Diskusia Diskusia: Deň svätého Patrika 2020

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6612

Hosť
Nudny otravny a zdlhavy event ktory stoji za figu. Ak chcem hrat Adventure Capitalist tak si to zahram , ale naco to miesat do FoE?
 

Rhando

Aktívny člen
1. Mesto - 36/38
2. Mesto - 37/38
3. Mesto - 38/38
4. a 5. Mesto - Už ani nejdem robiť úlohy v rámci mesta, tam je pre mňa najdôležitejšie získať 8,4Q štvorlístkov, ukončiť mesto, po každom kúpiť 6x truhlíc za 1900, zhrabnúť súpravu a budem mať na konci kompletný set na úrovni 2.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser127

Hosť
7 vylepseni potrebujeme celkovo 3 su 100% ak sa dokonci udalost

U mna to je..

1 mesto 38 + 1900 zlata na prechod ..+2 vylepsenia
2 mesto 33 + 1900 zlata na prechod ..+1 vylepsenie
3 mesto 36 + 1900 zlata na prechod .. aktualne som teraz uz 2 den... teraz cakam na 45 ulohu aby sa mi doplnil kotol zo zlatom inak neziskam celý set :) ..+2 vylepsenia
4 mesto dam 30 az 35 zalezi kedy sa mi doplni kotol + 1900 zlata na prechod... +1 vylepsenie ( zmena nakoniec som zatvoril bez 1900 zlata lebo aj cas hra rolu v 5 meste to dokoncim hned co sa mi nazbiera kotol,a vsetko budem mat za 6 dni z 9 cize sa nemusim uz ani ponahlat)
5 mesto dam okolo 20 az 30 0zlata na prechod lebo nebudem mat dostatok ,uvidim... 0 vylepseni
6 mesto dokoncit co zostava na posledne vylepsenie bez nutnosti ukoncit mesto v pripade ze neziskam vylepsenie v 5 meste .. +1 posledne vylepsenie = komplet set 2 uroven bez diamantov :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

jmalachi

Aktívny člen
.zase dobrá blbost tie truhly..a tiež nemajú vôbec zmysel,ak chcem čast tej záhrady tak musím tak či tak otvorit všetky..aj ked je v nich v podstate "h...o".malo by to zmysel keby v jednej z nich bola čast záhrady a bolo by to o náhode...v kolkej truhle ti padne ...a môžeš ísť odznova mesto...takto je to len o tom pripravit ta o zatky a donútit menej zdatných hráčov kupovat zlatky za realne peniaze.:/
 

jmalachi

Aktívny člen
.zase dobrá blbost tie truhly..a tiež nemajú vôbec zmysel,ak chcem čast tej záhrady tak musím tak či tak otvorit všetky..aj ked je v nich v podstate "h...o".malo by to zmysel keby v jednej z nich bola čast záhrady a bolo by to o náhode...v kolkej truhle ti padne ...a môžeš ísť odznova mesto...takto je to len o tom pripravit ta o zatky a donútit menej zdatných hráčov kupovat zlatky za realne peniaze.:/
..tak s volnými zlatkami za úlohy...tak asi cca 3 mestá so všetkými truhlami...takže max 3 časti záhrady...aj to nieje isté -časovo-..3tie som len začal..a na niektoré úlohy treba zlatky na vylepšenie správcu....diamanty do toho ozaj dávať nebudem!!!
 

Danober

Aktívny člen
Hrnce zlata sa pouzivaju na vela miestach a je ich naozaj malo. Urcite nebudem mat celu sadu budov. Neviem ci ste si vsimli ale vyvojari sa pekne pohrali so stazenim v jednotlivych mestach. Postupne potrebujete viac hrncov, viac zdrojov na posuvanie budov atd. Cize dalsie mesto uz bude natesno pred koncom. A to dufam ze mi ostane dost hrncov.
Ked uz chceli vytvarat takuto udalost tak sa mohli viac pohrat aby to nebola v tretom meste uz nuda. A tym ze sa to stazuje tak to akurat odradza hracov. Radsej jednoduchsiu udalost a viac zabavy do buducna.
 

Neo113

Člen
tento event bol teda aj je jeden z tých horších dosť nudný aspon ten lesný set je dobry a budem mať celých 5 budov
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Mne chýbajú tri vylepšenia. Chýbalo by len jedno, keby som neurobil dve chyby. Tak celá dedinka ostane v sklade.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore