Návrhy k ďalšej aktualizácii

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

killco

Člen
Navrhujem a už som to raz aj písal aby sa dalo nastaviť ktoré budovy mi pri hromadnom zbere za diamanty vyzbiera cez modrú galaxiu. Je to teraz totálna otrava na štyroch svetoch klikať zbery cez galaxiu postupne a po každých 100 bv na lište to musieť ešte aj niekam dávať. Ak sa toto nezavedie tak asi budem nútený modré galaxie natrvalo vymazať, lebo ma to neskutočne zdržuje a nervuje každý deň.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
Navrhujem aby namiesto bodov výskumu ( preberanie cien z cech expedícií, bojov event hier a iné ) sa preberali ich balíky tak ako u veľkolepých budov.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
bolo by fajn,keby bolo zavedené niečo také aby hráči nemohli ´´vyžierať ´´ VB susedom. ak chcú dat body nejakemu susedovi,tak možu,ale tolko bodov kolko dostanú naspäť. a možnosť dať na VB tolko bodov kolko chcem nech je ponechaná pre priatelov a cech.
Kámo toto sa dá ošetriť iba zvýšením prispievania bodov výskumu v tvojom cechu. Pokiaľ zbieraš denne menej ako 150 BVa hráš sólo tak je otázne, že s tým InnoGames niečo urobí. Doporučujem experimentovať s prispievaním bodov výskumu a nastaviť správny pomer tak aby ti nerabovali VB!
 

faramir

Člen
pri ere mars, asteoridy a venusa je moznost pri loziskach vyjednavat a tak minat pokusy z transportera.
mam navrh, aby podobne loziska boli aj na kontinentoch inych er.
priklad: mam ucet v ere oceanska a ak nie su cb, nemam kde minut vyjednavania z transportera.
alebo vramci pvp turnaja dat moznost vyjednavania.
tiez by som prijal aby v cb pri vyjednavani bolo max. 5 druhov tovaru.
tiez v ramci cb by som aj prijal, aby sa dal ziskat aj specialne tovary, ktore sa daju ziskat len v terminaloch.

mozno niekto vie, niekto nie, ale su uz na teste nove cb, kde je fakt skvela budova. ale nelogicky nove cb striedaju so starym, ze vraj aby niektory hraci ziskali sochu cti.
ked hraci zistia ze ta nova budova je lepsia, sochu cti nebudu chciet.
ale uz ked chceju striedat, tak dobre, ale nech vylepsia sochu cti.
nova budova dava % utoku utocnej armady. tak nech socha cti dava obranu utocnej armady.
tym by boli obe cb atraktivne.
na fore test serveru mi oponovali, ze je vela ulomkov ako odmena. pri novych cb je ich o dost menej. tak nech to daju aj v ramci starych cb, ale nech vylepsia sochy cti.
teraz je 8 ur., nech sa pridaju dalsie 2 ur. a pri nich by bola moznost ziskat tu obranu. povedzme vyber by bol z 3 moznosti od 8, 10 alebo 12 obrany utocnej.
 

KOFE

Aktívny člen
Mna len fascinuje co vsetko ludia chcu. Tak navrhujem aby hra fungovala sama a ludia si mohli iba kontrolovat postup. Raz rocne sa lognu, pozru postup a zase maju rok pauzu. Tvl ludia fakt sa zobudte.
 

BasshunterRS

Nový člen
Kámo toto sa dá ošetriť iba zvýšením prispievania bodov výskumu v tvojom cechu. Pokiaľ zbieraš denne menej ako 150 BVa hráš sólo tak je otázne, že s tým InnoGames niečo urobí. Doporučujem experimentovať s prispievaním bodov výskumu a nastaviť správny pomer tak aby ti nerabovali VB!
a ako ošetrím to,ze niekto mi dokončí himeji pred zberom (doloží mi tam 6bv) a to len preto aby si mohol nahodit prve miesto???
keby to urobil niekto koho mám v priateloch,tak ho okamzite zmazem z priatelov,ale suseda vymazat nemozem. takze by som bol fakt velmi vdačný keby bolo niečo take zavedene do hry. nech si hráči vyžieraju členov svojho cechu a priatelov. a ukaze sa ako dlho budú v nejakom cechu
 

veolia

Člen
a ako ošetrím to,ze niekto mi dokončí himeji pred zberom (doloží mi tam 6bv) a to len preto aby si mohol nahodit prve miesto???
keby to urobil niekto koho mám v priateloch,tak ho okamzite zmazem z priatelov,ale suseda vymazat nemozem. takze by som bol fakt velmi vdačný keby bolo niečo take zavedene do hry. nech si hráči vyžieraju členov svojho cechu a priatelov. a ukaze sa ako dlho budú v nejakom cechu
Tak s týmto asi nič neurobia lebo to je hra kde ide o boje,vykrádanie.Tam pomôže len to že si budeš tie body sledovať aby sa to nestalo.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
a ako ošetrím to,ze niekto mi dokončí himeji pred zberom (doloží mi tam 6bv) a to len preto aby si mohol nahodit prve miesto???
keby to urobil niekto koho mám v priateloch,tak ho okamzite zmazem z priatelov,ale suseda vymazat nemozem. takze by som bol fakt velmi vdačný keby bolo niečo take zavedene do hry. nech si hráči vyžieraju členov svojho cechu a priatelov. a ukaze sa ako dlho budú v nejakom cechu
Keď si pozrieš každú veľkolepú budovu (ďalej len VB) máš tam pozície 1 - 5 a na každej sú body výskumu (BV), ktoré môžu zbierať tvoji hráči v cechu čo je cieľom každej veľkolepej budovy . Do 100 BV je ľahké prispieť. Tu treba poznamenať jednu dôležitý fakt, že zozbierané balíky bodov výskumu je nutné čo najdlhšie držať a nie hneď minúť čo zväčša robia nováčikovia česť výnimkám. My máme vytvorené na prispievanie do vb viacero položiek s nižšími bodmi pre mierne pokročilých a s vyšším počtom pre pokročilých. Proti rabovaniu máme zvlášť položku. Tuto sme museli experimentovať koľko má kto prispieť. Zhodli sme sa v jednej veci, že ten kto vlastní VB musí nahadzovať ako prvý aby poistil prvé tri miesta v poradí od najvyššej po najnižšiu.

Príklad: VB na dosiahnutie ďalšej úrovne potrebuje doplniť 615 bv
Prvá odmena je 70, druhá 35, tretia 10, štvrtá 5 a piata medaile +plán . Čo z toho vyplýva? Tu na rad ide matematika Pri ich spočítaní vyjde 120. Tuto je nutné poistiť prvé a druhé miesto spolu to je 105. Z celkového počtu to je približne jedna šestina čo je málo. Hráčovi vlastniaci VB neostáva nič iné ako to minimálne trikrát otočiť po stovke a ostatní sa musia dohodnúť so zvyškom iba takto sa dá zamedziť rabovaniu. Je nutné sa zladiť a dohodnúť si deň aj hodinu realizácie. Ak je nejaká pozícia obsadená je nutné prispieť viac ako má on iba tak ho zosadíte z odmeny. Nahadzovať BV nie je problém, ale problematické je tam dať ich vyšší počet Ak niekto hrá aspoň rok tak nad 100 BV denne sa jednoducho nedostane. Doplniť túto úroveň sám ti bude trvať šesť dní šiestim hráčom po stovke deň. Ak by chcel niekto prvú odmenu tak musí mať minimálne takýto počet bv k dispozícií inak nemá šancu uspieť.

Odporúčanie:
Koľko má prispieť hráč pripájajúci VB a koľko ostatní a v akom poradí je nutné prekonzultovať vo vašom cechu.
 

BasshunterRS

Nový člen
Keď si pozrieš každú veľkolepú budovu (ďalej len VB) máš tam pozície 1 - 5 a na každej sú body výskumu (BV), ktoré môžu zbierať tvoji hráči v cechu čo je cieľom každej veľkolepej budovy . Do 100 BV je ľahké prispieť. Tu treba poznamenať jednu dôležitý fakt, že zozbierané balíky bodov výskumu je nutné čo najdlhšie držať a nie hneď minúť čo zväčša robia nováčikovia česť výnimkám. My máme vytvorené na prispievanie do vb viacero položiek s nižšími bodmi pre mierne pokročilých a s vyšším počtom pre pokročilých. Proti rabovaniu máme zvlášť položku. Tuto sme museli experimentovať koľko má kto prispieť. Zhodli sme sa v jednej veci, že ten kto vlastní VB musí nahadzovať ako prvý aby poistil prvé tri miesta v poradí od najvyššej po najnižšiu.

Príklad: VB na dosiahnutie ďalšej úrovne potrebuje doplniť 615 bv
Prvá odmena je 70, druhá 35, tretia 10, štvrtá 5 a piata medaile +plán . Čo z toho vyplýva? Tu na rad ide matematika Pri ich spočítaní vyjde 120. Tuto je nutné poistiť prvé a druhé miesto spolu to je 105. Z celkového počtu to je približne jedna šestina čo je málo. Hráčovi vlastniaci VB neostáva nič iné ako to minimálne trikrát otočiť po stovke a ostatní sa musia dohodnúť so zvyškom iba takto sa dá zamedziť rabovaniu. Je nutné sa zladiť a dohodnúť si deň aj hodinu realizácie. Ak je nejaká pozícia obsadená je nutné prispieť viac ako má on iba tak ho zosadíte z odmeny. Nahadzovať BV nie je problém, ale problematické je tam dať ich vyšší počet Ak niekto hrá aspoň rok tak nad 100 BV denne sa jednoducho nedostane. Doplniť túto úroveň sám ti bude trvať šesť dní šiestim hráčom po stovke deň. Ak by chcel niekto prvú odmenu tak musí mať minimálne takýto počet bv k dispozícií inak nemá šancu uspieť.

Odporúčanie:
Koľko má prispieť hráč pripájajúci VB a koľko ostatní a v akom poradí je nutné prekonzultovať vo vašom cechu.
vdaka za odpoved :) ja tieto počty chápem. ale ty si asi nepochopil to,ako som to myslel. na dokončenie mojho himeji bolo treba uz len 6bv. piata pozícia bola 19bv. viac uz to nemohlo byť poistené :D a ten hráč mi tam dolozil 6bv (dokončil mi himeji pred zberom) a hned si aj nahodil prvé miesto. a získal na mne asi 90bv. vykašlal by som sa na to. kludne mohol napisat,ze chce prve miesto. vobec by nemusel dat ani 1,9 ale nemusel mi dokoncit himeji 37 minut pred zberom. na úrovni 50. takze mu pekne dakujem
 

BasshunterRS

Nový člen
Tak s týmto asi nič neurobia lebo to je hra kde ide o boje,vykrádanie.Tam pomôže len to že si budeš tie body sledovať aby sa to nestalo.
je mi jasné ze s tým nič neurobia. ale bol by som im vdačný keby to tak zmenili. som presvdčeny o tom ze niektorí hráči pouzivaju nejake podvody na to aby sa im lahšie vykradali VB susedou a takou novinkou aku som napísal by tomu zabranili. je mi úplne jedno ze si taky hráči budú vykrádat svoj spoluhráčov v cechu
 

Rhando

Aktívny člen
BasshunterRS ale od toho sú susedia - na rabovania, aby sa im vykrádali VBčky, alebo proste robilo naprotiveň vo forme zatvárania VBčiek. Osobne som proti takejto ochrane susedov, ako ty navrhuješ. Dávno, pred tromi rokmi som čítal jednu krásnu múdrosť na CZ fóre - "Tvoje Veľkolepé Budovy, tvoje starosti. Ty si to máš ostrážiť, nie Innogames."

som presvdčeny o tom ze niektorí hráči pouzivaju nejake podvody na to aby sa im lahšie vykradali VB susedou

Žiadne podvody na to netreba. Stačí poznať jednotlivé VBčky a ovládať, na ktorých leveloch majú tzv. "Sweet Spot", teda úroveň, kde sú prvé 2-3 miesta automaticky poistené ( teda je možné nahodiť pomerom menším ako 1.9, máš zisk a nikto ťa už nepredbehne aj bez asistencie majiteľa ) a ide to úplne v pohode. FoEHelper kedysi mal Sniping Calculator - automaticky ti počítal, či sa daná budova dá vyrabovať alebo nie. Inno ale rozhodlo, že je to nefér výhoda a tak to musel autor v Auguste 2020 odstrániť z rozšírenia, aj napriek tomu ale, sa stále daju s FoEHelperom počítať miesta na snipenie.
 

Slovien Venet

Aktívny člen
vdaka za odpoved :) ja tieto počty chápem. ale ty si asi nepochopil to,ako som to myslel. na dokončenie mojho himeji bolo treba uz len 6bv. piata pozícia bola 19bv. viac uz to nemohlo byť poistené :D a ten hráč mi tam dolozil 6bv (dokončil mi himeji pred zberom) a hned si aj nahodil prvé miesto. a získal na mne asi 90bv. vykašlal by som sa na to. kludne mohol napisat,ze chce prve miesto. vobec by nemusel dat ani 1,9 ale nemusel mi dokoncit himeji 37 minut pred zberom. na úrovni 50. takze mu pekne dakujem
Posledné miesta sa nedajú poistiť tam ti môže ktokoľvek prispieť. Fungovalo by to iba vtedy ak by si rýchlo konal za predpokladu, že by to bolo na minútu prichystané.. Prajem veselého Silvestra a v Novom roku veľa Zdaru v osobnom aj profesionálnom živote a nech to v tejto hre vytiahneš čo najvyššie. ;)
 

Minčo

Nový člen
Mal by som pár návrhov
Prvý: V produkčných budovách zrušiť 5 minútovú produkciu, keďže je to dlhodobá hra zdá sa mi zbytočná taká krátka produkcia a namiesto nej pridať 2 dňovú produkciu ako je v budovách s tovarom.
Druhý: PrI plienení umožniť vyplieniť vojenskú budovu nakoľko keď porazím nejaké mesto ako víťaz predsa získam aj zajatcov
Tretí: nakoľko v boji môžem nasadiť 8 jednotiek bolo by vhodné umožniť vycvičiť tiež 8 jednotiek jedného druhu bez použitia diamantov
 

GamerMiki30

Aktívny člen
Mal by som pár návrhov
Prvý: V produkčných budovách zrušiť 5 minútovú produkciu, keďže je to dlhodobá hra zdá sa mi zbytočná taká krátka produkcia a namiesto nej pridať 2 dňovú produkciu ako je v budovách s tovarom.
Druhý: PrI plienení umožniť vyplieniť vojenskú budovu nakoľko keď porazím nejaké mesto ako víťaz predsa získam aj zajatcov
Tretí: nakoľko v boji môžem nasadiť 8 jednotiek bolo by vhodné umožniť vycvičiť tiež 8 jednotiek jedného druhu bez použitia diamantov
5 minútová produkcia je využívaná v úlohách a teda je užitočná.
Vyplienit vojenskú budovu by nebol dobrý nápad. Veľa hráčov nemá totiž alcatraz a stávajú si štýlové mestá.
Jediné čo ti schvalujem je rozšíriť počet slotov vo vojenskej budove.
 

Yvanhoe

Člen
Keď bojujem a zrania sa mi vojačikovia, aby sa sami vymenili za zdravých, zrýchlilo by to bojovanie, a ešte to mrznutie, keď viacerí bojujeme
 

KOFE

Aktívny člen
Neplanuje Inno nieco ako upgrade sachovnice, rotundy, kolotoca, potazmo mramorovej brany? Tak ako to ma namestie vitazov. Bolo by to prijemne osviezenie, napriklad do CE. Mozno ako relikvie, alebo az odmeny za urovne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore