Hostinec U Mauriho

uhe83

Aktívny člen
Naši hráči boli vždy s dostatočným časovým predstihom oboznámení s blížiacim sa eventom. Doteraz nikto nenavrhol posunutie času týchto dôležitých oznámení a nevidím dôvod, prečo meniť tento zvyk, len preto, že si si to prečítal na anglickom fóre. Stále však platí, že slovenské servéry sa riadia oznámeniami, ktoré sa objavia na slovenskom fóre, rovnako ako sa anglické servéry riadia oznámeniami na anglickom fóre. Preto si na to "slovenské" oznámenie rád počkám :) :) :)

Tak som sa nemylil... Ale chcelo by oznamenia aspon o daco skor..ako event zacina zajtra...
Mozno viac dni...
Pisem len ako navrh :)
 

uhe83

Aktívny člen
haha...
spravy takehoto typu zboznujem najviac :D :D :D :D

Trojmilionovy napadne 200 000tisicoveho to by som sa radsej do riti strcil

a moja krasna, velmi slusna odpoved....

pozri, nemas sa tak hnet v dobach, naco si v koloniale, ked nemas dostatok sily, obrany a neviem coho...
ja som 200 000 mal mozno v ranno stredoveku...
ja utocim na kazdeho bez rozdielu...


aj ked som mal chut dodat, ze pomaly stvormilionovy :p ;)
ci sa mylim???
kludne posudte :p
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím :)

Koukám, že tady mám furt svou hospodu :) Je tu ještě někdo ze začátku této hry, kdo by si mě pamatoval? :-D
 

DeletedUser2939

Hosť
mal som aj ja pred rokom rocnu pauzu , ale vratil som sa (O: .
 

terminal

Nový člen
Ahojte chces sa spýtať hrám hru na svojom pc ale ked idem na navštevu k dcere alebo kamaratovi chcem si pozreť svoju dedinku ale nedá sa mi. stále mi ponuka len aby som sa zaregistroval a postavil nové.Ked odchádzam z pc tak sa odhlásim a ukončím ale aj tak mi len na inom pc ponuka nové založenie mestečka. Dá sa s tým niečo robiť? dakujem :)
 

DeletedUser2939

Hosť
to ti musi fungovat tvoje mesto na kazdom pc . musis sa prihlasovat v hornom pravom rohu .
 

DeletedUser6557

Hosť
Čaute, kedže hrám FOE už skoro rok dovolil som si spraviť menší screen record. Ak sa nudíte alebo Vás to zaujíma klikajte
. Dajte like ak sa Vám video páči. Otázky píšte dolu do komentárov a ak sa Vám páčia aj iné moje videá a chcete vidieť ďalšie tak odoberajte.
 
Hore