Diskusia Diskusia: Zimná udalosť 2021

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Winter%20Logo%201.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu ohľadom: Zimnej udalosti 2021

Informácie o hernej udalosti nájdete aj v našej hernej nápovede.



 

Neo113

Člen
Mňa by zaujímali nejake veci 1.Ten vozeň čo konkrétne ponúka aký bonus ?
2.Tá budova vianočna na 10 úrovni dáva aj tovary? lebo ak nie tak si myslim že bude zbytočna miesta málo a človek musí rozmýšlať čo postaviť predsa nejde o vzhlad budovy ale o bonusy čo ponúka. Ale inak sa na tento event teším kvôli atmosfére.
 

TikoP

Člen
Zimná udalosť je pekná hra, ktorá prispieva k čaru Vianoc. Veľké ceny adventov by nemuseli byť rozlohou tak veľké.
 

Tobina

Nový člen
Mňa by zaujímalo, koľko dostávate hviezd za splnenie úlohy? Minulé roky to bývalo 10ks a teraz dostávam 5ks
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Bolo to upravené vývojármi. Zmenili počet hviezd za rýchle úlohy na 5 a pri denných úlohách to zmenili na 15.
 

Zero0

Nový člen
Asi najnáročnejší event tento rok... veľmi málo hviezd za plnenie úloh a takmer nemožne získat denne klúč bez použitia diamantov
 

GamerMiki30

Aktívny člen
No hviezd málo veru, ale myslím, že aj bez diamantov to pôjde, ak nie už teraz viem, že mnoho ľudí to dá určite starožitníkovi hoc je to užitočná budova. Kľúče nájsť hm to je lotéria.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ešte by som chcel upozorniť na chybičku krásy v načítavacej obrazovke, kde jeden z textov tvrdí, že Zimný prieplav je možné aktualizovať 10 krát. Ale najvyššia úroveň je 10 - možnosť výberu. Teda malo by tam byť napísané 9 krát.
 
koľko častí hlavného kľúča môžem mať pre zimný kalendár? keď mám 5/5 ale nechcem ho použiť, viem zbierať ďalej a potom si zostaviť viac kľúčov naraz? Alebo ho musím použiť, aby som mohol získavať ďalšie úlomky?
 

Neo113

Člen
mna štve že ta vianočna budova nedáva tovary a ak to človek neda na uroven 10 tým pádom bude ta budova uplne zbytočna bez toho bonusu útoku alebo obrany ale tiež mam nazor že bez DIA to človek na uroven 10 neda ale uvidíme ale pravda málo hviezd to dáva cca 30* za den + ak mate štastie nejake vam padnu z tých incidentov čo zbierate po meste. Ta politika vo FoE resp v tej firme sa mi nepáči jak nasilu ľudí nútia všade mínať DIA resp kupovat ich aby ste mali jednu budovu na plnej urovni ale nesprávíme nič je to raz tak najlepšie DIA nekupovat a nepodporovať ich v tom ale to je už na každom znás.
 
mna štve že ta vianočna budova nedáva tovary a ak to človek neda na uroven 10 tým pádom bude ta budova uplne zbytočna bez toho bonusu útoku alebo obrany ale tiež mam nazor že bez DIA to človek na uroven 10 neda ale uvidíme ale pravda málo hviezd to dáva cca 30* za den + ak mate štastie nejake vam padnu z tých incidentov čo zbierate po meste. Ta politika vo FoE resp v tej firme sa mi nepáči jak nasilu ľudí nútia všade mínať DIA resp kupovat ich aby ste mali jednu budovu na plnej urovni ale nesprávíme nič je to raz tak najlepšie DIA nekupovat a nepodporovať ich v tom ale to je už na každom znás.
Ale možno to aj bude stačiť, za splnenie úloh budeš mať 1000 hviezd. a ak si hral minulý event, tak po dokončení všetkých úloh budeš mať budovu na 4 úrovni a 6 aktualizácií potrebuješ z mesta. to je 11x zapáliť stromček. za 1000 hviezd máš 100 zápalok a keď vezmeš priemer, že jednou zápalkou zapáliš 2 sviečky tak to máš na 10 stromčekov. A ešte dáke hviezdy prídu z incidentov a aj z darčekov. Tak by to mohlo aj stačiť.
 

Neo113

Člen
Ale možno to aj bude stačiť, za splnenie úloh budeš mať 1000 hviezd. a ak si hral minulý event, tak po dokončení všetkých úloh budeš mať budovu na 4 úrovni a 6 aktualizácií potrebuješ z mesta. to je 11x zapáliť stromček. za 1000 hviezd máš 100 zápalok a keď vezmeš priemer, že jednou zápalkou zapáliš 2 sviečky tak to máš na 10 stromčekov. A ešte dáke hviezdy prídu z incidentov a aj z darčekov. Tak by to mohlo aj stačiť.

No uvidíme a plnil som aj minuloročný event ja plním všetky eventy ale na tento čo tu tak čítam skor ľudia nadavaju a ani sa im nedivím
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Koľko môžete získať hviezd?

Na začiatku udalosti - 20 hviezd
Za denné prihlásenie sa do hry - 10 x 33 dní - 330 hviezd
Za dokončené hlavné úlohy - 5 x 38 úloh - 190 hviezd
Za dokončené denné úlohy - 15 x 32 úloh - 480 hviezd
Za míľnik v sérii úloh - 140 hviezd
Spolu - 1160 hviezd

Takže ak splníte celú sériu úloh a prihlasujete sa každý deň, môžete otvoriť 116 darčekov alebo teda získať 116 zápaliek bez akéhokoľvek použitia diamantov. A to nerátame ešte hviezdy za otvorenie darčekov (z políčok), kalendára, či tie získané z incidentov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore