Diskusia Diskusia o nových verziách hry

DeletedUser5683

Hosť
Každý z nás môže podať návrhy k ďalšej aktualizácii, čo by mala obsahovať a ako čo najlepšie vylepšiť Forge of Emipres. Namiesto nadávania podajte niečo lepšie, čo by sme ocenili v budúcnosti, my všetci, hráči. Ak to bude stáť za to,určite to viacerí na fórku podporia a čo viete, či to nezíska takú podporu, že si to všimnú i ľudia v Innogames.
 

DeletedUser5364

Hosť
Hrám túto skvelú hru už roky ale toto je naozaj fail,bolo by super keby to neovplyvňuje hru a ukazovalo by sa to len v novinkách (tie obrázky pri dosiahnutí úspechu) ....no a človek by aj mal kopec nápadov či vylepšení hry ,keď že to hrá sťa profík ,no nemyslím si že to tu komunita nejako moc podporí či nebodaj by sa to podarilo dostať k vývoju.
 

DeletedUser5683

Hosť
Možno náš hlas nie je v globálnom svete silný, ale ak sa spojíme a vytrváme, svojou vytrvalosťou môžeme veľa zmeniť, ale nechcem vás do ničoho nútiť, len nás motivujem, aby sme veci menili a len nenadávali.
 

DeletedUser4391

Hosť
Pre mňa to je dobre ako je len možno by mali pridať na viac vecí v nastaveniach kolonku vypnúť zapnúť ako to môžte spraviť s animáciami tak to isté aj s pop-up oknami
 

DeletedUser5364

Hosť
Jedno VEĽKÉ PLUS že pridali jedno rozšírenie za medaile !!! Ďakujeme :)
 

DeletedUser4391

Hosť
Jedno VEĽKÉ PLUS že pridali jedno rozšírenie za medaile !!! Ďakujeme :)
No mohlo by ich byť viac než jedno ja som síce iba v postmodernej ale toľko miesta nevyplnia ani za rok keď daju v priemere 1 rozširenie za 2 mesiace a podľa veľkosti tej pevniny kde môžu dávať tak to asi pôjde do nekonečna s nimi
 

DeletedUser5364

Hosť
nezabúdaj že oceány daju 2×z výskumu,2×mapa,2×medaile,2×diamanty možno viacej a určite to nebude posledná éra ;)
 

DeletedUser5364

Hosť
a toto je už tretie v arktickej čo ešte tri nikdy neboli,vždy pridávali čo éra to dve za medaile :)
 

DeletedUser4391

Hosť
ano to som si všimol a dokonca su aj 3 veľkolepé stavby takže možno prešli na novy systém uvidime či sa to potvrdí v novej ére stačí počkať ale dúfam že je to pravda
 

DeletedUser5682

Hosť
Bolo by dobre v profile, tam kde su uspechy, rozdelovat velke cisla po 1000.
Je celkom neprehladne, ked mam lustit, kolko z kolkych minci (zasob) som uz nazbieral...
 

DeletedUser5364

Hosť
Kto by to do mňa povedal že si obľúbim dva "úspechy" ? :rolleyes: Spravil som zrejme predčasné zaveri a beriem späť:),síce ma dooosť rozhorčilo to vyskakovanie obrázkoch v ranných zberoch ,obával som sa že tomu nebude koniec a bude to robiť denne preto že mi to narúšalo chod hry ale našťastie je to dobre nastavené a kladka sa dvíha tak,aby to neobťažovalo :) Tak pardon kreatívnemu Tímu FoE :rolleyes::p
mám v profile "Medaila Cti" za víťazné boje (čo je moje :D:D:D) a u susedov schválne útočím s jednou jednotkou aby som si levloval aj "Purpurové Srdce" to sú moje obľúbené dva "úspechy" ;)
Ale mám jeden problém alebo skôr otázku ktorú napíšem v patričnej diskusii ...
 

DeletedUser4391

Hosť
Kto by to do mňa povedal že si obľúbim dva "úspechy" ? :rolleyes: Spravil som zrejme predčasné zaveri a beriem späť:),síce ma dooosť rozhorčilo to vyskakovanie obrázkoch v ranných zberoch ,obával som sa že tomu nebude koniec a bude to robiť denne preto že mi to narúšalo chod hry ale našťastie je to dobre nastavené a kladka sa dvíha tak,aby to neobťažovalo :) Tak pardon kreatívnemu Tímu FoE :rolleyes::p
mám v profile "Medaila Cti" za víťazné boje (čo je moje :D:D:D) a u susedov schválne útočím s jednou jednotkou aby som si levloval aj "Purpurové Srdce" to sú moje obľúbené dva "úspechy" ;)
Ale mám jeden problém alebo skôr otázku ktorú napíšem v patričnej diskusii ...
Ano ale zachviľu sa obavam že tu budu lietať prasiatka po obrazovke aspoň takto to vyzera poslednu dobu
 

DeletedUser4391

Hosť
Na hostince sa zatiaľ nič neplanuje dali tam všetko čo chceli ale ak maš nápad kľudne ho tu daj :)
 

DeletedUser5675

Hosť
Ahojte myslim rozsirenie ohladom stoliciek a vylepsenie obrusov atd. ci nebude nejake zvysenie poctu stoliciek
 

DeletedUser5683

Hosť
Zatiaľ som nezachytil žiadne plánované rozšírenie čo sa týka hostinca, ale je možné, že tu niekto vie ohľadom plánovaných updatov viac ako ja...
 
Hore