Diskusia: Halloween 2017

DeletedUser5918

Hosť
ano je pravda , neni sa kam ponahlat , ale ked sa pozriete na tie ulohy a tie casove opakujuce sa vyroby , ak ma niekto 2-3 vyrobne v meste , bude mat co robit aby to stihol bez dia , takze ja som zvolil cestu DIA , ved mi ich nikto nepreplati a su nato aby sa minali :D ....a na poslednu ulohu mam aspon teraz 14 dni , hadam nanu nezabudnem :D
 

DeletedUser6153

Hosť
provincie som začal systém pohnem s nimi až ked je event-zatiaľ sa mi to oplatilo,ked som začal hrať valil som provincie prišiel event a ejhla začal som mať problémy bol som moc v predu,tak som hodil spiatočku a
zatiaľ je to v pohode,ale je pravda že dlho nehrám:(((a zaujímalo by ma čo to spomínate toho DIA čo to je?Nestíham čítať všetky fora o tejto hre
 

DeletedUser5785

Hosť
DIA bude skratka pre Diamanty, herna mena.

Ja som tiez kedysi ziskavala provincie kedy prisli. Potom sa zvysil pocet udalosti, a volne technologie a provincie mi zacali chybat. Preto sam sa potesila, ked prisli alternativy. Je vsak pravda, ze nikde nebolo napisane, ze alternativy budu vzdy samozrejmostou. Ulohy maju predstavovat urcitu vyzvu, hlavne ak je odmena velmi zaujimava :)
 

DeletedUser6252

Hosť
Paci sa mi len 5 BV per ulohu ;) celkovo je aj rozlozenie uloh dobre (zatial som len na 12) :D otazka, spoiler uvadza pri 12. ulohe 20x 1 hodinovu vyrobu, mne pise 25x. Ja len, ze nechcem robit navyse, pokial nemusim :p
 

DeletedUser6191

Hosť
takže oficiálne najťažšia úloha bola 26 získaj 3 sektory bez boja tam som prerobil toľko tovarov keďže som na mape kontinentu o 2 doby dopredu. A aj z úlohami som dosť popredu každopádne tak sa teším na tu vežu že by som aj dia kúpil keby ze sa tam nedostanem :p:D:cool:
 

DeletedUser5918

Hosť
mna na Dečku zabija 29 uloha ..1000 striebra z hostinca alebo kupit 15bv :))
 

uhe83

Aktívny člen
Event mám dokončený :) a chcem povedať jedno - krásne zrýmovaný príbeh!!! Čítal sa jedna radosť :) Ďakujem!
Gratulacia.. veru pravda, dobre sa to citalo... a event tiez dobre spraveny, len by to chcelo upravit tie ulohy, kde neni na vyber alebo stale sektory a vyskum, to ma na najblizsej ulohe v evente posunie do dalsej ery :D
 

DeletedUser5785

Hosť
To máš pravdu, ale náhodou som si v prvých érach našla nevyskúmanú technológiu za 20 bodov. Ako dobre mi teraz padla! :D
 

uhe83

Aktívny člen
To máš pravdu, ale náhodou som si v prvých érach našla nevyskúmanú technológiu za 20 bodov. Ako dobre mi teraz padla! :D
tak toto sa mi veru nema sancu stat :D
ja som isiel na kazdom svete akosi poctiv a skumal vsetko co sa dalo...
co by som teraz samozrejme prijal, ale bohuzial uz to nejde, vacsina vyskumov je prepojena, takze co narobim...
Na Becku sa drzim v koloniale, aby som si nalevloval trosku VB, ktorych som uz postavil 20 :D som nenasytny :D ale uz som si skusil povedat, ze davam pauzu s vystavbou
 

DeletedUser5785

Hosť
A ozaj ich je tam 20, a ja som si myslela, ze sa pri tomto pocte uz vela dalsich budov nevtesna :D
 

uhe83

Aktívny člen
tak, no vyuzity kazdy stvorcek... snad ani jeden nevyuzity...uz pozeram ako to prestavam, lebo ma to laka postavit aj to muzeum...ale drzim sa a zatial nestavam, lebo levlovat je veru este co :D
Ale neboj, este stale tam mam par budok, ktore mozu ist prec a uvolnit miesto inym budkam... no zatial drzim,
 

DeletedUser5918

Hosť
nechapem, ved to bola asi najlahsia uloha...

ano bola ale nie nato ked som tam na Dečku druhy den v dobe zeleznej bol , bod ma stal cez 2500minci , na ucte 1500 a priatelia chodili do krmi asi 6 za den :))) inak som to myslel v tom zmysle , ze casovo ma to zabijalo , dlho to trvalo pokial som tu ulohu vyriesil tam , vlastne priatelia pokial ju vyriesili :D
 

uhe83

Aktívny člen
jaj tak, na decku mi uz chba len par uloh v evente... len mi chyba tovar z vyssej ery ako som, takze zhanam sponzorov :D :D :D
a kedze som sa za tento tzden vyhydzal z tovarov , lebo na troch svetoch som v CE dal

A...48/48
B...64/48
D...64/48

no na decku som musel dost vyjednat, tak tovaru islo dost, ale pohoda.. este par uloh v evente a som kludny
takze tri svety, max CE, A a B eventy spravene akurat D dufam, ze stihnem kvoli tym tovarom
 

DeletedUser2302

Hosť
A čo tak sa pridať k nám do cechu na A-čku :) máme prestíž 55 - len neviem či viete, čo to znamená ? kratší čas výroby, z hl. domu bonus 6 bodov a pod. :)
 

DeletedUser5918

Hosť
uhe , ja som na Dečku na predposlednej ulohe , takze v pohode to dam ;) , na Bečku som to mal za 24h :D a na A a C to nestiham lebo tam som event ani nezacal a ani nezacnem ;)
 
Hore