Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4391

Hosť
Aspoň sa tu máte s kým hádať kym tu nie su 2 členovia z vyššej spoločnosti ;)
 

DeletedUser5364

Hosť
Jozef z tych 16 000 maš asi 3/4 neaktívnych účtov ktore neboli vymazane podľa mňa to tu nie je mŕtve ale ešte je miesto na zlepšenie všetko zavisi od toho aku ma každy chuť tu prispievať a čim nas tu bude viac tym lepšie
Roky to tu zapadalo prachom a hráči sem prestali chodiť úplne...ešte len prešlo par týždňov od nového zloženia FoE Tímu a pomaly ale isto to tu ožíva,,aj 20-50 hráčov je obrovský úspech oproti tomu ako to tu vyzeralo predtým s návštevnosťou a že vidíš 20ks celkovo v moment keď si tu tak si myslíš že su tu 20ti cele dni? tento týždeň som tu byval často keď že s chripkou a v karanténe toho moc nenarobíš a tie čisla sa stále pohybovali hore-dolu a NEVERÍM ŽE TO BOLI TÍ ISTÝ HRÁČI jedine ze by sa klonovali a vzapäti kattovali :p...no akurád "Rozhovor s Upírom" lámal rekordy kto si pamätá :D:D:D
 

DeletedUser4391

Hosť
No ja som to tu hral pred 4-5 rokmi a vtedy to ešte bolo v pohode a ako som sa vratil pred pol rokom tak som bol trošku sklamany z toho stavu aky bol ale zase slovenske foe nie je take veľké a ak nahodov tu nepríde naraz veľa hráčov tak možno aj zlúčenie nejakých štátov by nebolo zlé ale mali peknu myšlienku separatnych FoE podľa narodnosti
 

DeletedUser5683

Hosť
Každý jeden užívateľ si musí uvedomiť, že tvorí toto fórum a nemôže sa vyhovárať na nikoho iného, ako si toto fórum vybudujeme, tak nám bude buď slúžiť k príjemnejšiemu a bezstarostnému hraniu FoE alebo sa tu budeme potýkať s mŕtvym a nefunkčným organizmom bez života.
 

DeletedUser

Hosť
Aspoň to tu žije keď nič iné lebo ešte pred zložením nového foe tímu to tu bolo ako na cintoríne... Takže aj keď tu je iba 20 hráčov zo 16 000 no a čo je tu aspoň niekto nechápem čo sa sťažuje Sysqrw. Pred nedávnom tu nebol nikto
 

DeletedUser5683

Hosť
Toto je diskusia o končiacej súťaži "Fragmenty súťaže", napíšte svoje dojmy a momenty ohľadom súťaže, aby sme ich mohli zobrať do úvahy pri plánovaní ďalšej súťaže.
 

DeletedUser

Hosť
Dojmi boli dobre... A na ďalšiu súťaž sa už teším a aj troska dúfam že aj tá moja sa ujme...
 

DeletedUser5364

Hosť
Mňa osobne súťaž veľmi milo prekvapila a som rád za ňu,bavil som sa na nej a zapracovala aj šedá kôra mozgová ,niekdy dal fragment zabrať veru ,u mňa spokojnosť a teším sa na ďalšiu :)
jediné čo ma mrzí ,že sa našli hráči ktorý namiesto zábavy iba pľuli ale hold aj taký sa nájdu ,pritom tu išlo okrem peknej výhry o spoločnú zábavu a debatu :confused:;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujeme všetkým za podporu, bez vás by súťaž nikdy nevznikla a nemala by úspech. Pre nás ste víťazmi všetci! ;)

Váš Forge of Empires tím
 

jmalachi

Aktívny člen
súťaž ok...taký malý postreh ak môžem...pre väčšie napätie by sa nemali zobrazovať priebežné výsledky...ono ked už v polovici bolo viac menej isté že je to hra o tých istých cca 5tich hráčoch ktorý sa striedali na popredných miestach,tak viacerých to odradí dalej sa zapájať...(posledné 2 som už ani nepísal bo ..načo.:)...,možno pridať viac odmenených miest..tak 10...aby to bolo napínavejšie...a aby mali šancu aj tý čo tu od polnoci nehladia do chatu kedy sa postne nová úloha.:D...paradoxne som mal najlepší výsledok ked som sa prihlásil náhodne a to 1min.po zadaní nového fragmentu..cca 2min.mi trvalo kým som to našiel a odpovedal...a to som bol na až 3 mieste z 5tich ludí...tak ,to len tak na mardžo.:)...inak celkom fajn to bolo.:)
 

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujeme všetkým za názor, určite ich zohľadníme pri usporiadaní ďalších súťaží.

Váš Forge of Empires tím
 

DeletedUser5364

Hosť
Podla všetkého bude rozstrel? nemôžu byť dvaja víťazi na 1.mieste? potom druhý klesne automaticky na tretie a tretí príde o diamanty ? :)
 

DeletedUser5682

Hosť
Toto by mali byt finalne body ziskane pocas sutaze...
Vyhlasenie konecneho poradia sutaziacich necham na moderatoroch :)

Meno Body
Morphium 28
Tome 28
luciaa 21
juri01 20
Mirko196 15
Sysqrw 15
Lineage 13
QppZoon 13
Tooon 13
HUJGI 12
Sir Loutocash 12
v3t3rn1k 12
enstratius 10
Sielyn 10
Eddy 1212 9
Gemini83 9
jmalachi 9
jozef288 9
Corsair 8
lenyorc 8
Tanan 4 8
barcha 7
mactans 7
mizererre 7
pekelnícka 6
zdaigi 5
cmiki 4
monkey3 4
Nataška 4
Arcanus 3
jardobhry 3
jumbo19svk 3
Lukawa 3
Queen Katrin 3
BZNS 2
imperator18 2
KB47 2
Kilimandzaro 2
pepo31 2
PetraDeen 2
Svarog25920 2
taky 004 2
zlaigica 2
Borousek 1
cernica 1
decascos 1
Erinome 1
joda mester 1
Lajos III 1
Potan 1
vigike 1
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Ďakujem Tooonovi za priebežnú štatistiku, na malé drobnosti to máme rovnaké :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Haha, no to som zvedaví kto z vás zabojuje viacej, veľa šťastia obom :):)

p.s. Mirko ja som sa nesťažoval, neviem skade si to vyhrabal :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore