Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

GamerMiki30

Aktívny člen
Súhlas. Mohlo by to byť nejako limitované - raz alebo 2 razy ? , ale určite by nejeden hráč uvítal takúto možnosť, keďže sme si mohli vybrať zlú súpravu ( či už nedopatrením - kliknutím zlého výberu - alebo preto lebo chceme zmeniť herný štýl a nechceme to, čo sme si "vydreli" cez event stratili u starožitníka a potom nanovo vyskladali z nového eventu z denných špeciálov alebo u starožitníka ). Mohlo by to byť takým štýlom, že by bolo na to špeciálne vylepšenie ako napr. veľká renovácia ( volalo by sa to ináč - Konvertor budov,.... - tým pádom univerzálne pre hocijakú eventovú bodovu ) alebo by sa to dalo vyriešiť tým, že by aktualizácia určitej budovy ponúkala možnosť konverzie z jednej elitnej budovy na druhú ( samozrejme tej istej budovy ).
S týmto ja osobne nesúhlasím, bolo by to už moc ľahké. Vylepšenie stačí kupovať u starožitníka. Viem stojí to čas a peniaze. No čo by sa stalo s hráčmi, ktorí by mali nakúpené a chýbala posledná aktualizácia danej budovy? Odškodnenia by sa hráči určite nedočkali.
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Návrhy pre mobilnú aplikáciu:
1. Pridanie cechového fóra! Niektoré cechy majú aj svoje pravidlá, ktoré majú zverejnené na tomto fóre, avšak hráči, ktorí hrajú väčšinou cez mobilné zariadenia, k nim nemajú prístup.
2. Zvýraznenie nepripojených jednotiek v správe armády, rovnako ako na prehliadačovej verzii.
3. Zobrazenie počtu nepripojených jednotiek v správe armády, rovnako ako na prehliadačovej verzii.
4. Pridanie možnosti vyzbierania celej produkcie za 5 diamantov, rovnako ako v prehliadačovej verzii.
5. Pridanie hráčovho mena k ponukám na trhovisku, rovnako ako na prehliadačovej verzii.

Návrh pre prehliadačovú aj mobilnú verziu:
1. Pridanie filtra "Žiadna éra"
do správy armády. Hľadať napr. roguov je katastrofa, teda hlavne na mobilnej verzii. Tento filter by mohol byť ako prvý v poradí, hneď za filtrom "Všetky éry".

Niektoré návrhy som písal už 2 roky dozadu, ale zrejme sa z tohto fóra ďalej ani nedostali. Verím, že teraz sa dostanú
Skús tie návrhy dať do samostatnej témy, viac na to potom upozorníš.
 

Rhando

Aktívny člen
Ani by som nepovedal. Obecne majú vývojári k pripomienkam hráčov veľmi čudný postoj a aj na beta fóre, ktoré čítaju priamo vývojari je šanca, že si návrch všimnú, minimálna.
 

Joe18

Nový člen
S týmto ja osobne nesúhlasím, bolo by to už moc ľahké. Vylepšenie stačí kupovať u starožitníka. Viem stojí to čas a peniaze. No čo by sa stalo s hráčmi, ktorí by mali nakúpené a chýbala posledná aktualizácia danej budovy? Odškodnenia by sa hráči určite nedočkali.
Pozri sa, dal som návrh na aktualizáciu. Keby sme sa pozerali takto na to, tak by sme sa nikde neposunuli. Vždy bude niekto ukrátený o niečo. Ale je to aktualizácia, ktorá má výhody aj do budúcna. Práve preto, že je to veľmi unavujúce to riešiť, tak ako to riešili "poškodení", že si to všetko kúpili u starožitníka by sa predišlo "poškodeniam", ktorými by boli poškodení iní hráči - no oni by už boli uchránený od toho. Takže myšlienka, že niekto by mal byť ukrátený od tejto výhody, pretože niekto predtým takú možnosť nemal je totálny NONSENS. Hádam príklady ani nemusím dávať, kedy bola tvoja myšlienka vyvrátená INNO, ale dám jeden - Oblúk. Oblúk je pomerne nová budova, takže tí hráči, ktorí začínali na svete A alebo aj inde, mohli sa cítiť dotknutí, že INNO pridalo takúto BV, pretože plány, ktoré museli tak ťažko zháňať sa zrazu dajú získať takmer 2x tak rýchlo. Tvoja myšlienka jednoducho nemôže obstáť v argumentácii proti tomuto nápadu.
 

DeletedUser7087

Hosť
Nereálne. S Oblúkom na 80.úrovni si vieš vytočiť toľko plánikov, že ich následný predaj u Starožitníka by vytvoril obrovskú infláciu.



Už máš Starožitníka a Denné Výzvy na toto, za mňa prílišné zjednodušenie už tak dosť jednoduchej hry.
Cau, si ma pobavil...
Ze s oblukom na 80.urovni
Ja hram 200dni, nie kazdy den, mam modernu eru ale k tomu aby som postavil obluk som sa este nedostal, lebo nemam potrebne materialy.
 

Rhando

Aktívny člen
jeremy82 no a? To je síce pekné, že som ťa pobavil, ale musíš sa na to pozerať systémovo, nie očami nováčika, bohužiaľ ;) Doba ťa nelimituje čo sa týka Veľkolepých Budov, plány si vieš zohnať prispievaním do VBčiek druhých hráčov a za Body Výskumu si vieš aj v Dobe Železnej kúpiť tovary na Oblúk. Ja som si postavil Oblúk v Priemyselnej Ére. A stojím si za tým, že by vznikla obrovská inflácia, keďže by mnohým hráčom stačilo LEN predávať plány každé 2 hodiny a kľudne by si vedeli takto nahrabať milióny mincí len predajom plánov...
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Pozri sa, dal som návrh na aktualizáciu. Keby sme sa pozerali takto na to, tak by sme sa nikde neposunuli. Vždy bude niekto ukrátený o niečo. Ale je to aktualizácia, ktorá má výhody aj do budúcna. Práve preto, že je to veľmi unavujúce to riešiť, tak ako to riešili "poškodení", že si to všetko kúpili u starožitníka by sa predišlo "poškodeniam", ktorými by boli poškodení iní hráči - no oni by už boli uchránený od toho. Takže myšlienka, že niekto by mal byť ukrátený od tejto výhody, pretože niekto predtým takú možnosť nemal je totálny NONSENS. Hádam príklady ani nemusím dávať, kedy bola tvoja myšlienka vyvrátená INNO, ale dám jeden - Oblúk. Oblúk je pomerne nová budova, takže tí hráči, ktorí začínali na svete A alebo aj inde, mohli sa cítiť dotknutí, že INNO pridalo takúto BV, pretože plány, ktoré museli tak ťažko zháňať sa zrazu dajú získať takmer 2x tak rýchlo. Tvoja myšlienka jednoducho nemôže obstáť v argumentácii proti tomuto nápadu.
Napíšem len toľko, že už je toľko vylepšení, že hra je už jednoduchá.
 

Leo Nádherný 5

Nový člen
Po poslednej aktualizacii.. predpokladam 1.180.15... sa nejak pokazilo to ze ked si zmenim obrannu armadu tak to nedrzi a ked sa nato pozriem znova tak to nieje vymenene.... ako keby som sa toho ani nedotkol... to iste aj v CB... vymenim si unavenu armadu... mrknem na druhy sektor a pic... armada zase povodna z predchadzajuceho battlu ... prosim o co najrychlejsiu opravu... niesom schopny tym padom si vymenit obrannu armu v meste...a stale mi ju prebiju susedia
Dikes
 

DeletedUser6921

Hosť
Poprosil by som zvážiť návrh, aby sa dalo aj na pc verzii hry vytvoriť skupinový chat/vlákno čisto s priateľmi bez manuálneho zadávania ich nicku do okna a následne tlačidla pridať, teda aby to šlo ako v mobilnej verzii teda, že označiť buď skupinu priatelia alebo susedia a z nich spraviť chat/vlákno a to buď po jednom alebo aj aby sa dali označiť všetci priatelia/susedia naraz. Druhým návrhom je aby ak vo vlákne čítam xy starých správ z dňa aby ma pri pridaní novej správy do vlákna neodscollovalo hneď naspodok, ide totiž o to, že človek príde z práce po celom dni domov, chce si prečítať o čom sa písalo celý deň, aby mu nič dôležité neušlo, no a keď je vlákno živé a vždycky tam niekto niečo nové napíše vždy vás vráti nakoniec chatu/vlákna a musíte sa prescrollovať späť kde ste skončili a je to otravné ;)
 
Poprosil by som zvážiť návrh, aby sa dalo aj na pc verzii hry vytvoriť skupinový chat/vlákno čisto s priateľmi bez manuálneho zadávania ich nicku do okna a následne tlačidla pridať, teda aby to šlo ako v mobilnej verzii teda, že označiť buď skupinu priatelia alebo susedia a z nich spraviť chat/vlákno a to buď po jednom alebo aj aby sa dali označiť všetci priatelia/susedia naraz. Druhým návrhom je aby ak vo vlákne čítam xy starých správ z dňa aby ma pri pridaní novej správy do vlákna neodscollovalo hneď naspodok, ide totiž o to, že človek príde z práce po celom dni domov, chce si prečítať o čom sa písalo celý deň, aby mu nič dôležité neušlo, no a keď je vlákno živé a vždycky tam niekto niečo nové napíše vždy vás vráti nakoniec chatu/vlákna a musíte sa prescrollovať späť kde ste skončili a je to otravné ;)


Nieco na toto tema som pisal v januari no bohuzial nikto na to nereagoval. Je to otravne ak chces posielat hromadnu spravu na PC a klikat na kazdeho hraca zvlast :(


 
Naposledy upravené :

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Poteším vás, plánuje sa prerábka Centra správ, snáď už čoskoro vám budem môcť napísať viac informácií :) Taktiež by sa mal konečne pridať aj chat do mobilu.
 

Rhando

Aktívny člen
To nové centrum správ vyzerá zaujímavo, skopírované z facebooku:

109428646_3166365043484465_8841680938979299861_o.jpg
 

Bremen

Člen
Neuvazuje sa o pridani zalozky posadka do pristavov?
Navrhujem to, lebo hrac si vobec nevie pozriet, ktori clenovia posadky su k dispozicii, ich lvl, bonusy...
Pomohlo by to rozhodnut sa pri zostavovani posadky.
 
Mohli by ste už zvýšiť počet BV na lište, 100 BV je veľmi málo a taktiež možnosť mať v priateľoch len 140 ľudí je tiež málo
 

*BUBLINA*

Nový člen
Zdravím,...

... uvítala by som nejakú "funkciu", ktorá by zobrazila voľné (nezastavané) miesta pri prestavbe mesta. Aspoň zablikať na červeno, nič zložité. Ďakujem.
 

Nixa

Nový člen
Pre vsetkych s nissou erou ako najvyssia sa da lahko najst rogue pri oznaceni vyssej eey ako je aktualna a kliku na bezcov - asi 4. Typ jednotiek v poradi
 

BasshunterRS

Nový člen
Dobrý deň :)
Ja by som bral možnosť vedieť vymeniť alebo ešte lepšie keby som mohol poslať mince,zasoby a plány na VB členom cechu. To by bola podľa mňa najlepšia pomoc pre hráčov čo len začali hrať. Mincí a zásob mám do bludu,takže by som vedel aspoň takto pomocť. A s plánmi na VB tiež. Veď načo mi sú plány na VB ktorú ani nechcem postaviť??? Keby sa dalo,tak ich radšej niekomu pošlem. Keby také niečo urobili,tak by to bolo super
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore