Diskusia: Halloween 2017

uhe83

Aktívny člen
A čo tak sa pridať k nám do cechu na A-čku :) máme prestíž 55 - len neviem či viete, čo to znamená ? kratší čas výroby, z hl. domu bonus 6 bodov a pod. :)
neboj sa vieme co to znamena...
zatial sa drzim v mojom cechu o daco slabsi, obcas mala aktivita, ale mam tam par ludi s ktorymi som od zaciatku, takze bez nich sa mi niekam nece ist...
na B som v AoD, co je TOP na danom serveri a tam mame o daco lepsie... a od zajtra z radnice 8 BV ;) cize prestiz, alebo uroven bude 66 :)
 

uhe83

Aktívny člen
len nechapem jedno... asi by to chcelo naucit par ludi ako stavat vlastne budky co su v serii, lebo napriklad ako jeden nemenovany ma postavene toto
Screenshot_4.jpg
skoro dobre, ale kralovnu ma posunutu o kos do boku, takze nedostava z tychto budov plny bonus, co je skoda alebo stavaju vyrobne bez skladov, co je dalsia somarina...ved k mu dany tovar chyba, vyrobim to na co mam sklady a zamenim v obchode... vazne by to chcelo niektorych naucit co a ako stavat...

pisem to ciastocne zo sebeckych dovodov, lebo byvam zlym susedom... vacsinou ako aj dnes vybojujem 100% susedov, ale rabujem len niektorych :D
tych co prispeju nejaky bodik nechavam tak, alebo ak sa ozvu aby som neraboval :D pripadne poslu pozvanku o priatelstvo...
ale zas niektorych ani nerabujem, ked dotycny hrac ma ako mam v susedstve s najmenej bodmi 34 213 a ja mam 3 652 500... neni to chyba serveru,obaja sme v koloniale, ale hraci sa nezmyselne zenu v dobach bez postavenia VB, ci logickeho postupu v dobach... a ptm napisu, preco utocim, alebo nech sa upravi pridelovanie susedov ...
no nevedia pochopit, ze niekto ide vpred s rozumom a nezenu sa dopredu bez rozmyslu...

asi tolko... viem, ze to sem az tak nepatri, ale uz ma to slusne povedane dozralo, ked vidim ako hraci postupuju..

HOW.. dohovoril som :D
 
Hore