Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser5848

Hosť
Bolo by vhodné opraviť chovanie popisov v budovách a jednotkách.Niekedy sú popisy nečitateľné kvôli farbe písma a podkladu.V jednotkách popisy presahujú rozmer ramika.
 

DeletedUser5683

Hosť
Na opravách sa nepretržite pracuje, čo update, to veľký zoznam opravených vecí v hre. Preto odporúčam hru preinštalovať po update, aby sa zmeny plne prejavili. Ak nepomôže nič, nahlás chybu na fóre v sekcii Hlásenie chýb a bugov a pridaj nahľad chyby.
 

DeletedUser5785

Hosť
Hurá! Nové prispievanie do VB a nový dizajn samotného okna VB :) Vyzerá to pekne. Chcelo by to ešte informáciu, aké odmeny budú pre top 5 prispievateľov skôr, ako sa objaví samotný prispievateľ na danú pozíciu.
 

DeletedUser5682

Hosť
Ano, novinka vo VB potesila, mohla by sa tam pridat aj zalozka prispievatelia, kde by bol zoznam vsetkych prispievatelov do VB a sumar vsetkych bodov, ktore prispeli do danej bodovy pocas jej existencie :)
 

DeletedUser6186

Hosť
Koho sa mám spýtať nejdú mi po aktualizácii mobilnej vôbec kúpiť diamanty prečo?
 

DeletedUser6191

Hosť
a kde nájdem na akej maximálne úrovni mam VB? teda ukazuje mi tam aktuálne a ďalšie ale ja viem ze som tu budovu dával možno ešte o 5 urovni. Teda dajme tomu na 20 úroveň kde to uvidím alebo nájdem tu maximálnu úroveň?
 
Hore