• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

aktualizácia

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Je to cudne. Frajerka sa skusala prihlasit na moj ucet zo svojho notebooku a jej to ide normalne, mne to na mojom vsak ani po viac ako 12 hodinach stale nejde. Skusal som uz snad vsetko okrem preinstalovania Windowsu.
 

DeletedUser98

Hosť
niečo robíš zle asi jointy...skús naozaj vymazať úplne všetko v prehliadači chrome...mne to v nom funguje...vymaž si aj heslá aj všetko...prípadne ho preinštaluj...neviem naozaj čo je u teba za problém...mne to zasa na druhom pc nejde...ale na mojom hej...na druhom ale nechcem vymazávať historiu a heslá kedže nie je môj
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, vie mi niekto poradiť ?? Od Update mi nenačítava hru vždy keď ju zapnem mi načíta do 60% a zastane no pod tým prúžkom je ešte stará verzia zobrazuje 0.10.0.7608 /13.06.2012)9:19 , skúšal som to viac krát a vždy to iste. Dúfam že mi niekto pomôže. Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
po tomto fiasku budem urcite hlasovat za FoE ako najlepsiu prehliadacovu hru roka 2012...
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, vie mi niekto poradiť ?? Od Update mi nenačítava hru vždy keď ju zapnem mi načíta do 60% a zastane no pod tým prúžkom je ešte stará verzia zobrazuje 0.10.0.7608 /13.06.2012)9:19 , skúšal som to viac krát a vždy to iste. Dúfam že mi niekto pomôže. Ďakujem.

Riaď sa pokynmi Cronyho:
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tych ktorym to nejde prosim o tickety, vdaka a este raz sa ospravedlnujem.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte stále to nejde .... ani po vymazaní cache, ani po reštarte, pričom hrám aj v zahraničí, kde mi to načíta bez problémov aj po aktualizácii.


Mali by ste s tým niečo robiť.
Vopred ďakujem.
 

DeletedUser127

Hosť
Ani mne to nejde zasa staru aktualizaciu nacitava a zostane tak stat..vcera mi islo 20 minut asi dal som potom boj prestalo reagovat a odvtedy zasa nacitava staru.. Nechapem ako moze bit problem s aktualizaciou stale u nas ked vsade to ide ako ma ist..
 

DeletedUser

Hosť
Tiež mi to nejde ani dnes ráno. Použil som Mozzilu (Chrome nechcem premazávať) a opäť sa to zastaví na 60%. Takže som v podstate odstrihnutý už 20h. Ak za toto nebude žiadna kompenzácia (zhnité a vyrabované suroviny, prepad v rebríčku PvP; ušlé forge points - aj keď tie som už posledné dva dni nepoužil, lebo čakám na tie blbé surky) tak na slovenskom serveri končím.
 

DeletedUser1810

Hosť
Tí, ktorí používate Chrome a ste prihlásený do služby Chrome, odhláste sa... Mne to pomohlo :)
 

DeletedUser127

Hosť
A co ine nam ostane ak nie skoncit ked nemozes hrat..nechce sa mi zacinat od znova dufam ze to skoro opravia inak budem musiet.. na mojom kontimente nas ostalo len 20 aktivnych hracou a este aj ty budu neaktivny koli tomu...
 

DeletedUser

Hosť
Riaď sa pokynmi Cronyho:
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tych ktorym to nejde prosim o tickety, vdaka a este raz sa ospravedlnujem.

tento postup opakujem us hodinu vkuse a stale mi to nejde
 

DeletedUser3

Hosť
Je to prehliadacmi, ono to znie hlupo ale individualne je to niekde v nich.
Musite dodrzat postup, nemat ziadne stranky ani zalozky otvorene, vymazat vsetko co sa da, skontrolovat si aktualizaciu Flash Playeru.
Developeri o tom vedia, avsak pre iminentne spustenie by mal niektory z krokov pomoct.
Par hracom pomohol refresh stranky pri nacitavani.
 

DeletedUser28

Hosť
ja som pred aktualizaciou tejto verzie spravil aktualizaciu Flash Playeru lebo ja v zasade vzdy ked ma nieco nejaku aktualizaciu tak to spravim a viem ze mam vsetko aktualne. Mne to ide v pohode stale sa prihlasim. taktiez prehliadac si treba aktualizovat ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore