• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5682

Hosť
Opravene...
Hmmm, nemal Tome na zaciatku miesto bodov "?" ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tooon je super ze robíš prehľady ale ak ta môžem poprosiť môžeš dávať inú farbu ako modrú neviem ci mne sa to iba zdá ale strasne to ťahá oči...
 

DeletedUser5364

Hosť
naj je žltá na hnedom podklade,,ešte aj zelena sa dááá ;):)
 

DeletedUser

Hosť
Mne strasne ťahá oči... a z dnešného prehľadu čo sú dal som to nevedel prečítať ta farba je strane agresívna
 

DeletedUser4788

Hosť
Mne strasne ťahá oči... a z dnešného prehľadu čo sú dal som to nevedel prečítať ta farba je strane agresívna
jaaaaj mne strasne taha oci ??? jejj tak podme a zrusme vsetky farby ved naco su nam ked su agresivne a tahaju nam oci ? Tak nesed pri PC a chod do prirody ... a pozeraj sa tam kam to nie je agresivne ...

Text upravený (Jooguda, 24.2.2017)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1834

Hosť
Nakolko forum zacina mat nadych "chatu" napriek upratovaniu tem do archivu moderatorom a v podstate aj jeho zasluhou posvatenie tohto stavu velka vacsina prispevkou nema s temou spolocne ani n tak ako i nasa terajsia. Avsak popol si na hlavu sypeme mi z Ciudad Perdida.
By sme splnili kritizovane k teme len tolko:
Sutaz berieme jako fadnu nakolko je jasny zamer priputat harcov a forum 24h den co den A kvoli comu ? Vraj 1000 diamantov :eek:
Na expedicii su ich hromady lenze to by museli hraci ju hrat a nie na fore na fragment cakat .)
Jan Hus by povedal o tom svoje ale o tom potom.

Otazka:
Kolko vody v potoku utecie dolu kopcom ked hitzone bude za svoj prispevok predchadzajuci nasmu,nespravodlivo pokarhany a odmeneni nasledovne ?
Varovanie: Príspevok som upravil, nakoľko bol hrubo zvýraznený, buď opatrný, aby si neprekročil pomyselnú čiaru tolerantnosti voči iným užívateľom a neurazil nikoho, nakoľko príspevok obsahuje určité náznaky.(Jooguda, 18.2.2017)

Odpoved:
... necelych 180 minut
( Naposledy upravené moderátorom: Dnes o 16:40)
Text upravený (Jooguda, 24.2.2017)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
By sme splnili kritizovane k teme len tolko:
Sutaz berieme jako fadnu nakolko je jasny zamer priputat harcov a forum 24h den co den A kvoli comu ? Vraj 1000 diamantov :eek:
Na expedicii su ich hromady lenze to by museli hraci ju hrat a nie na fore na fragment cakat .)
Súťaž je výborný prostriedok ako zaujať "oči" hráčov,nakoľko každý popri súťažení nakúkne aj na iné témy kde ho niečo zaujme alebo zistí že sa tu dozvie aj potrebné informácie.A bude ich tu vyhľadávať vždy keď bude potrebovať. Myslím že aj keby položil hocijakú otázku tak mu stým FoE Tím pomôže ,prípadne členovia Fórka.:)
A aby som neodbiehal od témy :p,mne sa súťaž páči ,dúfam že ich bude viacej a samozrejme som zvedavý aký bude dnes fragment ,včera mi dal zabrať a to sa naň pozerám každý deň :D
 

DeletedUser

Hosť
jaaaaj mne strasne taha oci ??? jejj tak podme a zrusme vsetky farby ved naco su nam ked su agresivne a tahaju nam oci ? Tak nesed pri PC a chod do prirody ... a pozeraj sa tam kam to nie je agresivne ...
Takže milí hidzone aby bolo jasno neviem prečo si takto reagoval lebo ja som ho pekne poprosil a súhlasil takže toť prvé... Ďalej tooon súhlasil a môže sa hľadieť na užívateľov fóra takže prepáč ak sa ti nepáčil môj komentár tak si ho jednoducho nevšímaj... Toť odomna vše
 

DeletedUser1834

Hosť
Najviac pochopivsi player (Morphium) co nasim odpovediam z fleku rozumie bez mihnutia oka ma pravdu ze forum ma sluzit na info ked tazajuci v hre tape.
Lenze srdiecko nam mocno tlcie ked nedomyslene je ospravedlnene!
Je velmo okate ze cas tu hra prim a je kamenom urazu tohto celeho sutazenia tu.
Dietka malolete, zeny kojace, ozrani na suchu, fetaci s abstakom tu oci ocia by boli prvy, kto fragment definuje v podobe spravnej a je jedno ci hodina pokrocila a ci k obedu vyzvanajuca. Hlavne ze kedykolvek a nahodne.
Podarene a zaroven nesetrne bo cas ma kazdy vymedzeny a kazdemu svieca zivota nie pre forum Foe hori ! (ci sa mylime ?)

Sutaze su vhodne ak splnaju podmienky splnitelne pre zdravy a plnohodnotny vyvoj homo sapiens.
A propo :
Text, ktorý je uvedený pri zadaní denného fragmentu mesta nie je nápoveda alebo opis fragmentu mesta, ale ide o text, ktorý dotvára atmosféru oznamu zadania toho dňa. Preto neakceptujeme vyjadrenia, že opis sa vymyká významu obrázku.
este stale si moderator trva na svojom, ked:
Lartoar prehovoril: V jeden večer, v jeden deň, pre súťaž na fóre dýcham len, v tôni stromu ležím sám a zadanie fragmentu Ti dám. Pošli správnu odpoveď len, budeš víťazom v siedmy deň.

... tentoraz je napoveda jako vysita a kto nespoznal ukryt tulaka z obrazka, v texte nenasiel?
A dokonca i dovod casovej nahodnosti zadani fragmentov vyjaveny, vraj v jeden vecer, v jeden den po dychu lapa.
Myli sa Cossacks, isto bluzni ked vidi co ma ostat skryte ?
Ale uz i drozdy v parkoch o tom spievaju a len pravoverny sta v modlu sem klikaju a na dalsi fragment hodiny cakaju ci uz v horucke abo len tak v nadseni byt prvym co hadanku vyriesi
 

DeletedUser5683

Hosť
Nakolko forum zacina mat nadych "chatu" napriek upratovaniu tem do archivu moderatorom a v podstate aj jeho zasluhou posvatenie tohto stavu velka vacsina prispevkou nema s temou spolocne ani n tak ako i nasa terajsia. Avsak popol si na hlavu sypeme mi z Ciudad Perdida.
By sme splnili kritizovane k teme len tolko:
Sutaz berieme jako fadnu nakolko je jasny zamer priputat harcov a forum 24h den co den A kvoli comu ? Vraj 1000 diamantov :eek:
Na expedicii su ich hromady lenze to by museli hraci ju hrat a nie na fore na fragment cakat .)
Jan Hus by povedal o tom svoje ale o tom potom.

Otazka:
Kolko vody v potoku utecie dolu kopcom ked hitzone bude za svoj prispevok predchadzajuci nasmu,nespravodlivo pokarhany a odmeneni nasledovne ?

Predovšetkým fórum začína žiť a chodia naň hráči, z čoho mám ja osobne radosť a zdieľajú ju so mnou tí, ktorým na hre a fóre skutočne záleží. To že sa spolu na fórku bavíme o všetkom možnom i nemožnom, hovorí o tom fakte, že nám tu je spolu super a vieme sa ako poškriepiť, tak i zasmiať.

Ale to asi tebe prekáža, pretože do žiadnej našej debaty sa nezapájaš a ani do našej súťaže, ale kritizovať vieš. Ak by si to s týmto fórom myslel úprimne a dobre, mal by som od teba niekoľko návrhov na lepšie súťaže ako som vymyslel ja. Ale lepšie sa kritizuje nápad niekoho iného ako keby som sám niečo navrhol.

To, že súťaž nazývaš "fádnou" ma neprekvapuje, určite nečakám od osoby ako si ty uznanie. A vieš čo, robím ju pre užívateľov, ktorí sa z nej tešia a kvôli nej zistili, že toto fórum je fajn a chodia sem ľudia, ktorí majú radi Forge of Empires. Ja nikoho nepotrebujem pripútavať, aby na fóre trávil všetok svoj čas, sám chodím do práce a starám sa o deti a nie som na fóre 24 hodín. Mimochodom, súťaž nie je povinná a hrá ju len ten, kto chce.
Ak si vieš získať diamanty inou cestou ako výhrou v súťaži, to neznamená, že Ti to dáva morálne právo všetko a každého na tomto fóre kritizovať.

Apropo, prečítaj si pravidlá fóra skôr ako začneš kritizovať moje posúdenie a varovanie užívateľa hitzone. Nemáš žiadne relevantné právo opovrhovať a spochybňovať moju prácu moderátora, ktorú sa snažím vykonávať dôstojne a najlepšie ako viem.
 

DeletedUser5683

Hosť
Najviac pochopivsi player (Morphium) co nasim odpovediam z fleku rozumie bez mihnutia oka ma pravdu ze forum ma sluzit na info ked tazajuci v hre tape.
Lenze srdiecko nam mocno tlcie ked nedomyslene je ospravedlnene!
Je velmo okate ze cas tu hra prim a je kamenom urazu tohto celeho sutazenia tu.
Dietka malolete, zeny kojace, ozrani na suchu, fetaci s abstakom tu oci ocia by boli prvy, kto fragment definuje v podobe spravnej a je jedno ci hodina pokrocila a ci k obedu vyzvanajuca. Hlavne ze kedykolvek a nahodne.
Podarene a zaroven nesetrne bo cas ma kazdy vymedzeny a kazdemu svieca zivota nie pre forum Foe hori ! (ci sa mylime ?)

Sutaze su vhodne ak splnaju podmienky splnitelne pre zdravy a plnohodnotny vyvoj homo sapiens.
A propo :
este stale si moderator trva na svojom, ked:


... tentoraz je napoveda jako vysita a kto nespoznal ukryt tulaka z obrazka, v texte nenasiel?
A dokonca i dovod casovej nahodnosti zadani fragmentov vyjaveny, vraj v jeden vecer, v jeden den po dychu lapa.
Myli sa Cossacks, isto bluzni ked vidi co ma ostat skryte ?
Ale uz i drozdy v parkoch o tom spievaju a len pravoverny sta v modlu sem klikaju a na dalsi fragment hodiny cakaju ci uz v horucke abo len tak v nadseni byt prvym co hadanku vyriesi

Zadanie súťaže je napísané jasné a kto s ním súhlasí, súťaží a kto nie, ten sa súťaže nemusí zúčastniť. Je to prosté! Ale zas sa musím opakovať Cossacks, že pokiaľ máš výhrady voči tejto súťaži, máš na fóre vytvorený priestor na návrh svojej vlastnej a určite lepšej súťaže.

Čo sa týka, či si stále trvám na svojom vyjadrení o tom, že môj opis nie je v súťaži žiadnou nápovedou, tak ÁNO, stále si trvám na tomto tvrdení, pretože, ak si vezmeš všetky moje dodatky k súťažnému zadaniu, nikde nie je jasné naznačené o aký fragment ide, ani čo sa týka "tône stromu", nakoľko stromov v Forge of Empires je nespočetné množstvo.

Hľadáš problém, kde žiadny nie je a ak si pozrieš spektrum denných výhercov, videl by si, že výhercovia rotujú, čo značí, že súťaž je dobre nastavená a nie je určená len pre pár vyvolených. Ale možno sa raz dočkáme od teba súťaže, ktorá nás všetkých prekvapí.
 

DeletedUser5682

Hosť
Ja som sa zaregistroval na forum iba kvoli tejto sutazi a zistil som, ze je tu aj vela inych zaujimavych informacii...
Necucim na tejto stranke neustale a ked je vyhlasenie fragmentu, tak ho hladam a vysledok napisem...
Paci sa mi, ze sa popozeram po susedoch a je to aj dalsi zabavny prvok v tejto hre...
Dufam, ze budu aj dalsie sutaze a ako uz bolo napisane, nie kazda sutaz moze kazdemu vyhovovat...
Len tak dalej moderatori, drzim Vam palce!
 

DeletedUser5726

Hosť
nedalo my to Jooguda nereagvat ze sutaz graduje preco ste zacali posledne 3 dni davat po dvoch hracov na umiestnenie a vcera az dokonca 3 na prve miesto keby ste davali iba po jednom na prvom a druhom mieste a tretiom uz po 6 kole mate po sutazi preto ste to takto urobili dali ste viacerym hracom body aby akoze mali sancu a neverim zeby 3 hraci odpovedali v rovnaky cas ani za milon neni sanca aby naraz poslali odpoved takze si robite zo sutazou stale co chcete a ked hovoris ze to ru zije neverim ved vidim ze su tu len prihlaseny marphik mirko juri a takze su upiaty na forum ako pisal cossack zmenili ste si na chat a ked si zoberiete nic nove sa tu nedozviem ked mam vam pravdu povedat skorev viem veci este ani vy o tom tu ani nemate zmienku ked sa bavime hraci medzi sebou a este aj co tocime aj betaverziu a tam este komunikujeme a je pravda ze na expedici sa da dobre zarobit ja som tam zarobil i uz na dve rozsirenia za diamanty a to ma stoji uz 600 diamantov jedno rozsirenie a preto som prestal hrat tuto sutaz lebo hned po druhom dni napisal ze vsetci tu cakali po pol noci na fragment ako hyeny a on co roby od kedy sa dava fragment od 16 :00 je tu stale preco nedas fragment aj rano o 7:00 stale davate len po 17: 00 a odstupom casu po pol hodine to je teda nahodne davane
 

DeletedUser5364

Hosť
a ked hovoris ze to ru zije neverim ved vidim ze su tu len prihlaseny marphik mirko juri a takze su upiaty na forum
ty nesleduj len členov ale všimni si aj návštevníkov ...deň čo deň ich od rána pribúda čo som si ja všimol a je ich tu dosť po celý deň aj nových členov pribúda :),mám chrípku jak šľak a karanténa istá :(,čiže mám o zábavku postarané lietať po nete a čumieť na FoE...:D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore