Hostinec U Mauriho

DeletedUser

Hosť
Nie to nebolo :D | To tak má byť. Som sa pýtal na vedení a oni že to tak malo byť ten preklad.
 

DeletedUser

Hosť
asi ide správcom hry len o peniaze a toto je jediný spôsob ako hráčov, ktorí nebudú ochotní opustiť svoju dedinu , ktorej venovali už veľa času, donútiť platiť :-(
 

DeletedUser5078

Hosť
Ahojte chcel by som sa spytat suroviny s babilonskej veze idu do pokladnice cechu_? a ked nie je v cechu kde idu suroviny?
 

DeletedUser4781

Hosť
Surky Babylonskej veze idu tebe.
Do cechovej pokladne idu len suroviny z:
Hvezdaren , Atomium
inak vsetko ide tebe...
 

DeletedUser4980

Hosť
Zdravím, prosim vas ako to funguje, keď mám Maják aj Royal A.Hall s bonusom na tovar? Z jedneho 115% a z druheho 75%. Plati len to vyssie alebo sa to scita? Ked skusam odpojit cesty, vysledna suma na budovach produkcie sa nemeni. Dík
 

DeletedUser4776

Hosť
Zdravím, prosim vas ako to funguje, keď mám Maják aj Royal A.Hall s bonusom na tovar? Z jedneho 115% a z druheho 75%. Plati len to vyssie alebo sa to scita? Ked skusam odpojit cesty, vysledna suma na budovach produkcie sa nemeni. Dík

Rovnaké bonusy sa zrátavajú dokopy zo všetkých budov. Platí to aj pre budovy s bonusom na mince. V tvojom prípade budeš mať 190%
 

DeletedUser5364

Hosť
pripadam si jak tie roky 70te...forum sa zhorsilo , neprehladne a pre nevidiacich idealne , ista cesta ako greapolis ... stare bolo lepsie...citim sa jak keby viem ze tu byvam ale mam 8promulle :-D
 

DeletedUser5683

Hosť
Prvý dojem, postupne sa zorientuješ, pokiaľ budeš chcieť. Tiež mi to chvíľu trvalo, ale teraz to je už v poriadku.
 

DeletedUser5364

Hosť
mám otázku ohladne spravovania súkromia , už sa to nedá upravovať?
ďakujem vopred za odpoveď
 

DeletedUser6023

Hosť
mam dotaz ...mam par minci z hostinca ,500t ,okrem par krat 4 tahu ,nic moc ...co stym ?
 

uhe83

Aktívny člen
mam dotaz ...mam par minci z hostinca ,500t ,okrem par krat 4 tahu ,nic moc ...co stym ?
tiez by som navrhoval aby sa spravil nejaky updaet alebo daco s hostincom, strieborniaky pribudaju a bud 4 tah, alebo napriklad posilnenie v boji, to na nic ine nepozivam...
a este by bolo dobre, navysit aspon o daco priatelov.. 141, je trosku obmedzujuce :p
 

uhe83

Aktívny člen
a komu sa uz postastilo postavit Krakena :p :D
mne uz svieti pekkne v meste a pomaly pojde nahor...
tak som zvedavy na na tie bonusy pri utokoch :D
 

uhe83

Aktívny člen
inak otazka, kedy doplnite info o bliziacom sa Haloween evente???
podla eng servera, to bude zacinat teraz 19 oktober a koncit 2 november...
len ci ten datum je rovnaky, ako tam :)
 

DeletedUser5683

Hosť
inak otazka, kedy doplnite info o bliziacom sa Haloween evente???
podla eng servera, to bude zacinat teraz 19 oktober a koncit 2 november...
len ci ten datum je rovnaky, ako tam :)
Naši hráči boli vždy s dostatočným časovým predstihom oboznámení s blížiacim sa eventom. Doteraz nikto nenavrhol posunutie času týchto dôležitých oznámení a nevidím dôvod, prečo meniť tento zvyk, len preto, že si si to prečítal na anglickom fóre. Stále však platí, že slovenské servéry sa riadia oznámeniami, ktoré sa objavia na slovenskom fóre, rovnako ako sa anglické servéry riadia oznámeniami na anglickom fóre. Preto si na to "slovenské" oznámenie rád počkám :) :) :)
 

uhe83

Aktívny člen
Naši hráči boli vždy s dostatočným časovým predstihom oboznámení s blížiacim sa eventom. Doteraz nikto nenavrhol posunutie času týchto dôležitých oznámení a nevidím dôvod, prečo meniť tento zvyk, len preto, že si si to prečítal na anglickom fóre. Stále však platí, že slovenské servéry sa riadia oznámeniami, ktoré sa objavia na slovenskom fóre, rovnako ako sa anglické servéry riadia oznámeniami na anglickom fóre. Preto si na to "slovenské" oznámenie rád počkám :) :) :)
prave preto som sa pytal ako to je s tymi oznameniami...
a ved aj ja si pockam samozrejme na oznamenie, lebo vyhry, ci skor odmeny su celkom fajn, akurat 30 a 35 uloha ma trosku rapi :D
 
Hore