nete s istotou doplnujem zrychlenie hry a nacitavania
Ola

pravda, je to rýchlejšie.. až tak, že som všetko naťukal a nemám už čo robiť :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore