Hostinec U Mauriho

DeletedUser

Hosť
Nie. Ja som hru prestal hrať. Ja tu len na fórume som lebo som tu sám by som povedal vyskladal komunitu po odchode vás.
 

DeletedUser

Hosť
Tak co léto, jak si ho užíváte? Máte v plánu nějakou dovolenou, festivaly, nebo jen stanovačky s přáteli? Tak se pochlubte, at to tu trochu oživíme. :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak co léto, jak si ho užíváte? Máte v plánu nějakou dovolenou, festivaly, nebo jen stanovačky s přáteli? Tak se pochlubte, at to tu trochu oživíme. :)


trošku od veci ale nedali by sa na FoE nejaké maličkosti zmeniť?? napr. to s plánikmi. je to iba o šťastí. napr. niekto motivuje každý den a dostane za týžden dva plániky ktoré už aj tak má a nejaká lama čo motivuje raz za týžden hneď môže stavať veľkú budovu. Ja by som to dal tak že na jednu VB potrebujeme napr. 20 hociakých plánikov. za motivovanie by bol plánik napr. za každých 100 ludí čo im niečo motivujeme. a keby sme náhodou dostali plánik na budovu ktorú už máme mohli by sme ho napr. za 10FP aby sme z toho aspon niečo mali. nebolo by to takto lepšie???

väčšine hráčov vadí že je to o šťastí. Podľa mna by to hneď hralo viac hráčov
 

DeletedUser

Hosť
Vládca ak začína hrať hráč, tak nemá šancu hneď stavať VB. Mne by sa osobne páčilo keby dali na Helloween / Vianoce také úlohy, kde by si si mohol vybrať ľubovolný plán ale to iba pri nejakej úlohe. Samozrejme keby to bolo pri každej, tak by tie odmeny neboli moc zaujímavé.
 

DeletedUser

Hosť
To mi je jasné že hneď na začiatku nikto nepostaví VB. len by som chcel aby to nebolo len o šťastí
 

DeletedUser1894

Hosť
trošku od veci ale nedali by sa na FoE nejaké maličkosti zmeniť?? napr. to s plánikmi. je to iba o šťastí. napr. niekto motivuje každý den a dostane za týžden dva plániky ktoré už aj tak má a nejaká lama čo motivuje raz za týžden hneď môže stavať veľkú budovu. Ja by som to dal tak že na jednu VB potrebujeme napr. 20 hociakých plánikov. za motivovanie by bol plánik napr. za každých 100 ludí čo im niečo motivujeme. a keby sme náhodou dostali plánik na budovu ktorú už máme mohli by sme ho napr. za 10FP aby sme z toho aspon niečo mali. nebolo by to takto lepšie???

väčšine hráčov vadí že je to o šťastí. Podľa mna by to hneď hralo viac hráčov

ved neviem čo sa sťazuješ už je dostatok VB čo neprispievaš niekomu a dostaneš planiky a medajle a FB
od zaciatku to bola kríza ale teraz kam sa pozriem sama VB
ja nemam problem s planmi niekedy mi za den padne aj 9 kusov uz ich ani neukladam rovno mažem
niektore budovi mozem postavit uz 5x tolko sa mi ich nasypalo
radšej keby sa dali zameniť za diamnty tie nepotrebné ale nebojte typujem ze v auguste uz spustia novu dobu
tam budu velke budovi
alkatraz a nieco v quebeku neviem ako sa to píše nejaky hrad či co to je
a čoskoro spustia aj cechove súboje a to bude super
 

DeletedUser

Hosť
a čoskoro spustia aj cechove súboje a to bude super

Hmm. Hlavne že ja o Cechových súbojov vôbec neviem. A to viem dosť veľa o budúcnosti FoE. Aký mesiac bude nová Doba u nás, eventy atď. Neboj sa nepoviem čo bude :)


> Progresívna Éra - Jaj dúfam to urobia tak jak si predstavujem. PS : Toto čo napíšem nemusí vôbeč byť v novej dobe ale aj môže.
• Nová hlavná budova.
• Nové vojenské.
• Nové cesty.
• Nové budovy.
• Nový kontinent.
• Nový protivníci.
• Nové výskumy.
• Nové suroviny.


Ako by to mohlo byť :
: Takže ako vieme bude to počas Prvej Svetovej Vojny. Takže by to mohlo začať presne vtedy keď zavraždia Františka Ferdeho : 28.6.1914 a mesiac nato sa začne 1sv. Takže kontinent by mohol byť presne ako počas 1.sv. Boli : Trojspolky : Nemecko, Rakúsko - Uhorsko a Taliansko ale to neskôr sa prehodilo k Trojdohode. Trojdohoda : Veľká Británia, Rusko, Francúzsko a neskôr Taliansko. Takže na výber by ste mali z TS ( Trojspolol )a TD ( Trojdohoda ). No a tak že by ste skúmali výskumy ktoré by boli vo vojne.

Vypadalo by to fakt epicky.


No ja idem. Dobrú noc :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1894

Hosť
nevieš lebo to nebolo ešte oficialne napisane
ale pisal som si na bete stym co tam odpisuje na prispevky myslim moderator ten co ma obrazok červenu zástavu
tak som mu napisal otazku ci by nemohli dat do hry suboje cechov
odpisal my ze je to pripravene a ze čoskoro sa to dostane von

a este som mu dal dalsie 3 otazky
online suboje tie zavrhol ze momentalne urcite nie
planiky duplikaty co snimy odpoved pracuje sa na tom
a este cechova budova
ze asi nie ale ze bonusi v cechu ze ano tie by tam mali byt
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No ale keď to zoberieme po logickej stránke tak to určite bude, je to kľúčová zmena ktorá tu musí byť. Aj keď ma budú zaujímať tie boje :)
Asi to bude tak že s tým ktorým cechom budeš mať vojnu tak sa unlocknú hráči ktorý sú v tom cechu a budeš môcť bojovať aj s nimi.
 

DeletedUser1894

Hosť
len dufam ze tie zmeny budu co najskorej lebo dost vela hracov odchadza
od nás uz odišli skončili z hrou 4 behom jedneho tyzdna viem su prazdniny tak je to pomenej
len bojim sa chvile ze tato hra skonči pre nezaujem
ozaj nevieš ci niečo sa neplanuje aj s medajlamy

ale myslim ze daju dalsie 2 rozširenia za medajle totiž teras chodia odmeny za ulohy len medajle vecinov po 200 kusoch uz som skoro na 1 mieste v tabulke z medajlamy niejej ich kam davat lepšie povedane niejej ich za čo zamienať
 

DeletedUser

Hosť
a) combat 2 guilds
- Guild wars
b) online fights
c) guild building - headquarters
d) to duplicate the plan
of large buildings?

a) Guild Wars is coming soon
b) I guess you mean a legit PvP. Don't know if/when that's coming
c) I thought that's what GBs were for at first, but yea I wish there were guild wonders
d) You mean Great Buildings? We already got 'em

Jak vravel Protokol - príde Cechový boj už onedlho. Asi to spustia presne vtedy ako spustia novú dobu otestujú a spustia inde.
 

DeletedUser4755

Hosť
Mám v hre taký problem že v úloe mám zadané že mám urobiť 2x grilovacie ihly a 2x celý syr a problém je tom že nevedel kde sú grilovacie ihly a potom som našiel v mäsiarni ražeň s mäsom a má to ten istý obrázok tak dúfam že to je to

Nech to opravia
 

DeletedUser

Hosť
Ak nevieš v akej budove to je tak namier kurzor na "!" a tam máš radu.
 

DeletedUser1894

Hosť
no niektore preklady su ešte nie celkom doladene
na cirgarde som mal motyvuj 20 budov a virobu ale bolo to v nejakej zmesi polsky a ukrajinsky
a este ked chceš prepustit jednotku na brisgejne tak pise obe možnosti zrušit no a potom si vyber
 
Hore