Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5682

Hosť
Predposledne 9. priebezne hodnotenie!

Meno Body
Morphium 27
Tome 23
luciaa 20
juri01 17
Mirko196 14
Sysqrw 14
Lineage 12
QppZoon 12
HUJGI 11
Sir Loutocash 11
Tooon 11
v3t3rn1k 11
enstratius 9
Gemini83 9
jmalachi 9
jozef288 9
Sielyn 9
Eddy 1212 8
barcha 7
Corsair 7
lenyorc 7
mactans 7
Tanan 4 7
mizererre 6
pekelnícka 6
zdaigi 5
cmiki 4
monkey3 4
Nataška 4
Arcanus 3
jardobhry 3
jumbo19svk 3
Lukawa 3
Queen Katrin 3
BZNS 2
imperator18 2
KB47 2
Kilimandzaro 2
pepo31 2
PetraDeen 2
Svarog25920 2
taky 004 2
zlaigica 2
Borousek 1
cernica 1
decascos 1
Erinome 1
joda mester 1
Lajos III 1
Potan 1
vigike 1
 

DeletedUser5364

Hosť
Tooon ty vstávaš so sliepkami?:p keď tu už o toľkej rannej hodine kikiríkaš ?:D:D:D Dúfam že si aj odpovedal správne ;)
 

DeletedUser5682

Hosť
Tooon ty vstávaš so sliepkami?:p keď tu už o toľkej rannej hodine kikiríkaš ?:D:D:D Dúfam že si aj odpovedal správne ;)
Zabudol som si vypnut pracovny budik a ked uz som bol hore... ;)
Myslim, ze som ten fragment nasiel spravne, aj ked tento posledny bol riadne schovany...nasiel som ho asi po 10min
Skutocne dobre finale :)
 

DeletedUser5364

Hosť
:):):)
Veru napínavé až do konca ,o štvrtej som šiel spať a o pol hoďku dorazil fragment , no nešľaktrafilo by ťa ? :D:confused::D Ale parádna súťaž,SUPER !!! :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5726

Hosť
190 robotov hmm to neberiem to je nic keby hostov mas 190 nepoviem nic a ak poviete ze sutaz bola uspesna fajn ked sa ti zapoji. Neviem kolki ludia ale podla spravnych odpvedi 51 ludi .Azoberiem si ze na Cirgarde mas 16795 hracov tak to nemate ani 0.33 % hracov a ked by som si zobral aj druhe dva svety tak by ich bolo viac lebo vsetci hraci nehraju vsety svety.A Morfik sam si sa priznal ze tu ns forku aj spavas a zi si tu forkovy svet a realny ti uteka
 

DeletedUser5726

Hosť
A. Ked posielate stale spravy v hre aby ludia navstivili forum tak vsm kliknu a nic viac ked tam budete mat stale 200 ludi tak vam dolu klobuk
 

DeletedUser5683

Hosť
My sa tu netľapkáme po pleci, že sme najlepší a vieme robiť naj súťaže, to nepotrebujeme, stačí, ak fórum žije a hráči sem prídu pre radu.
 

DeletedUser5364

Hosť
190 robotov hmm to neberiem to je nic keby hostov mas 190 nepoviem nic a ak poviete ze sutaz bola uspesna fajn ked sa ti zapoji. Neviem kolki ludia ale podla spravnych odpvedi 51 ludi .Azoberiem si ze na Cirgarde mas 16795 hracov tak to nemate ani 0.33 % hracov a ked by som si zobral aj druhe dva svety tak by ich bolo viac lebo vsetci hraci nehraju vsety svety.A Morfik sam si sa priznal ze tu ns forku aj spavas a zi si tu forkovy svet a realny ti uteka
190 robotov? pretri si oči :D:D:D
 

DeletedUser4391

Hosť
Jozef z tych 16 000 maš asi 3/4 neaktívnych účtov ktore neboli vymazane podľa mňa to tu nie je mŕtve ale ešte je miesto na zlepšenie všetko zavisi od toho aku ma každy chuť tu prispievať a čim nas tu bude viac tym lepšie
 

DeletedUser5364

Hosť
tak ale ide o princíp že kolký ani nevedeli že niečo takéto existuje,,nový členovia pribudli ,účel plní prostriedky :):p
 

DeletedUser5683

Hosť
Hold, vždy bude asi skupina hráčov, ktorí sa budú snažiť i svojim dielom prispieť k rozvoju hráčskeho fóra a zas bude časť hráčov, ktorí túto snahu budú ustavične mariť. Podľa nich je všetko márne, každá snaha je zbytočná a aktivita je na nič, ale sami nenavrhnú nič, len kritizujú a negujú každú činnosť.
 

DeletedUser5364

Hosť
P.S. ty asi nehrávaš aktívne iba trolluješ že?;) pretože všeho všudy hrá možno 200ks fakt že aktívnych hráčov dohromady A,B,C:)
 

DeletedUser5364

Hosť
Hold, vždy bude asi skupina hráčov, ktorí sa budú snažiť i svojim dielom prispieť k rozvoju hráčskeho fóra a zas bude časť hráčov, ktorí túto snahu budú ustavične mariť. Podľa nich je všetko márne, každá snaha je zbytočná a aktivita je na nič, ale sami nenavrhnú nič, len kritizujú a negujú každú činnosť.
Trollovia :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore