Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

RxRa

Člen
Uvítal by som, keby v "Histórii udalostí" boli medzi obchodnými udalosťami zaznamenané aj ponuky, ktoré som ja prijal, nielen moje ponuky, ktoré prijali iní hráči.
 

DeletedUser6900

Hosť
Ja mám jeden nápad na vylepšenie Cechových bojov. Mali by ste do nich zapracovať možnosť, aby členovia cechu videli, kto bojuje v sektoroch na mape. Mám na mysli tú možnosť, aby videli len členov vlastného cechu. Nejde mi o sledovanie aktivít druhých cechov, to mi je na dve veci :) Len o to, aby napríklad vedenie cechu vedelo, ktorý hráč z cechu útočí v sektore, kde nemá čo robiť, niektorý členovia to zneužívajú a útočia na slabšie sektory, len aby nazbierali útoky a vyjednávania do cechového rebríčka
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Ja mám jeden nápad na vylepšenie Cechových bojov. Mali by ste do nich zapracovať možnosť, aby členovia cechu videli, kto bojuje v sektoroch na mape. Mám na mysli tú možnosť, aby videli len členov vlastného cechu. Nejde mi o sledovanie aktivít druhých cechov, to mi je na dve veci :) Len o to, aby napríklad vedenie cechu vedelo, ktorý hráč z cechu útočí v sektore, kde nemá čo robiť, niektorý členovia to zneužívajú a útočia na slabšie sektory, len aby nazbierali útoky a vyjednávania do cechového rebríčka
Tak to by chceli mnohé cechy. Tak trošku sledovať vlastných v CB. Treba totiž útočiť takticky.
 

DeletedUser1834

Hosť
U nas v Ciudad Perdida mame takyto sen z mnohych.
Jednym z nich je, kedze Alcatraz je velky na stavbu, MOZNOST VYPLIENIT VOJENSKU BUDOVU u suseda
Vojenska jednotka by sa tvarila jako nepripojena ... by to nebolo take jednoduche, rozhodnutie by bolo na samom "zverbovanom" ci sa rohodne dezertovat abo ostane u svojho pana tak 50% - 50% .
Pre byvaleho pana cena utechy ze by novy majitel mu zaplatil vyrobne naklady za vycvik

Az mi zimomriavky naskocili :eek:
 

GamerMiki30

Aktívny člen
U nas v Ciudad Perdida mame takyto sen z mnohych.
Jednym z nich je, kedze Alcatraz je velky na stavbu, MOZNOST VYPLIENIT VOJENSKU BUDOVU u suseda
Vojenska jednotka by sa tvarila jako nepripojena ... by to nebolo take jednoduche, rozhodnutie by bolo na samom "zverbovanom" ci sa rohodne dezertovat abo ostane u svojho pana tak 50% - 50% .
Pre byvaleho pana cena utechy ze by novy majitel mu zaplatil vyrobne naklady za vycvik

Az mi zimomriavky naskocili :eek:
Jasné vyplienis mu všetky jednotky a sused bude na dne samotnom. To sa nepatrí!!!!!
 

DeletedUser7087

Hosť
Ahoj, ja by som navhoval urobit upravu v tom, kto Vas moze napadnut a vyrabovat vam vase budovy. Malo by to byt tak ze napadnut a vyrabovat mozte len toho kto je v takej ere ako vy. Aspon mate sancu sa ubranit a vratit mu to. Takto to nie je fer. Lebo ak na vas zautoci niekto kto je o 3 ci 4 ery vyssie (ma aj lepsie bonusy a vyssie levely bonusovych budov) tak vam nepomoze ziadna obranna armada. Mne sa to stalo 2x v jeden den a fakt to na...., ked cakate na surovinu a niekto vas o nu oberie.
 

Rhando

Aktívny člen
jeremy82 Susedstvá sa menia každé 2 týždne, najviac keď mám susedov tak je to rozpätie 1 éry vyššie/nižšie. Keď som išiel z progresívnej éry, tak som to spravil tak, že som si počkal kým sa v jeden pondelok prehodilo susedstvo, následne som prešiel až do budúcnosti. To bol jediný prípad, kedy som bol o 5 dôb vyššie ako moji susedia a po 2 týždňoch som sa dostal k susedom do Budúcnosti. A ono to není až tak bežné (ja som sa na to pripravoval skoro 9 mesiacov kým som bol plne pripravený na taký veľký skok) plus hráči môžu dostať jednotky aj z vyššej éry, takže moc by to nepomohlo. Ja osobne som pár mesiacov v progresívnej ére navštevoval susedov jednotkami z postmodernej éry ;)
 
Naposledy upravené :

Danober

Aktívny člen
Ahoj, ja by som navhoval urobit upravu v tom, kto Vas moze napadnut a vyrabovat vam vase budovy. Malo by to byt tak ze napadnut a vyrabovat mozte len toho kto je v takej ere ako vy. Aspon mate sancu sa ubranit a vratit mu to. Takto to nie je fer. Lebo ak na vas zautoci niekto kto je o 3 ci 4 ery vyssie (ma aj lepsie bonusy a vyssie levely bonusovych budov) tak vam nepomoze ziadna obranna armada. Mne sa to stalo 2x v jeden den a fakt to na...., ked cakate na surovinu a niekto vas o nu oberie.
Nieco podobne som navrhoval tu
Myslim ze ciel by bol rovnaky ;)
 

DeletedUser6741

Hosť
Dobré by bolo, ak by tvorcovia hry umožnili obchodovanie medzi všetkými hráčmi(aspoň rovnakého svetu) a nie len medzi susedmi a priateľmi.
Ďakujem.
 

Lord Lukas II

Nový člen
Ahojte od aktualizacie 1.168 sa "vylepšilo" vyjednávanie v CE a bojoch spôsobom že pri konkrétnej postave ak už bol tovar použitý zobrazí sa ako šedý za účelom neutrácania rovnakého tovaru na jednej pozícii ale stal sa opak a to taký, že sa stratila prehladnosť vo vyjednávaní. Riešili sme to v cechu a jednohlasne sme sa zhodli že síce sme občas použili rovnaký tovar 2x ale mali sme aspoň prehlad v tom čo robíme teraz už je to o to zložitejšie a míňanie tovaru na vyjednávanie sa ešte viac zhoršilo. Je nejaká možnosť, že by sa niektorá z nasledujúcich aktualizácii vrátila na pôvodný spôsob vyjednávania ?
 

RxRa

Člen
Ahojte od aktualizacie 1.168 sa "vylepšilo" vyjednávanie v CE a bojoch spôsobom že pri konkrétnej postave ak už bol tovar použitý zobrazí sa ako šedý za účelom neutrácania rovnakého tovaru na jednej pozícii ale stal sa opak a to taký, že sa stratila prehladnosť vo vyjednávaní. Riešili sme to v cechu a jednohlasne sme sa zhodli že síce sme občas použili rovnaký tovar 2x ale mali sme aspoň prehlad v tom čo robíme teraz už je to o to zložitejšie a míňanie tovaru na vyjednávanie sa ešte viac zhoršilo. Je nejaká možnosť, že by sa niektorá z nasledujúcich aktualizácii vrátila na pôvodný spôsob vyjednávania ?

Nezdá sa mi, že by sa vyjednávanie zhoršilo. Táto zmena len spôsobila, že za nás PC trocha rozmýšľa a nepovoľuje použiť tovar, ktorý tam logicky nepatrí. Tým teda opticky zostane menej kombinácií a to uľahčuje výber tej správnej. Stále je prehľad, čo hráč urobil - to sú predsa už vykonané pokusy a nie tovar, ktorý zostal ako použiteľný.
 

Lord Lukas II

Nový člen
Nezdá sa mi, že by sa vyjednávanie zhoršilo. Táto zmena len spôsobila, že za nás PC trocha rozmýšľa a nepovoľuje použiť tovar, ktorý tam logicky nepatrí. Tým teda opticky zostane menej kombinácií a to uľahčuje výber tej správnej. Stále je prehľad, čo hráč urobil - to sú predsa už vykonané pokusy a nie tovar, ktorý zostal ako použiteľný.

ja osobne pri vyjednávaní pozerám aký tovar som kde použil, nestrieľam na slepo a práve toto veľa hráčom zhoršuje prehlad, Kedže spoluhráči mi to rovnako potvrdili rozhodol som sa spýtať sa na to. Neviem ako to jednoducho vysvetliť :D ale od aktualizácie sa mi xy krát stalo, že som použil zlý tovar ktorý sa mi do sekvencie nehodil len skrz to, že každý výber tovaru vyzeral inak asi je to len o zvyku ale nevidíme to ako zlepšenie :confused:
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5138

Hosť
mam nato rovnaky nazor, tiez to nevidim ako zlepsenie a bol by som rad, aby sa to vratilo spat

OT: posledna sprava sa necituje
 

DeletedUser6741

Hosť
Zdravím,
mal by som nejaké návrhy do ďalšej/ých aktualizácii:
1. dalo by sa nejako farebne zvýrazniť dokončenú produkciu všetkých budov, myslím tým tú bedničku nad budovou pri ukončenej produkcií. Neviem či aj ostatným, ale mne sa často stáva, že tú bedničku nevidím a hľadám po celom meste, ktorá budova do vyrábala.
2. tak isto zvýrazniť ten mesiačik či čo to je nad budovou, ktorá bola vyzbieraná, tiež sa mi ťažko hľadá.
3. zobrazenie v mobilnej aplikácií ukončenú výrobu a nevyrábajúcu budovu ako v PC verzií.
4. lepšie zvýraznenie incidentov v meste na cestách. Často sa stáva, že incident je za nejakou vyššou budovou a nevidieť ju na ceste.
Ďakujem.
 

Danober

Aktívny člen
To zvyraznenie incidentov je fajn napad.
Nevyzbierana produkcia v meste by mohla byt nejakym sposobom oznacena aj globalne. Ako je to napriklad na PC verzii. Tam svieti ikona na lavej strane kym nie je vsetko vyzbierane. Ikona taktiez ponuka moznost celeho zberu v meste za 5 diamantov.
 

DeletedUser6741

Hosť
Ešte by som chcel doplniť, či by sa nedalo spraviť, aby sa ponuky do správy mohli vkladať aj hromadne, či že aby bolo na výber možnosť označiť ľubovolné množstvo ponúk. Teraz každú ponuku musíme dávať po jednom.
Ďakujem.
 
Ešte by som chcel doplniť, či by sa nedalo spraviť, aby sa ponuky do správy mohli vkladať aj hromadne, či že aby bolo na výber možnosť označiť ľubovolné množstvo ponúk. Teraz každú ponuku musíme dávať po jednom.
Ďakujem.
A este aby sa dali hromadne vyberat aj ludia ktorim to chcete poslat tak ako na app verzii lebo na pc sa daju vybrat iba z vaseho cechu ale nie priatelia a susedia.
 
Naposledy upravené :

DeletedUser7054

Hosť
Bolo by dobré, keby si VB mohol zatvoriť len majiteľ VB. Ak by napr. chýbalo na dokončenie 10 BV, iný hráč by mohol dať len 9 BV. Ten jeden bod by vždy zostal pre majiteľa.
 

Toldi

Nový člen
Online status? Je možnosť vidieť kedy bol hráč naposledy online? Pomohlo by to pri prispievaní do VB. Vypisovať každému správu a čakať na odpoveď ma nie vždy baví.

Zobrazenie éry v ktorej je hráč, mohlo by to byt zobrazene pri cechu
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore