Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť
Ahojte . Na svete Brisgard mam jeden problem . Pisal som aj na podporu a cakam od kompetentnych ze mi pomozu riesit tento problem.
Tyka sa to expedicii . Som jeden zo zakladatelov cechu -- U n D e a D -- . Mame aktivnych 24 hracov , 17 z nich dalo expedicie 4 uroven(nie celkom do konca ) , ostatny +45 zrazok . Tu mate fotku ako to mame ...


3prxt1g06d9xzi8huax.png

q7l3dl61j6a1q737keuk.png

sghm3p64v6ohyqj6bqvl.png


Touto cestou VYZIVAM cech ORAVA zo sveta Arhvall ( ktory je 10x slabsy od nas ) aby pridal takuto istu mapku ako ja zo svojimy hracmy nech vidime vysledky !!! Ako su taky hraci schopny dat EXPEDICIE NA 130 PERCENT ?

7pyq5gijda6q3619des.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
Toto je cech -- U n D e a D -- , davame expedicie na 110 percent ... komplet hracov z bodmy a bojmy ...


yyyws2qd2fmbo3q44lh.png

qv46jujriz0563ec2z.png

woxduohsszeod87f9jra.png

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
a toto je ten slavny cech Orava ---

ru0cay6hvg73ibpd7r8.png

jrd9fun9vauy9kyivbt.png

kvm39rtwjjot1161rsp.png


--- Nespochybnujem , nepodcenujem nikoho , neurazam , ale toto ? A budem tu vypisovat a ked bude treaba toto iste prilozim aj vyvojarom na BETE , ALE TOTO NENECHAM TAK ...

Dakujem za podporu ci :/
 

DeletedUser5683

Hosť
Bolo by vhodné, aby sa tu vyjadril i niekto za cech Orava, aby to nebola diskusia o nich bez nich...
 

DeletedUser5364

Hosť
ved to do oka bije ze su tam multiucty a admini to uz minule nevyriesili a nedali im STOP ! ked podvodom prechcali cech PATRIOT ! co jednoducho nejde ....

aj som si tie ucty osobne poprezeral aj ich VBčky aj mesta na A,B,C,D a tie rovnakomene su ako vajco vajcu , technika ulozenia budov a vsetko... hmmmm pekne ze to admini uz minule nehali tak
 

DeletedUser5364

Hosť
SARKA,ZUZKA,PETKA,FERKA 005,004,003,002,001....urcite mnohopocetna rodina a tí quest detto...ja som to daval uz minule na hernu podporu ked sa to riesilo aj tu na forume a ako vidim nic sa nestalo a podvodnici dalej zneprijemnuju hru..
 

DeletedUser6085

Hosť
Nemôžem povedať že nik z nich nepoužíva 2 účty to zas k ním domov nemôžem ísť kontrolovať, ale 4och ľudí poznám osobne čo viem že hrajú. A to že si medzi sebou meníme materiál a sme zameraní na tie cechové expedície, v tom bola podstata založenia tohto cechu. Každý kto nešiel cechovku do konca 4ky alebo keď nebolo treba tak minimálne 3jky bol vylúčený.
A ked vypisuješ kade-tade to je na tebe mňa to netrápi. Popíš si, aspoň s niekym pokecáš.
 

DeletedUser5364

Hosť
Nemôžem povedať že nik z nich nepoužíva 2 účty to zas k ním domov nemôžem ísť kontrolovať, ale 4och ľudí poznám osobne čo viem že hrajú. A to že si medzi sebou meníme materiál a sme zameraní na tie cechové expedície, v tom bola podstata založenia tohto cechu. Každý kto nešiel cechovku do konca 4ky alebo keď nebolo treba tak minimálne 3jky bol vylúčený.
A ked vypisuješ kade-tade to je na tebe mňa to netrápi. Popíš si, aspoň s niekym pokecáš.
2? :-D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore