Nejde hra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1810

Hosť
Explorer je low, Mozilla je pracnejšia, Chrome akurát... Opera, Safari atd.. Tie som nikdy nemal v láske
 

DeletedUser1854

Hosť
som na mozille. navela som rozbehal hru vcera, ale trh nefunguje. vidim vsetky mozne ponuky, no ja nemozem vyrobit ziadnu.
to iste robi aj IE
 

DeletedUser1860

Hosť
mne tak isto natiahne na 60 percent a konec skusal som aj obnovovat aj spustit na mozile aj chrome a vsade to iste natiahne na 60 a konec tak ja uz neviem co s tym...asi to zabalim,len mi je luto toho casu co som tomu venoval a teraz zacinat na ceskom sa mi uz nechce...ze vraj najlepsia prehliadacova hra-no to urcite :-(((
 

DeletedUser

Hosť
Momentalne to aj mne samo nabehlo.. Dal som sa prihlasit, nacitalo staru.. Dal som refresh, ide... Po 4 dnoch, konecne :)
 

DeletedUser1818

Hosť
dodulo,koncept hry je skvelý,akurát nie nadarmo je tam napísane že BETA,ked vyladia detaily tak u mna jedna z naj.
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím potrebujem pomoc keď sa prihlásim do hry tak mi to načítanie zamrzne na 60% a už sa to nepohne nevieš čo mám robiť?
 

DeletedUser98

Hosť
no...a mne už znovu hra nejde :)...celkom zaujímavý fakt...dnes mi neskutočne blbla a vyhadzovala ma po skoro každom zozbieraní, potom po každom napísaní správy, no a teraz ma už nepustí do hry...znova mi načítava starú verziu...to je na hlavu trošku už...naozaj som rozčarovaný...no a áno skúšal som všetko, aj osvedčený postup pri prvom rozbehaní hry ale už nefunguje ani ten :(
 

DeletedUser

Hosť
Ja radsej ani hru nevypinam, normalne sa bojim ju vypnut, ze potom ju uz nerozchodim :D
 

DeletedUser98

Hosť
no mne ju pre istotu dnes vyplo tak 50 krát samé od seba...no a pre istotu už mi znovu nenaštartovala aby som si ževraj nelámal zbytočne hlavu a neničil nervy s ňou:) že je milá? :D
 

DeletedUser

Hosť
Hra mi nešla a teraz som zo trikrát refreshol hru pri načítavaní a zaseknutí na 60% a hra naskočila . Juhuuuuu
 

DeletedUser

Hosť
Ked sa chcem prihlásiť tak mi napíše.. Prihlásenie do tohto sveta je momentálne zablokované. Prosím, skúste neskôr.
 

DeletedUser

Hosť
Aj pri tomto sa môžu vyskytnúť problémy :) stačí trpezlivosť. Hra by už mala ísť
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore