Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7087

Hosť
Bolo by fer, aby sa mohlo napadat len tych ktori su v rovnakej urovni ako utocnik. Potom by to bolo o taktike a utocnych/obrannych bonusoch. Aby napadnuty /porazeny mal sancu na odvetny utok. Nie, ako je to teraz
 

Lord Lukas II

Nový člen
Môj nápad je aby sa v CB (cechovych bojoch) aspon vedeniu cechu dalo zistit kde kto a kedy utočil minimalne posledne 2-3 dni .. stava sa že vydame rozkaz kde utočit a kde nie no vždy sa najde niekto kto si robi svoje a kazi hru a ak sa sam neprizna je len velmi tažke zistit o koho ide
 

Marion Ulfriková

Nový člen
ak citam v spravach spatne a niekto napise novu spravu tak mi to automaticky hodi na najnovsiu spravu a tym padom je niekedy nerealne precitat starsie spravy. (Ide o mobilnu verziu hry, na PC to nemam vyskusane ako sa to chova tam)

ďakujem
 

RxRa

Člen
V Cechových bojoch (ale aj inde) sa opakujú tie isté konfigurácie armád, takže proti každej z nich bojujem svojou osvedčenou zostavou. Je to však otrava každú chvíľu vymeniť všetkých 8 slotov. Potešila by ma možnosť mať niekoľko predpripravených armád, z ktorých by som si vybral tú najvhodnejšiu. Predstavujem si to tak, že v okne "Správa armády" na ľavej strane v časti "Aktuálne zvolená armáda" by bolo viacero záložiek, ktoré by som si naplnil najčastejšie používanými zostavami vojsk a z tých by som si potom vyberal. Ideálne by bolo, keby sa dalo záložku pomenovať, aby som vedel, aká je tam kombinácia.
 

Toldi

Nový člen
Feudálne Japonsko. Stáva sa mi, že vďaka obchodníkovi získam dostačujúce množstvo Hudobných nástrojov a už raz sa mi podarilo aj Brnení ešte predtým ako mám len možnosť si vyskumať budovy na produkciu týchto tovarov. Tým pádom keď pridem k úlohe aby som postavil Zbrojara alebo Dielňu na hudobne nástroje ak chcem pokračovať musím ich postaviť. Takto zbytočne prichádzam o čas, miesto a Japoncov pre Diplomatické budovy. Bolo by možné aby v prípade dostatočného množstva týchto tovarov som nemusel stavať konkretnu budovu ale úlohu by dalo automaticky splnenú?
 

Lord Lukas II

Nový člen
zrovna toto je šučasť hry rovnako aj v inych ulohach napriklad klasika ziskaj 2000 spokojnosti musiš ziskat dodatočnu spokojnost nestači ti že maš aktualnu +9999 .. je to herna mechanika nevidim dovod tam niečo menit .. hra by mala mat aj určitu naročnost a toto berme ako jednu z nich v opačnom pripade ak by to zmenili nech daju menej času na dokončenie usadlosti .. rovnovaha tam musi byt aby to bolo hratelne
 

Mortimer

Nový člen
V cechových bojoch by sa mohli zobrazovať jednotky podľa veku v ktorom sa aktuálne nachádzam a nie ako všetky éry (rovnako ako to je nastavené v CvC napr v budúcne) - viem, že si to môžem vždy kliknúť no toto by bolo rýchlejšie (a pochybujem že aj niekto požíva jednotky doby železnej keď je napr. v budúcne(prípadne ak som len prešiel do novej éry a nemám nové jednotky na boj nejak si nastaviť akú dobu prioritne zobrazovať))
Rovnako by bolo dobre aby sa tu zranené jednotky objavovali na konci všetkých (nie len na konci napr. Vesmírnej pechoty), dôvod: zranená pechota sa mi akumuluje za zdravou a odsúva rýchli prístup k jednotke Rogue - čo hlavne keď sa jedná o rýchle konanie nepoteší... Zmenšenie počtu zobrazených zdravých jednotiek by som tiež privítal menej aby sa Rogue zobrazoval bez hľadanie-posúvania lišty (keďže si myslím, že to je najpoužívanejšia jednotka)
Ak tu ten nápad už bol tak sorry za duplikát
 

DeletedUser6705

Hosť
Uvítal by som možnosť prestavby budov z eventov. Napríklad pagoda mám zemskú a chcel by som ohnivú. Keď by som mal v inventári vylepšenie pagody tak by sa dala vylepšiť na inú. Predpokladám že takúto možnosť by uvítala celá hráčska komunita. Ďalej by ste túto možnosť mohli umožniť aj na loď, mostík, expres, záhrada z oltárom ...
 

*BUBLINA*

Nový člen
zdravím, neviem či to tu už bolo spomínané, mne osobne by pomohlo, keby pri mene hráča bola uvedená aj doba, v ktorej sa aktuálne nachádza
 

Prílohy

  • návrh.jpg
    návrh.jpg
    115,8 KB · Zobrazenia: 9

DeletedUser6741

Hosť
Zdravím,
mal by som návrh, aby sa v hre dalo buď vymieňanie plánov VB medzi hráčmi alebo predaj plánov VB u starožitníka. Tak isto by mohlo byť vymieňanie špeciálnych budov z eventov medzi hráčmi a aj ich vylepšenia.
Ďakujem.
 

Rhando

Aktívny člen
vymieňanie plánov VB medzi hráčmi alebo predaj plánov VB u starožitníka

Nereálne. S Oblúkom na 80.úrovni si vieš vytočiť toľko plánikov, že ich následný predaj u Starožitníka by vytvoril obrovskú infláciu.

vymieňanie špeciálnych budov z eventov medzi hráčmi a aj ich vylepšenia.

Už máš Starožitníka a Denné Výzvy na toto, za mňa prílišné zjednodušenie už tak dosť jednoduchej hry.
 
Naposledy upravené :

Joe18

Nový člen
Uvítal by som možnosť prestavby budov z eventov. Napríklad pagoda mám zemskú a chcel by som ohnivú. Keď by som mal v inventári vylepšenie pagody tak by sa dala vylepšiť na inú. Predpokladám že takúto možnosť by uvítala celá hráčska komunita. Ďalej by ste túto možnosť mohli umožniť aj na loď, mostík, expres, záhrada z oltárom ...
Súhlas. Mohlo by to byť nejako limitované - raz alebo 2 razy ? , ale určite by nejeden hráč uvítal takúto možnosť, keďže sme si mohli vybrať zlú súpravu ( či už nedopatrením - kliknutím zlého výberu - alebo preto lebo chceme zmeniť herný štýl a nechceme to, čo sme si "vydreli" cez event stratili u starožitníka a potom nanovo vyskladali z nového eventu z denných špeciálov alebo u starožitníka ). Mohlo by to byť takým štýlom, že by bolo na to špeciálne vylepšenie ako napr. veľká renovácia ( volalo by sa to ináč - Konvertor budov,.... - tým pádom univerzálne pre hocijakú eventovú bodovu ) alebo by sa to dalo vyriešiť tým, že by aktualizácia určitej budovy ponúkala možnosť konverzie z jednej elitnej budovy na druhú ( samozrejme tej istej budovy ).
 

QppZoon

Aktívny člen
Návrhy pre mobilnú aplikáciu:
1. Pridanie cechového fóra! Niektoré cechy majú aj svoje pravidlá, ktoré majú zverejnené na tomto fóre, avšak hráči, ktorí hrajú väčšinou cez mobilné zariadenia, k nim nemajú prístup.
2. Zvýraznenie nepripojených jednotiek v správe armády, rovnako ako na prehliadačovej verzii.
3. Zobrazenie počtu nepripojených jednotiek v správe armády, rovnako ako na prehliadačovej verzii.
4. Pridanie možnosti vyzbierania celej produkcie za 5 diamantov, rovnako ako v prehliadačovej verzii.
5. Pridanie hráčovho mena k ponukám na trhovisku, rovnako ako na prehliadačovej verzii.

Návrh pre prehliadačovú aj mobilnú verziu:
1. Pridanie filtra "Žiadna éra"
do správy armády. Hľadať napr. roguov je katastrofa, teda hlavne na mobilnej verzii. Tento filter by mohol byť ako prvý v poradí, hneď za filtrom "Všetky éry".

Niektoré návrhy som písal už 2 roky dozadu, ale zrejme sa z tohto fóra ďalej ani nedostali. Verím, že teraz sa dostanú
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore