Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5785

Hosť
Morphium, v screenoch od Hitzone nikde nevidím jedného hráča v cechu s nickom končiacim všetkými číslami 001/002/003/004/005. Kde si ich môžem pozrieť?
 

DeletedUser5785

Hosť
no.... ale keď máš v meste 8 tovarových budov od aktuálnej éry, tak za týždeň máš 1680 tovarov čo je 336 každého tovaru jednej éry a s tým sa dá vyjednať všetkých 4 lvlov (samozrejme pri konci využívam aj diamanty)
 

DeletedUser4788

Hosť
proste toto zverjenim , vsade , bohuzial aj vyvojarom narobim problem ! Hram ferove hru . mojy cechaci dusu vypustili , Davame expedicie , snazime sa , bojujeme , miname tovar ! Ale toto je nerespekt ! Keby mina diamanty - co podpora moze vidiet ( suhlasim ) nech mi da vediet ale ze hrac zo 10 tisic bojov da expedicie na 101,6 percent !!! Vysvetlite mi to prosim ? lebo hram hru iba 4-5 roky a nechapem ju poradne alebo co ? Inac kupujem aj diamanty na to .
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4788

Hosť
Nemôžem povedať že nik z nich nepoužíva 2 účty to zas k ním domov nemôžem ísť kontrolovať, ale 4och ľudí poznám osobne čo viem že hrajú. A to že si medzi sebou meníme materiál a sme zameraní na tie cechové expedície, v tom bola podstata založenia tohto cechu. Každý kto nešiel cechovku do konca 4ky alebo keď nebolo treba tak minimálne 3jky bol vylúčený.
A ked vypisuješ kade-tade to je na tebe mňa to netrápi. Popíš si, aspoň s niekym pokecáš.
chcem fakty ! Preto Vas obvinujem ! Dajte mi fotky !
 

DeletedUser5364

Hosť
Keď 24 a 17 dokončí expedíciu, prečo tým 7 hráčom nedáte trochu materiálu a môžte nás predbehnúť. Easy.
ja nie som v undead ! ale nechapem ze sa to tu obhajuje ked oko neni **** oko vidi , rovnake mena hračov a aj podobne napisane mena hracov,, stale nechapem ze sa to obhajuje a jednoducho nezakroci
 

DeletedUser5753

Hosť
no.... ale keď máš v meste 8 tovarových budov od aktuálnej éry, tak za týždeň máš 1680 tovarov čo je 336 každého tovaru jednej éry a s tým sa dá vyjednať všetkých 4 lvlov (samozrejme pri konci využívam aj diamanty)
to vazne si myslis, ze maju kazdy hrac po 8 tovarenskych budov? :D
 

DeletedUser4788

Hosť
no.... ale keď máš v meste 8 tovarových budov od aktuálnej éry, tak za týždeň máš 1680 tovarov čo je 336 každého tovaru jednej éry a s tým sa dá vyjednať všetkých 4 lvlov (samozrejme pri konci využívam aj diamanty)
neda , proste neda ! Ja som konkretne na zaciatku ery a nema mi kto pomohnut s tovarom ? ako to ? Ps . Chcem vidiet ich hraca zo 26 tisic bodov ze da expedicie na 101.6 percent expedicie ? Alebo ten gust a guest a guest ?!!!
 

DeletedUser5877

Hosť
Škoda že nwme pozrieť do mesta každému. Véd ale tak riešilo sa to v minulosti a nič s tým neurobili?
 

DeletedUser6085

Hosť
to vazne si myslis, ze maju kazdy hrac po 8 tovarenskych budov? :D
Aj viacej a hlavne meníme body výskumu s väčšímy lvlmi, a potom obchoduješ do nižšej éry. Dvojnásob si keď mi dajú veci na oblúk koľko toho urobíš do napr. koloniálneho veku.
 

DeletedUser5785

Hosť
neda , proste neda ! Ja som konkretne na zaciatku ery a nema mi kto pomohnut s tovarom ? ako to ? Ps . Chcem vidiet ich hraca zo 26 tisic bodov ze da expedicie na 101.6 percent expedicie ? Alebo ten gust a guest a guest ?!!!
ja vyjednám všetkých 4 lvlov s 8 tovarovými budovami. Každý týždeň to síce neviem urobiť, lebo prispievam do pokladne cechu a vymieňam mladším hráčom tovary na trhu
 

DeletedUser5364

Hosť
QUOTE="Sissy lu, post: 14709, member: 5785"]Morphium, v screenoch od Hitzone nikde nevidím jedného hráča v cechu s nickom končiacim všetkými číslami 001/002/003/004/005. Kde si ich môžem pozrieť?[/QUOTE]
sry ale toto je OK ?
cd85631231e34477a3e95996b279556e.png
 

DeletedUser5753

Hosť
ja vyjednám všetkých 4 lvlov s 8 tovarovými budovami. Každý týždeň to síce neviem urobiť, lebo prispievam do pokladne cechu a vymieňam mladším hráčom tovary na trhu
vela hracov to tak robi a aj meni tovar za tovar z nizsej ery 2:1, a neviem kolkych si pozrela, ale pochybujem, ze ich tak ma 21 hracov. ;)
 

DeletedUser4788

Hosť
Jooguda , prosim rieste to . Vidis aj sam , co este potrebujete ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore