aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser46

Hosť
je smutné, že sk server opúšťame práve z takého dôvodu, že už 24 hodín sa nedokážeme dostať k svojim účtom na sk servery.... to by sa mali kompetentní veľmi dobre zamyslieť!
 

DeletedUser598

Hosť
no tak ked bude opäť fungovať raz niekedy slovensky server tak sa k nemu vratim ! budme hrať aj na českom aj na slovenskom :)):D
 

DeletedUser85

Hosť
uz ma to fakt prestava bavit!!!CRONY vysvetli mi preco by mali hraci hodinu robit nieco vo svojich pc aby im isla hra???toto je vasa starost vy ste skur...i aktualizaciu tak to dajte doporiadku a nedavajte rady ktore niektorym idu a niektorym nie!!!urbote to ako to treba urobit aby to islo vsetkym!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser85

Hosť
stale sa mi chce nacitat na staru verziu to je problem,cize to nejak opravte v hre dpc!
 

DeletedUser

Hosť
Ja som skusal Mozillu, Chrome, Operu a dokonca aj zo zufalstva Internet Explorer :D
 

DeletedUser46

Hosť
aj ja idem cez Chrome, aj cez Mozillu, ale nejde to na žiadnom z nich... iným to ide... ale cz server funguje v pohode ...máš nejaké účinné rady?
 

DeletedUser85

Hosť
nebudem ja som dotoh dal aj nejake peniaze takze nebudem kludny...
 

DeletedUser83

Hosť
ja som už skusil aj preištalovať systém no stále to načíta starú verziu do 60tich %
 

DeletedUser46

Hosť
niektoré online hry v prípade, že je nejaký problém, dávajú odškodné ... som zvedavá, či nám darujú aspoň diamanty :-D
 

DeletedUser1810

Hosť
Ja som si z Chrome odhlásil aj svoj účet, ktorý sa o celú službu (Chrome zahrňuje Youtube, Gmail, Google, Chrome Web Store) stará... Potom som zmazal historiu, cookies, stlačil som F5, zadal stránku hry, prihlásil som sa.. A hrám :)
 

DeletedUser83

Hosť
ked sa mi podarilo spustiť hru v linuxe zistil som že mi zmizol všetok tovar a ostalo mi iba 8 x mramor
 

DeletedUser26

Hosť
ešte nehovorte, možno dajú niečo :p

také nástroje a peniaze by dosť bodli, diamanty nech si nechajú :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja uz ani nechcem odskodne, chcem, aby mi spustili hru :D 24 hodin nic, fakt neviem co mam robit.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore