• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Hostinec U Mauriho

DeletedUser2074

Hosť
poviete mi prečo je táto hra tak strašne spackaná!!!
Odpoveď by som prijal od tých " programátorov"
 

DeletedUser

Hosť
Ak chcete vedieť odpoveď z úst vývojárov tak ich kontaktujte priamo. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ak by mali vývojári odpovedali každému "priamo" neskončili by ani do Vianoc. Oni už majú napísané správy vopred... iba to skopčia a pošlú Vám to. Niekedy si ani neprečítajú o čo ide a odpoveď je úplne od veci.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Halloween;D

Veľmi ma to potešilo splnilsom jednú úlohu a dostal som 20 diamantov. Som na FoE hrdý.;):pO:):?:D:);):rolleyes::cool::eek:
 

DeletedUser2571

Hosť
Bol som na otrasnej párty a potom som len tak doma leňošil :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak co Králové a Královny, jak se máte? Jste někdo taky tak šíleně nemocný jako já? :D
 

DeletedUser

Hosť
Našťastie nie :D
Ale preinštaloval som si PC a zatiaľ nie je taký aký bol takže :(
 

DeletedUser2027

Hosť
Ak chcete vedieť odpoveď z úst vývojárov tak ich kontaktujte priamo. :)

chlapy a vy ste tu na co??? aby ste si davali tytuly??? vy ste spojka medzi hracskou komunytou a vyvojarmy.... lebo okrem tu vas vidim len velmi sporadicky niekde rozumne reagovat....
 

DeletedUser

Hosť
Neboj se, informace vývojářům dodáváme hned jak je to možné. Ale jejich odpověď se dozvíš maximálně od nás, proto John napsal to co napsal. :)
 

DeletedUser

Hosť
Hm, ja som tam mal ako každý rok uhlie, som neposlušný no čo už, som taký aký som iný už nebudem :p
 
Hore