Diskusia: Zima 2017

DeletedUser6191

Hosť
Keby si tak svoju energiu investoval do hrania FoE a nie do kritizovania a zosmiešňovania práce vývojárov, lepšie by si spravil. Ale už sa to stáva slovenským športom: na všetko nadávať a všetkých kritizovať (okrem seba)... Odporúčam prečítať Pravidlá fóra, Článok 9 - Podpora.
zasa len zástavas co keby ze si aj ty priznas že je to tak skutočne... Vývojári sa riadne buchly po vrecku 2 bv slabota nech si to Zbieraju samý ináč rikitan1713 pridávam do zbierky ešte ďalšie 2 bv možno ničo aj nazbierajú
 

DeletedUser5683

Hosť
Toto nie je o zastávaní, len nemám pocit, že je na fóre priestor pre zosmiešňovanie a kritiku bez konštruktívnej kritiky. Ak máš dobrý nápad ako zimný event zlepšiť, navrhni zmeny a je možnosť, že budúci rok bude udalosť vylepšená o tvoje nápady. Ale nadávanie ničomu nepomôže, len si tu na fóre liečia svoje ego "horúce hlavy"...
 

DeletedUser6191

Hosť
ja ti niečo poviem na budúci rok to už bude tak ze ani keby dám sem neviem aký nápad a nebude vynášať tak ho neschválila ani keby somnov súhlasila polka SK a EN hráčov ide iba o peniaze. Tento event je toho príkladom
 

DeletedUser2939

Hosť
dnes to bolo brutal otvarat darceky uz chapem preco sa tu tolky stazuju . prve co som otvoril bolo zelene ukazat 2 to je oznacene 2 zltymy kruhmy . a na predposledny balik my visla dvojita odmena . a tak sa my na posledny neotvoreny balik otvorila budova hrackarov stanok . ale podotykam ze na posledne otvaranie darcekov som musel pouzit diamanty a to dokopy 360 dia . 20171212185842031.png
 

DeletedUser2939

Hosť
ale uz aspon budem mat kompletny set budov na 100 percent . (O:
 

DeletedUser2939

Hosť
lebo my uz len chyba jedna budka , a tu dostanem 34 ulohe .
 

uhe83

Aktívny člen
to uz mas vsetky ostatne, sakra...
ja este veru nie, ale zas nestresujem do konca eventu daleko
 

DeletedUser2939

Hosť
mam , kazdy druhy den som len minal hviezdy na darceky . pravda je taka ze dvakrat som chytil budku na prvy raz , takze sa jednalo aj o obrovske stastie . myslim preto spm tu poslednu budovu chytil na posledy .
 

DeletedUser2939

Hosť
a tiez aj podla mna sa to otoci aspon raz , myslim tak ze daju znova tie budovy . ale teraz si viem sporit hviezdy na nieco ine zaujimave , dufam daju aj nieco z indickej fontany , lebo tam my chybaju nejake domceky . pysali tu niekde ze by mali dat nejake budovy zo sady co tu boli davnejsie .
 

Rihoslav

Člen
Neviem čo sa sťažujete. Zatiaľ som nepotreboval viac ako 4 pokusy na budovu, vyberám si len tie dni kde je niečo zaujímavé a inak šetrím hviezdy.
 

uhe83

Aktívny člen
skoro 200 hviezd a podari sa mi toto :D
Screenshot_3.jpg
prve kolo presne toto iste, ale dalsia odmena zatocenie :D :D :D
skoro ma vystrelo...
teraz repete ale po prvykrat aj dia 3x pouzil na otvorenie
a co poviete, kde bol skovany svieckarov stan????
 

DeletedUser6191

Hosť
pekne ale aj ja som ho získal zs 60 hviezd mal som väčšie šťastie asi :D:D
 

uhe83

Aktívny člen
tak ja som ho ziskal aj na druhy pokus, no nie tu. ale na A...
tam to slo hned...

a co myslis, ktory darcek je ten spravny?? :p
 

uhe83

Aktívny člen
velmi dobry napadik... kto uhadne a hra napr Becko, alebo Acko, dostane 50BV, len sa musi dostat ku mne do priatelov, aby bola sanca vyhru pridelit-..
Spravnu odpoved dodam v utorok okolo desiatej vecer, to pridem z poobednej :)
 
Hore