Nejde hra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1776

Hosť
este stale nic. Ja len som zvedava ak je tu tolko staznosti ...a to je jedno ze to len cast hracov ale aj to su hraci... preco nedaju nejake vysvetlenie odpoja vsetkych natiahnu si tu aktualizaciu ci co a ptm nech spustia pre vsetkych... Ma to fakt stve ze som sa snazila mohla som mat medaily peniaze a suroviny a teraz nebudem mat nic....tak a ked odidu na cz server tak asi maju na to dovod...a nie ten najmensi...:mad:
 

DeletedUser26

Hosť
pondelok ...10 hodín...už takmer 70 hodín sú problémy...som zvedavá, kedy sa to odhodlajú nahrať znova

lebo ak sa všetci tí, čo nám to tu nejde normálne dostaneme na cz verziu, tak chyba asi nebude len "v našom prijímači"....
 

DeletedUser

Hosť
komu to ide a komu to nejde ?
lebo mne to ide aj dalsim dvom z mojho cechu
 

DeletedUser1860

Hosť
ani mne to nejde od vcera...nacita na 60 percent a tam to zastane..je to zufale asi s tym skoncim lebo na toto nemam nervy. :-
(
 

DeletedUser1861

Hosť
Mne hra nejde od piatku, skúšal som rôzne PC, rôzne pripojenia na internet, rôzne prehliadače (IE, FF, Chrome), vymazanie cache, histórie, private-browsing... výsledok vždy rovnaký, hra sa načíta na 60% a koniec :(

Mal som cez 6tis. bodov, obávam sa že môžem začínať odznova na českom serveri, lebo hrať hru s takouto "podporou" (či dokonca kupovať diamanty) naozaj, ale naozaj nemá význam...:?
 

DeletedUser

Hosť
presne ja som kupil diamanti asi za 20 eur a teraz to nikto nebude hrat
 

DeletedUser1810

Hosť
Po včerajšom výpadku od šiestej hodiny večer mi to ide konečne až teraz po tom, čo som vymazal cache z Chrome... Hurá!
 

DeletedUser26

Hosť
mne to teraz z ničoho nič nabehlo...začalo naťahovať starú verziu...dala som refresh (normálne len cez tú zatočenú šipku v chrome)...zase starú...a tak keďže v práci nemám čo robiť, tak som dávala refresh asi tak 10x po sebe a zrazu začalo naťahovať novú a ide...iná sranda...aj by som skúsila zase, ale bojím sa to vypnúť :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Najviac sa mi páči skončený PvP turnaj, ktorý vlastne ani nikto nevyhral :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som vyhral vo svojej skupine aj medajle mi dalo ale mne zas nejde trh nemožem ponuku vytvorit :?
 

DeletedUser1863

Hosť
Jedna rada pre tých ktorým to nejde,treba pri načítaní stále stláčať obnovenie stranky.
 

DeletedUser1810

Hosť
Trh nejde ani mne, chcel som zrušiť moju ponuku, ale nejde.. :(
 

DeletedUser26

Hosť
jj, to som tu písala aj ja pred hodinou...aj mne sa to tak rozbehlo...vyskúšajte pomazať to čo tu bolo popísané a potom stále obnovovať...
 

DeletedUser1863

Hosť
Ide aj trh ,ale musiš stlaciť ten modrý riadok obchodovanie a ono sa ti zroluje dolu.
 

DeletedUser

Hosť
mal by sa spravit niaky prieskum komu a na ako prehliadavaci to funguje. ja to skusam najcastejsie cez mozilu, obcas cez explorer- ale vysledok rovnaky. natiahne staru verziu do 60 %.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore