aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
s Flash Playerom to nema nic spolocne. Problem je v hre samotnej, ocividne jem tam nieco blbo nascriptovane co sa nepaci niakym kombinaciam prehliadacov , pluginov a podobnych blbosti co ludia pouzivaju. Hold to vidim tak ze sa niekto snazil kopirovat Settlers Online ale tazko prepadol.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som robil vsetko, mazal som asi 20krat v 4 prehliadacoch, uplne vsetko co sa zmazat dalo. Restartovaval som PC, no stale nejde. Uz neviem co mam skusit :D
 

DeletedUser

Hosť
Prosím jedná sa tu u mňa o mediale a chcem hrať ale nevie jak mam aktualizovať prehliadač :( prosíím napíšte mi čo najskor prosíím
 

DeletedUser26

Hosť
crony, prečo potom cz verzia a en išli po aktualizácii aj bez nejakých úprav presne na tých istých prehliadačoch a v tom istom compe...

a prečo nemáme napr. všetky voľby v trhu (chýbajú vlastné ponuky a dávanie produktov na trh) a prečo sa nedajú pozývať hráči do cechu cez rebríček a ani ten registračný mail nefunguje ľuďom ako v iných verziách? nám to nejak zle nahrali a v tom bude asi hlavný problém...
 

DeletedUser

Hosť
urobil som us vsetko mozne ..aktualizacie od A po Z stiahol mozilu novu javu ....a stale nic
 

DeletedUser

Hosť
No nerad sa vzdavam, ale asi tiez kaslem na to. Nainstaloval som kvoli tomu dalsie 2 nove prehliadace, mazal som v nich vsetko, ale uplne vsetko, vypinal ich a zapinal, restartovaval pocitac a stale nic. Skoda, chcel som si zahrat :D Je to cudne, ze z inych PC to ide, ale z mojho nie. Ale co uz, nebudem si kvoli tomu kupovat novy notebook :D
 

DeletedUser26

Hosť
možno chcú našu verziu zavrieť a tak to spravili schválne, aby čo najviac ľudí odišlo :D

ale ja sa nevzdám, keď tu už nikto nebude založím si 4 multiúčty na produkty a idem ďalej :D
 

DeletedUser1818

Hosť
Mne to tiež nejde ani na dvoch rozlišných nb tam bol nejaký mega bug podla mna bo napr. po včerajšej aktualizacii to najprv išlo ale s chybami lebo beho jedného dna uplne zmenili PvP turnajj na nejaký Bug(v zozname len jeden hráč,a aktualny šampion nikde,ani ja som v zozname nebol) teraz tu aktualizaciu vratili podla datumu nazad ale nastal tam pri vratení aktualizacie na staršiu nejaký problém.
Moj nazor
 

DeletedUser1810

Hosť
Idete na CZ? :D možno to tam skúsim aj ja :) síce mne to tu už ide, ale neviem dokedy :D
 

DeletedUser

Hosť
Dolezite je dodrzat postup pri vymazavani, niektorym hracom stacilo vymyzat cookies, inym historiu, niektorí museli vymazat vsetko a hlavne restartovat prehliadac.

Nemám vymazat windows náhodou ? Potom mi to už isto pojde ale von oknom pred hodinou mi to ešte išlo, ten istý prehliadač. Nemám náhodou kvoly každému prihláseniu reštartovat PC alebo menit IP ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja som preinstaloval aj Chrome, no stale nejde :D Uz sa smejem z toho, ale je to do placu :D Hlavne ze technikom v INNO to ide vsetko v poriadku :D :D
 

DeletedUser598

Hosť
ja už hrajem česku verziu :) maju tam už aj 2 svet :) takže parada všetko tam funguje ako ma :)
 

DeletedUser

Hosť
Ved toto ma .... najviac Česi musia vždy byť o krok v pred len my sme zaspatý k..... A kamarát mi povie čo budem hrať na Českom počkám si na SK no keby som bol vedel kašlem tu na túto zabugovanú somarinu...
 

DeletedUser598

Hosť
svet Brisgard :)) som tam na 1 mieste na kontinente mojom a to som zacala hrať pred polhodkou takže idte cim skôr tam ak chcete mať dobre umiestnenie :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore