Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5683

Hosť
Na fóre diskutujeme, Herná podpora musí zistiť ostatné, nikto z nás nemá rád podvody a ak sa zistí, že niekto podvádza, zasadím sa za to, aby ukončil čím skôr FoE.
 

DeletedUser5364

Hosť
Jáj a celé dni hrá FOE a od rána do večera sa loguje. A je z Japonska a je to robot. :D

ty aj vieš ským a kde hráš? či si slepí ? a hej dynamicka IP sa tazko vypatra a restart routera trva 5min...a ja netvrdim ze to robi jeden hrac ale minimalne dvaja 100% minimalne a ešte raz :

cd85631231e34477a3e95996b279556e.png
 

DeletedUser5683

Hosť
Pozeral som i ja na mestá členov cechu Orava a prvé čo mi padlo do očí bolo veľké množstvo výrobných budov a terasových fariem.
 

DeletedUser6085

Hosť
Pýtal som sa prečo majú meno guest, tvrdia mi že keď to robili cez FB tak im rovno hodilo také meno, to už ja neviem aké sú tam možnosti.
 

DeletedUser6085

Hosť
A ked ide o ten materiál na cechovú expedíciu to fakt neviete ako urobiť 5-6 tisíc materiálu? To už je potom vaša chyba, ja vám návody dávať nebudem ako, ale robí to kľudne jeden člen.
 

DeletedUser5364

Hosť
tak ešte raz naposledy , to nik nevidí tie nicky ? su aj zvyrazne :-D
Pozeral som i ja na mestá členov cechu Orava a prvé čo mi padlo do očí bolo veľké množstvo výrobných budov a terasových fariem.
A prečo myslíš? lebo jednému hračovi na tolkých dualoch bojovat bez bonusov a nahromadenych rogue a bez klikačky na automat by zabralo veeeela času , takto klikne na krčmu 4.ťah a tovarom to ma raz dva vyluskane a aj pokus stoji banalne metalov v ich érach ...

cd85631231e34477a3e95996b279556e.png
 

DeletedUser5364

Hosť
Pýtal som sa prečo majú meno guest, tvrdia mi že keď to robili cez FB tak im rovno hodilo také meno, to už ja neviem aké sú tam možnosti.
netrep...hej a všetci sa stretneme v jednej posteli ....a budeme sa volat rovnako...a ver že je tam možnost vytvorit si nick....proste hlavne nenapadne :-D
 

DeletedUser6085

Hosť
tak ešte raz naposledy , to nik nevidí tie nicky ? su aj zvyrazne :-D

A prečo myslíš? lebo jednému hračovi na tolkých dualoch bojovat bez bonusov a nahromadenych rogue a bez klikačky na automat by zabralo veeeela času , takto klikne na krčmu 4.ťah a tovarom to ma raz dva vyluskane a aj pokus stoji banalne metalov v ich érach ...

Zobraziť prílohu 668
Všetky tri že ti môžu dať FB keď si nevieš ináč opýtať a nevieš zohnať dievča na popísanie :D
 

DeletedUser4788

Hosť
Mate tu FAKTA !!!
Este raz ---


Touto cestou VYZIVAM cech ORAVA zo sveta Arhvall ( ktory je 10x slabsy od nas ) aby pridal takuto istu mapku ako ja zo svojimy hracmy nech vidime vysledky !!! Ako su taky hraci schopny dat EXPEDICIE NA 130 PERCENT ? Dakujem
 

DeletedUser5364

Hosť
mne už je to jedno , cech PATRIOT to riesil pred mesiacom cca ,je tam aj vlakno kde sa to riesilo , tu jednu striebornu z 30tich zlatych a 0 bronzovych co mame ,vieme že je za podvod ,tak ako by tam ani nebola ,ale mrzí ma že ešte stale škodia iným hracom co hraju a makaju ....
 

DeletedUser6085

Hosť
Mate tu FAKTA !!!
Este raz ---


Touto cestou VYZIVAM cech ORAVA zo sveta Arhvall ( ktory je 10x slabsy od nas ) aby pridal takuto istu mapku ako ja zo svojimy hracmy nech vidime vysledky !!! Ako su taky hraci schopny dat EXPEDICIE NA 130 PERCENT ? Dakujem
akú mapku to chceš? kde ti ju urobím, neni problém.
 

DeletedUser4788

Hosť
pozri si prvu stranku tejto konverzacie ... mas 130 bojov , nevies ako sa hra tato hra a mas 16 expedicii ako vitaz ? A keby das sopliakov dole , pohodicka , nic sa nedeje , ale ty davas hracov ktory maju vise 10 melonov dole ? ktory maju 1 000 nasobok viacej bojov ako ty sam ? Hram tuto hru 5 rokov , prosim , vysvetli mi ako to ide ? neni ti to trapne ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5683

Hosť
Morphium, snaž sa zapájať do diskusie bez emócií, celej veci to nepomáha, a riešime tú podozrenie a táto diskusia je o tom, aby sme si to všetci vyjasnili i keď konečné slovo bude mať Herná podpora. Je pravda, že do aktualizácie 1.101, kedy hráči po registrácii niekedy dostali meno typu guest12313254213. To už by sa nemalo stávať a všetci noví hráči by odteraz mali mať čitateľné meno.
 

DeletedUser5364

Hosť
Morphium, snaž sa zapájať do diskusie bez emócií, celej veci to nepomáha, a riešime tú podozrenie a táto diskusia je o tom, aby sme si to všetci vyjasnili i keď konečné slovo bude mať Herná podpora. Je pravda, že do aktualizácie 1.101, kedy hráči po registrácii niekedy dostali meno typu guest12313254213. To už by sa nemalo stávať a všetci noví hráči by odteraz mali mať čitateľné meno.
ok , ja tu už nenapišem ani slovko lebo je to do nebe volajíci.....tu nieje o com uz diskutovat , ja som sa k tomu už vyjadril aj minuli mesiac :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore