• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia k Benátskemu karnevalu

  • Zakladateľ témy DeletedUser5669
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5364

Hosť
Ja som získal dohromady 21 155 srdiecok ,mam 4×vododrapy,2×siene slavy,2×ren. vily a nejaké veže víťazstva ...no cez 7000 sŕdc som šanoval na súpravy na obnovu a nejaké vododrapy ktorých som sa už nedočkal a musel som ich pomíňať na bedničky čo mi nič nedali :( ale tak napriek tomu som spokojný ,hlavne novým sieňam slávy ktoré pomôžu hlavne cechovemu bonusu a prémiovým vododrapom :)
 

DeletedUser5785

Hosť
Myslím, že sa v evente dalo vybrať niečo užitočné pre každého, či už vo väčšej alebo menšej miere. Pre mňa, keďže hrám ešte krátko, to boli plániky hvezdárne :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že sa v evente dalo vybrať niečo užitočné pre každého, či už vo väčšej alebo menšej miere. Pre mňa, keďže hrám ešte krátko, to boli plániky hvezdárne :)
Ja som v progresívne ére a stale nemám hvezdáreň je to brutálne takžke nazbierať... a uz keď môžem poradiť zainvestuj radsej do oblúka alebo atómia to da viac aj cechu ako hvezdáreň myslím že keď budeš cestovať a skúmať nové cechi tak máš aj väčšie šance že ťa tam zoberú keď budeš mať tieto dve budovi...
 

DeletedUser5785

Hosť
Ja som v progresívne ére a stale nemám hvezdáreň je to brutálne takžke nazbierať... a uz keď môžem poradiť zainvestuj radsej do oblúka alebo atómia to da viac aj cechu ako hvezdáreň myslím že keď budeš cestovať a skúmať nové cechi tak máš aj väčšie šance že ťa tam zoberú keď budeš mať tieto dve budovi...
tieto budovy chcú tovary, ktoré nemám, a ani susedia tieto budovy nemaju. My sme si v cechu spravili event a do dvoch týždňov nám pribudli 3 hvezdárne (s tým, že týmto hráčom chýbali 1-2 plániky na začiatku eventu).
Takže, ak v budúcich podujatiach budú plániky pre cechové VB ako jedna z odmien... budem za :)
 

DeletedUser

Hosť
Každý rok bývajú takéto ceni takže nakoniec sa tie plániky nazbieraju... Potom napis budem prispievať aspoň pár úrovni
 

DeletedUser4391

Hosť
Ja by som povedal že nato čo hvezdáreň robí sa tie plániky zberajú fakt tažko :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som povedal že nato čo hvezdáreň robí sa tie plániky zberajú fakt tažko :D
Veď práve ale bola to práva takto budova a keď prišla boli sme všetci šťastný a až neskôr prisiel oblúk a atómum takže je to timto to odštartovalo a keď ju má každý člen cechu kde ich je aspoň 30 tak cech ide rýchlo hore a este keď sú na aspoň 6 úrovni tak to ide rýchlo buďme šťastný a je najlacnejšia to je pravda
 

DeletedUser5364

Hosť
Hvezdaren okrem tovaru,dava aj bonus obrany pre CVC ,čím vyššia úroven a čím viacej hvezdárni v cechu tym väčší dosah ma bonus od centráli..ako aj centrála sama (berte čim viacej mate územia v rôznych érach tým menši je bonus,preto sa levluju.)paradna vec určena pre cech :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Tiež pravda, ja som tie vojny ešte ani nepozrel, raz som sam skusil zabrať sektor a ako som uvidel koľko tam je tých zelených pásikov tak som to hneď vypol :D:D
 

DeletedUser5682

Hosť
Benatsky karneval ma celkom potesil a bolo to take spestrenie hry. Za srdiecka som nakupil dohromady 3200 medaili, ziskal maskarny ples aj masku, 4 svatyne a 4 signalne ohne... zvysok mince, kladivka a ruze v truhlickach celkovo som nazbieral cca.30k srdiecok a prepadlo mi 880, ked som setril a prepasol koniec eventu :)
Podla mna vydareny event, len keby sa zapajalo viac susedov...
 

DeletedUser2939

Hosť
benatsky event bol najhorsi event z historie ludstva , jednalo sa len o stasti kdo kolko srdc mal resp . ziskal . tesim sa ze je koniec a tesim sa na dalsi event od tochto moze byt len lepsi (O: . ale pripominam zly event je stale lepsi ako ziadny (O: .
 

DeletedUser5364

Hosť
Taktika v tomto evente bola (odpočítavadlo+reálny čas) stačilo si to odsledovať :) len po resetovaní masky 2×v jeden deň sa srdiečka dvíhali do výšin a nervov (ten istý princíp ako pri futbale) skôr tie ceny boli dosť kruté :D
 

DeletedUser2939

Hosť
viac krat sa stalo ze som isiel na strednu masku kde bolo uz 200 srdc a mal som 11 ruzi plus na dva posledne som dal dvojnasobok a nic , vo futbalovom evente sa aspon ulozili lopty do inventara a dalo sa ich nasporit (O:
 

DeletedUser4391

Hosť
ja iba dúfam že vo futbalovom evente nespravia to isté ako tunam a pekne sa lopty budú dať uložiť do inventára, ak nie tak sa riadne naštvem !!!:mad::mad:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore