Súťaž Aprílová súťaž

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

foedobysutaz.jpg


Milí hráči,

popri narodeninovej súťaži sme si pre vás pripravili ešte jednu bonusovú súťaž o diamanty.

Ak sa do nej chcete zapojiť, stačí, ak nám to tejto témy napíšete odpoveď na otázku:

V ktorej dobe Forge of Empires by ste chceli žiť a prečo?

Ak chcete, môžete napísať aj v ktorej dobe by ste žiť určite nechceli a dôvod, nie je to však povinné.

Po 2. máji vylosujeme pomocou náhodného generátora čísiel 5 výhercov, ktorí získajú každý 250
Small_diamond.png
!

Každý môže mať len jednu účasť.

Trvanie súťaže je do 2. mája 23:59.

Prajeme vám veľa šťastia!
Váš Forge of Empires Tím​
 

killco

Člen
Rád by som žil v kozmických vekoch, či už Mars alebo pás asteroidov. Určite by som nechcel žiť v stredoveku, boli to ťažké časy.
 

jmalachi

Aktívny člen
..mars-alebo pás asteroidov...rád by som vedel či to tak bude ako vo filmoch -predstavách..či úplne inak.:)
 

Steevee

Nový člen
Buducnost bude urcite zaujimava ale radsej by som chcel dobu zeleznu - som na nu uz zvyknuty z foe
 

DeletedUser7129

Hosť
Pás aseroidov... Mám rád všetko čo sa týka vesmíru. Preto...táto doba...
 

Rikardos

Nový člen
Ja by som si chcel vyskúšať žiť v progresívnej dobe. Príde mi to ako vek technologického prelomu, bezstarostnosti a životnej pohody :)
 

DeletedUser6748

Hosť
Ja by som si chcel vyskúšať Zajtra alebo Budúcnosť, rád by som vedel čo naozaj príde po našich generáciách.
 

DeletedUser7054

Hosť
V dobe bronzovej, možno by sa mi podarilo niečo vymyslieť a vyrobiť, napríklad koleso. :D
 

DeletedUser6741

Hosť
Ahojte,
Ja by som chcel žiť vo vrcholnom stredoveku alebo nejak tak okolo toho veku, pretože vtedy bola zem ešte krásna a nebola tak zničená ľudstvom ako dnes a asi vtedy sa začali stavať tie krásne budovy ako Notre Dam a podobne. A určite by som nechcel žiť vo virtuálnej budúcnosti, pretože chcem byť človekom a nie nejakým kiborgom či niečím podobným, čo možno vtedy bude.
 

Nemesis

Nový člen
Urcite v Zajtra, zda sa mi to sko bezstarostny zivot, este nie uplne technologicky, ale ani nie bez technologii. Urcite by som nechcela zit v Arktickej buducnosti, kvoli zime :)
 

Evil Spagheti

Nový člen
Virtuálna budúcnosť a prečo pacia sa mi budovy a ta technologia by pomohla dobre v živote :) no uvidíme čo prinesie Mars alebo PAS :)
 

faramir

Člen
súčasnosť. čiže súčasná éra. myslím že sme v dobrej dobe, kde sa tešíme čo máme a očakávame čo bude.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore