Expedicie - Brisgard

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4788

Hosť
@ Jooguda , to neni su emocie , snazis sa , bojujes , minas tovar , si tu online , zalezi ti na tom a potom dostanem odmenu Orava ?
Pochop aj ty Jooguda ... cely cech doplaca na to , preto to tu aj pisem .

Morphium , Dakujem Ti .
 

DeletedUser5683

Hosť
Ale ja nepíšem, aby si sa nevyjadroval priateľu, len celú situáciu emocionálne hrotíš. Jedna vec je čistý podvod, druhá vec je využívanie nedokonalostí herného systému expedícií. Ja to momentálne stále vidím v tej druhej rovine z tých dôkazov čo sa tu objavili.
 

DeletedUser5683

Hosť
@ Jooguda , to neni su emocie , snazis sa , bojujes , minas tovar , si tu online , zalezi ti na tom a potom dostanem odmenu Orava ?
Pochop aj ty Jooguda ... cely cech doplaca na to , preto to tu aj pisem .

Morphium , Dakujem Ti .
Snažím sa vás v cechu pochopiť, obetujete čas i peniaze za diamanty a nemá to želaný efekt. Čo tak zmeniť bojovú taktiku a zobrať si príklad zo súpera?
 

DeletedUser4788

Hosť
to vazne treba sa snazit vytvarat 2 ci 3 ucty\ ? Kolko das v expediciach na Acku , uprimne ?

mas pravdu ! Tak nech mi super napise jako to ide ,,, nie ten kvako , nech sa ohlasi quest ? preco nie ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Samozrejme, nemyslím multiúčty :) Skôr som mal na mysli tie produkčné budovy v mestách a pomoc svojím spoluhráčov v cechu pri expedíciách s tovarom...
 

DeletedUser5785

Hosť
Jooguda urcite nikoho nenabadal zakladat si viac uctov. Ale vyjadrim sa este raz z vlastneho stylu hry- expedicie sa daju riesit absolutne bez armady a bez multiuctov
 

DeletedUser4788

Hosť
Samozrejme, nemyslím multiúčty :) Skôr som mal na mysli tie produkčné budovy v mestách a pomoc svojím spoluhráčov v cechu pri expedíciách s tovarom...


co ? mam VB ktora mi dava na urovny 10 az 50 tovarov , myslis ze potrebujem viacej ? Mam alcatraz uroven 16 a nepotrebujem radu . Tak isto dealsky hrad , socha Dia , Achen a castel mi stoja vise 15 urovne , hviezdaren mam 7 uroven , atomium 7 uroven , obluk , potrebujem este co aby mi novacik z 30 tisic bodov nieco vysvetlil ?
 

DeletedUser5683

Hosť
Súhlasím so Sissy lu, ja robím expedície cez vyjednávania bez použitia čo len jednej jednotky a na svoju česť prisahám, že na každom svete mám len jeden účet!
 

DeletedUser5785

Hosť
akych 30 000 bojov? myslela som, ze ide o preklep a malo byt bodov
 

DeletedUser6087

Hosť
Tak sa zapojim svojou trochou i ja - som vodca Vikingov. Cech Orava mame v CE pomaly pravidelne tak 3x do mesiaca :( neuveritelne nas demotivuje a doslova kazi hru. A to sme aktivny cech, ktory si presiel sitom a neaktivnych sme povyhadzovali. CE robime na 110+. Kopa z nas ma dokoncenych 64 zrazok. A defacto skoro vsetci su v 4-tej urovni. Ale k Orave sa priblizit nedokazeme.
Nemal som povodne plan sem pisat. Kedze dokazy o podvodoch nemam. Ale je celkom podozrive, ako sa jednotlivy hraci volaju. Ako je tam xy mien, konciach na aa, ss a podobne (klaudaa atd)...
Mne ide len o to, aby to rozlosovanie cechov do CE bolo spravodlivejsie a nie, ze kazdy tyzden tam mame "divnu" Oravu :(
 

DeletedUser4788

Hosť
@ JOGUDA - kolko das bojov ?

@Sissy - ten hrac ma 30 tisic bodov , je na zaciatku hry , takych maju 6 , a kazdy z nich da expedicie na 101,6 percent ?
 

DeletedUser6085

Hosť
co ? mam VB ktora mi dava na urovny 10 az 50 tovarov , myslis ze potrebujem viacej ? Mam alcatraz uroven 16 a nepotrebujem radu . Tak isto dealsky hrad , socha Dia , Achen a castel mi stoja vise 15 urovne , hviezdaren mam 7 uroven , atomium 7 uroven , obluk , potrebujem este co aby mi novacik z 30 tisic bodov nieco vysvetlil ?
Vyzerá to že áno... Ešte raz, nám neni problém urobiť 100% tovarov pre cech na expedíciu, a nie len výrobou. Ako? To je naša vec.
 

DeletedUser5683

Hosť
Zrážok si momentálne nepamätám, ale dám maximum 3. úroveň...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore