Diskusia: Halloween 2017

DeletedUser4

Hosť
Milí hráči,

dajte nám vedieť svoj názor o novej strašúžasnej udalosti!
 

DeletedUser5785

Hosť
Ahojte, tu nájdete zoznam úloh z EN wiki.
#Zadanie 1Zadanie 2Odmena
1Získajte 150 mincíPoužite 5 BVKaplnka Jacka O´Lanterna
JackOLanternChapel.png
2Postavte 2 dekorácie z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
3Motivujte alebo zdokonaľte 10 budov iných hráčovPoužite 5 BVNáhodná
4Získajte 30 tovarov zberom alebo obchodovanímPoužite 5 BVNáhodná
5Vo výrobnej budove dokončite najkratšiu možnosť výroby 15 krátPoužite 5 BVNáhodná
6Kúpte 4 BV (napr. za mince)Použite 5 BVNáhodná
7Získajte 2 sektory bez boja
alebo
V boji porazte 70 nepriateľských jednotiek
Použite 10 BVNáhodná
8Zhromaždite 150 zásobPoužite 5 BVNáhodná
920 krát dokončite 15-min výrobu vo výrobnej budovePoužite 5 BVNáhodná
10Dosiahnite nadšenie obyvateľstvaPoužite 5 BVNáhodná
11Postavte 1 kultúrnu budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
1225 krát dokončite 1-hod produkciu vo výrobnej budovePoužite 5 BVNáhodná
13Vyskúmajte technológiu
alebo
Majte skončenú prvú obtiažnosť cechovej expedície
Použite 10 BVNáhodná
14Aktivujte jedno posilnenie v hostinci
alebo
Použite 8 BV
-Náhodná
15Naverbujte 1 jednotku z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
16Dokončite 15 výrob vo výrobnej budove z vašej éry alebo 20 výrob vo výrobnej budove z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
17Navštívte 13 hostincov priateľovPoužite 5 BVNáhodná
18Získajte 70 tovarov zberom alebo obchodovanímPoužite 5 BVNáhodná
19Postavte 4 obytné budovy z vašej éry alebo 6 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
20Získajte kontrolu nad provinciou
alebo
Vyriešte 12 stretnutí v cechovej expedícii
Použite 10 BVNáhodná
21Postavte 10 dekoráciiMotivujte alebo zdokonaľte 25 budov iných hráčovNáhodná
22Naverbujte 2 jednotky z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
23Objavte provinciu
alebo
Z vášho skladu prispejte 700 tovarov z vašej éry alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice
Použite 10 BVNáhodná
2410 krát dokončite 8-hod produkciu vo výrobnej budove10 krát dokončite 4-hod produkciu vo výrobnej budoveNáhodná
25Vyhrajte 2 bitky
alebo
Z vášho skladu prispejte 30 tovarov z vašej éry alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice
Použite 5 BVNáhodná
26Postavte 1 tovarovú budovu z vašej éry alebo 2 z predchádzajúcej éry20 krát dokončite 15-min výrobu vo výrobnej budoveNáhodná
27Získajte 3 sektory bez boja-Náhodná
28Naverbujte 3 jednotky z vašej éry alebo 4 z predchádzajúcej éryZískajte 100 tovarov zberom alebo obchodovanímNáhodná
29Zozbierajte 1000 striebra z hostinca priateľov
alebo
Kúpte 15 BV
Použite 5 BVNáhodná
30Vyskúmajte technológiu-Náhodná
3120 krát dokončite najkratšiu výrobnú možnosť vo výrobnej budovePoužite 5 BVNáhodná
32Porazte 16 nepriateľských jednotiek v boji
alebo
Z vášho skladu prispejte 40 tovarov z vašej éry alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice
Použite 5 BVNáhodná
33Postavte 3 dekorácie z vašej éry alebo 4 z predchádzajúcej éryPoužite 5 BVNáhodná
34Použite 600 striebra v hostinci priateľov
alebo
Kúpte 8 BV
Použite 5 BVNáhodná
35Objavte novú provinciu-Náhodná
3615 krát dokončite najkratšiu výrobnú možnosť vo výrobnej budove12 krát dokončite 1-hod výrobu vo výrobnej budoveNáhodná
37Postavte 2 kultúrne budovy z vašej éry alebo 3 z predchádzajúcej éryDosiahnite nadšenie obyvateľstvaNáhodná
38Získajte 100 tovarov zberom alebo obchodovanímMotivujte alebo zdokonaľte 35 budov iných hráčovNáhodná
39Získajte 3 sektory bojom alebo vyjednávaním-Náhodná
4020 krát dokončite 15-min výrobu vo výrobnej budove12 krát dokončite 4-hod výrobu vo výrobnej budoveNáhodná
41Naverbujte 4 jednotky z vašej éry alebo 5 jednotiek z predchádzajúcej érySplňte akúkoľvek úlohu zo záložky "Príbeh" v okne s úlohamiNáhodná
42Vyhrajte 5 bojov za sebou bez jedinej prehry
alebo
Z vášho skladu prispejte 100 tovarov z vašej éry alebo z predchádzajúcej éry do cechovej pokladnice
-Náhodná
43Aktivujte 3 posilnenia v hostinci priateľov
alebo
Použite 30 BV
-Náhodná
4425 krát dokončite 1-hod výrobu vo výrobnej budove-Strašiak
Scarecrow3.png
45Získajte kontrolu nad provinciou-Portréty Joff a Jenny

Odmena za splnenie úloh:

Odmeny za splnenie jednotlivých úloh sú v tabuľke so zadaniami. Okrem týchto odmien bude tento rok aj špeciálna lišta, ktorá bude zobrazovať váš postup v plnení úloh. Každý krát, keď dosiahnete určitý miľník (na tejto lište), dostanete odmenu:
Celkový počet splnených úlohOdmena
7Cintorín
Graveyard.png
13Strašidelný dom
Haunted_House.png
20Aktualizácia cintorína
30Aktulizácia cintorína
45Čierna veža
179px-BlackTower.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

tyraell

Člen
úlohy v pohode, až na tie objavte provinciu, získajte provinciu, získajte 3 sektory bez boja, provincií v danej dobe je tak strašne málo a skoro v každom evente sú takéto úlohy... neviem aký to má zmysel, už vôbec provincie nedobíjam, len cez eventy, a to je nuda
 

DeletedUser5918

Hosť
celkom v pohode to vyzera az na tie dve provincie co treba ziskat v 20 a 45 ulohe :D ale myslim ze za tu krasnu ciernu vezu to stoji ;) ( ja to hram na krasu a na vsetky VB a co najviac specialov , takze toto musim mat :) )
 

uhe83

Aktívny člen
Takze v doatatocnom predstihu bude oznamene???!
Esteze hraci sleduju eng forum..kde som sa aj ja par dni nazad pytal prave na Haloween...ale nie..vsetko vcas a v dostatocnom predstihu(den pred)
Vazne neviete informovat skor???!!
Ja som si uz ulohy popozeral a presiel,takze nachystany som....

Ale poho..sledujem eng a pre doplnenie aj toto svk forum...
 

uhe83

Aktívny člen
Mna trapia jedine uliha 30 a 35.. Tam neni ani na vyber nahradit ulohu...
Ale neva...
Jedina vec ,ci skor dve veci ma posuvaju z ery do ery... Prva je samozrejme tovar a vojsko...a ta dalsia eventy..clovek sa nece ponahlat rychlostou avetla v pred,tak si setri vyskum...
Ale aj tak chvalim za dalsi event...
 

DeletedUser4

Hosť
Takze v doatatocnom predstihu bude oznamene???!
Esteze hraci sleduju eng forum..kde som sa aj ja par dni nazad pytal prave na Haloween...ale nie..vsetko vcas a v dostatocnom predstihu(den pred)
Vazne neviete informovat skor???!!
Ja som si uz ulohy popozeral a presiel,takze nachystany som....

Ale poho..sledujem eng a pre doplnenie aj toto svk forum...
Keďže v posledných dňoch bolo potrebné ohlásiť množstvo noviniek do hry, nechceli sme aby to pre hráčov pôsobilo zmätočne. Práve preto bol event ohlásený včas s ohľadom na predošlé oznámenia.
 

uhe83

Aktívny člen
Keďže v posledných dňoch bolo potrebné ohlásiť množstvo noviniek do hry, nechceli sme aby to pre hráčov pôsobilo zmätočne. Práve preto bol event ohlásený včas s ohľadom na predošlé oznámenia.


ved v poriadku, len ked som ako je to s info...
a ako som zaroven napisal, sledujem aj eng forum a co je tam sa postupne dostane aj sem...
takze ja som v klude a hlavne informovany :)
 

DeletedUser6153

Hosť
moj názor ok akcia o zábavu postarané a to predsa v hre ide:)))
 

DeletedUser5918

Hosť
uhe - načo ti je predstih iformacii ? niekedy ma to viac bavi robit naslepo , dokonca aj teraz poznam otazky ale nepozeam si ich a ide to myslim v pohode aj tak , a za tych 15 dni je to myslim pohodicka , jedine ze by si to chcel do 2 dni mat , inac je zbytocne si to aj chystat a aj tak najlepsi urychlovac eventu su diamanty :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

uhe83

Aktívny člen
uhe - načo ti je predstih iformacii ? niekedy ma to viac bavi robit naslepo , dokonca aj teraz poznam otazky ale nepozeam si ich a ide to myslim v pohode aj tak , a za tych 15 dni je to myslim pohodicka , jedine ze by si to chcel do 2 dni mat , inac je zbytocne si to aj chystat a aj tak najlepsi urychlovac eventu su diamanty :D
chystat hlavne napriklad tovar, ci vyskum alebo kludne aj uzemie...
neviem kolko teba stoja vyskumy, ci v akej ere mas uzemia, ale to je asi tak ako to hras...
a na diamanty nehram... NEKUPUJEM ich a jedine kde ich hlavne ziskavam je samozrejme CE, kde ich aj minam, pripadne rozsirenie...
na urychlenie eventu, ci vyskumu nehram,,,
 

DeletedUser5918

Hosť
chystat hlavne napriklad tovar, ci vyskum alebo kludne aj uzemie...
neviem kolko teba stoja vyskumy, ci v akej ere mas uzemia, ale to je asi tak ako to hras...
a na diamanty nehram... NEKUPUJEM ich a jedine kde ich hlavne ziskavam je samozrejme CE, kde ich aj minam, pripadne rozsirenie...
na urychlenie eventu, ci vyskumu nehram,,,

no som v arktickej dobe a mam v meste cca 30 studni , takze diamanty mi obcas padnu a tento event ked chcem mat do 2 dni tak to tak vidim na cca 1000 dia :D , samozrejme za predpokladu ze mam vsetok tovar ;)
 

DeletedUser5918

Hosť
no som na otazke 31/45 mozno to dam aj dnes v noci , uvidim ci ma bude bavit NHL a nezaspim pritom :D
 

DeletedUser5785

Hosť
Fiha, to si uz pekne daleko :D mas uz aj miesto na vezu nachystane?
 

DeletedUser5918

Hosť
takze koncim dnes na 35 a som sklamany :( ...preskumajte provinciu , ziadnu neponuka na prieskum a tuto jednu mam rozpracovanu na dokoncenie eventu , ziadna alernativne riesenie ulohy ,hmm , takze kto chce dokoncit cely event potrebuje 3 provincie vyriesit (jednu uz mam za sebov ) . kedze viem ze dnes uz nemam kde ziskat tovar na vyjednanie celej provincie , tak ani uz nepokracujem ...
 

uhe83

Aktívny člen
takze koncim dnes na 35 a som sklamany :( ...preskumajte provinciu , ziadnu neponuka na prieskum a tuto jednu mam rozpracovanu na dokoncenie eventu , ziadna alernativne riesenie ulohy ,hmm , takze kto chce dokoncit cely event potrebuje 3 provincie vyriesit (jednu uz mam za sebov ) . kedze viem ze dnes uz nemam kde ziskat tovar na vyjednanie celej provincie , tak ani uz nepokracujem ...
presne o tom som hovoril, uloha 30 a 35 neponuka ziadnu alternativu, to zbrzdi aj mna, a po pravde cez dia nejdem, zatial som o daco pozadu, ale mam este dost casu, tak to s kludom dam...
 

DeletedUser6191

Hosť
ja som na 23 úlohe zatiaľ vidím to tak ze za 3dni je event hotový. ale dosť ma mrzí ze tam neni na čas každý deň jedna úloha to by bolo perfektne lebo takto to ma každý cez dia za možno 2dni a je to o ničom tam neni ani taka atmosféra ako po minulé roky... ŠKODA
 

DeletedUser5785

Hosť
Ja vam neviem... event si uzivam :) Nie je kam sa ponahlat. V minulosti som vsetky eventy preklikala dost rychlo a sustredila sa len na zadania uloh. Teraz si citam cely pribeh a tym ma event pre mna ovela vacsie caro :) Som na 5 ulohe a dozvedela som sa, ze chudakovi Jackovi vrany pozrali vsetku skromnu urodu, co sa horko tazko dopestovala. Celkovo sa na Jacka lepila sama smola :( Tak som zvedava, ako to bude pokracovat :)
 

DeletedUser6191

Hosť
mne by sa páčilo keby keď dokončím event tak na konci dá ešte cely príbeh té by som si ho prečítal ale zatiaľ je to pohodicka
 
Hore