Nejde hra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
k tým hráčom na kontinentoch - v piatok tesne po update nás tam bolo 21...včera 20...a dnes už len 19, bojím, bojím aby som tam za dva týždne nebola sama :D

ono sa to asi každý deň prepočítava kto je aktívny...
 

DeletedUser

Hosť
Uz asi treti den sa pokusam pripojit a podari sa mi to len vynimocne a ak je to viac ako 2x denne tak skacem radostou. Neviem ci to aj niekto cita a zajima sa o dianie ale toto je fakt pruser.
 

DeletedUser1843

Hosť
Mne to už druhí deň vždy zastane na 60% a stoji šak to nieje normálne a ktomu sa ešte tie dimanty platia to je blbosť sak je to len beta co som hral v každej bete boli goldy alebo podobne veci pridavane automaticky zadarmo
 

DeletedUser28

Hosť
skusal si aj odinstalovat vsetko od adobe a potom vymazat v prehliadaci cache a ked po restarte zapnes prehliadac a prides na stranku FoE ponukne ti moznost nainstalovat adobe nainstaluj. niektorym, ktorym to neslo tak to spojazdnilo. Len posuvam co som cital skus mozno pomoze.
 

DeletedUser

Hosť
hra ide ...
niekde som tu cital radu aby si clovek vymazal ucet na google urobil som to a od vcera mi hra normalne slape :)
 

DeletedUser1843

Hosť
to som uz skusal nic nepomaha ale na ceskom to to ide normalne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser598

Hosť
mam taky pocit že už to nepojde nikdy:(( na mojom pc :/ to neni normalne aby už 3 den mi nešla ta hra :(((
 

DeletedUser1834

Hosť
Ha,
vcera vecer bola verzia updatu k 6.7. 11:33
Po mnohych neprijemnychobmedzeniach s hrou, teda "load" nahrali dnes rano starsiu - predchadzajucu verziu. Takze sa mal stav vratit do normalu aky vladol pred tym. Ale kdeze ...
Teraz som sa prihlasil a cuduj sa svete nielen bohovia musia byt sialeny :)
Opat najnovsi update, ale vsak dobre treba zaplaty zaplatat .)
Pravda je ze stale bezime v Beta mode takze s chybami treba ratat na kazdom kroku. Ak mi cosi rapluje jednoducho restartujem hru a alebo sama sa a je vsetko OK.

Saba250 vsak ak ti nejde daj aspon presny popis ako sa ti to prejavuje ci ako sa sprava tvoj prehliadac.
Najlepsie je mat aktivny stavovsky riadok prehliadaca a clovek vidi ci sa daco deje (hotovo / nacitavaju sa udaje) ci otvorit okno a ist von sa opalovat ,)

RE: "na mojom pc uz to nepojde" saba250
ja mam Barthon + 2500XP, Mozila, Win XP prof, (rok 2000) aj ked procesor ide na 85% hram.
On line browsegame vyzaduju swap na HDD.
Najnovsie pc ak ma nad 4GB pamat netreba virtualnu pamat vyclenit na HDD. Pamat je dost velka a je rychlejsia ako HDD. Data po restarte su fuc ale pri starsom ponati techniky treba docasne subory ci uz automaticky ci rucne mazat. Hlavne pri zaplatach kedy ostavaju na HDD a su v konflikte s tym novym. Dakedy sa nenahradzaju starsie novsimi a katastrofa je na obzore. Zalezi na prehliadaci ako sa zachova. Vsetko je to o nastaveniach a kto chce mat pod kontrolou nespolieha sa na automaticke povolovanie
Ako volakedy mal usmev na tvari kapitan Titaniku ked sa ho pytali na ladovce.

Takze ak treba poradit je dobre uviest daco konkretne coho sa da chytit ....
Diablovo pole pozyva kazdeho navstevnika do krcmi hned vedla radnice :eek:
 

DeletedUser

Hosť
No ja som skusal vsetko a stale mi to nejde, uz neviem co dalsie mam spravit. Furt sa mi to zasekne na 60%.
 

DeletedUser1834

Hosť
RE: joitY 12:21

Aj mne sa zasekavalo na 60% ale to som mal 2x spustene.

1.Treba iba 1 kartu s AoE mat otvorenu. Takisto aj toto forum sa stava nefunkcne ked sa mi otvoria dalsie okna. Pozatvaram predchadzajuce a zas som ON.

2.Ak si vymazal cache prehliadaca to nestaci, chod do
C:\Documents and Settings\tvoj ucet\Local Settings\Data aplikací\
... a tu si najdes zlozky prehliadacov napr. Mozilla\Firefox ...
Google\Chrome\User Data\Default\Cache
atd zalezi ktorym sa prihlasujes a hladaj zlozku Cache ,kde vymaz vsetko
3. mat nainstalovany spravny flashplaer_11
- tu podotykam ze pri jeho instalacii treba nemat spusteny prehliadac, kedy nebude korektne nainstalovany doplnok.
Aspon pri Mozile mi to takto vyzaduje.
 

DeletedUser

Hosť
Ja to všetko robím už 3 dní dookola a nič budem musieť asi počkať do pondelka snáď to vedúci hry spravia na poriadok. Je to veľmi zlé pre hráčov, čo si všímam tak všetko sa to sťahuje na cz :(
 

DeletedUser46

Hosť
ak sa budem vedieť prihlásiť na sk verziu, tak sa tam vrátim... ale zatiaľ hrám tú cz
 

DeletedUser

Hosť
Niekomu mozno pomoze program CCleaner, mne osobne nepomohol :D Skuste cez neho vsetko vymazat.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore