• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nejde hra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vyskúšal som to na ntb, kde prehliadačové hry nespúšťam a tam to tiež nejde.
otázka znie, či to nie je problém Windows. XP potrebujú trochu iné nastavenia ako Win7 a to sa musí v programe ošetriť.
Ja mám na obidvoch počítačoch Win XP a nejde mi to. Takže napíšte tu, aký Windows používate a či vám to ide. Tá rada s čistením, od admina, je pre malé deti (nechcem použiť primeranejšie vyjadrenie) a nie pre zbehlých s počítačmi
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam Windows 7 a vyskusal som vsetko. Nainstaloval 2 nove prehliadace, mazal vsetko, vypinal a zapinal, restartovaval PC a takmer po 24 hodinach stale nic.
 

DeletedUser26

Hosť
ľudia, ostatné verzie v iných krajinách šlapú bez problémov a v 99% aj bez nejakých mazaní, tak chyba asi nebude len v prehliadačoch a compoch...

a crony zase zmizol...čo už, je teplo, voda láka :) a hráči počkajú...možno...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som sa po tejto aktualizácií prepadol o 20 priečok nižšie v globálnom rebríčku :?. No nevadí, hlavná vec že mi to funguje ;)
 

DeletedUser

Hosť
ľudia, ostatné verzie v iných krajinách šlapú bez problémov a v 99% aj bez nejakých mazaní, tak chyba asi nebude len v prehliadačoch a compoch...

Chyba je u nich ! A ja veru nepočkám, na tento cirkus niesom zvedavý ak mi to ešte dnes nepojde chytím zablokujem si stránku a z bohom... Budem tu ako ..... pol dňa sa prihlasovať a nič z toho
 

DeletedUser598

Hosť
ja hram už česku verziu je tam už druhy svet Brisgard ) som tam na 1 mieste na kontinente mojom a to som zacala hrať pred polhodkou takže idte cim skôr tam ak chcete mať dobre umiestnenie
 

DeletedUser46

Hosť
no hurá, cez kamošku som sa dostala aspoň na toto fórum.... a s prekvapením čítam, že sú stále problémy a ja sa už 1/2 dňa trápim s kadejakými inštaláciami a problém ani nie je v tom :-( ... po prihlásení mi naskočí obrázok z Empire a v ňom, že mám sa presvedčiť, či mám nainštalovaný Adobe Flash Player 11.3.300.262... ten mám, resp. som ho čerstvo stiahla z ponuky, ktorú mi tam dávajú, ale k hre sa aj tak neviem dostať... a na cz servery som v pohode ... keby sa k tomu vyjadrili aspoň kompetentní!!!! ale tí asi zaryto mlčia :-(... a to chcú od hráčov ťažké prachy na diamanty?????? a za čo???? za takýto prístup?
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak hovno a nie diamanty. Firme INNO ešte hej ale týmto ignorantom aby oni mali zásluhy ani cent... A tých 30 za aktivačný e-mail mi tiež neprišlo. Sa len čudujem prečo to nedali na starosť luďom od The West, lepší tým a hernú podporu som ešte nezažil... Tam aj keď len na 5 min. vypnú server alebo updatujú tak to hneď na hl. stránke vidíš že sa niečo deje. Táto hra ako keby zanikala a nie sa rozbiehala hl. že máte reklamy po celom nete !
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mne to aspon este rano islo na opere cez privatny list ale ako pozeram nejde uz ani to
 

DeletedUser1818

Hosť
Ludia ved sa ukludnite,dokým nebude úspešne dokončená aktualizacia 0.10.1 tak to nepojde 95% ludí aj tak žiadne diamanty nekupuje a hrá to zadarmo,ta sa tu nedušujte ako keby vám ukradli večeru.
 

DeletedUser85

Hosť
no hurá, cez kamošku som sa dostala aspoň na toto fórum.... a s prekvapením čítam, že sú stále problémy a ja sa už 1/2 dňa trápim s kadejakými inštaláciami a problém ani nie je v tom :-( ... po prihlásení mi naskočí obrázok z Empire a v ňom, že mám sa presvedčiť, či mám nainštalovaný Adobe Flash Player 11.3.300.262... ten mám, resp. som ho čerstvo stiahla z ponuky, ktorú mi tam dávajú, ale k hre sa aj tak neviem dostať... a na cz servery som v pohode ... keby sa k tomu vyjadrili aspoň kompetentní!!!! ale tí asi zaryto mlčia :-(... a to chcú od hráčov ťažké prachy na diamanty?????? a za čo???? za takýto prístup?
stym Adobe som mal podobny problem,asi si si ho vypla v prehliadaci,a adobe ti nejde teraz na ziadnej stranke...nepodarilo sa mi ho zapnut tak som musel obnovit cely system od posledneho ulozenia co bolo asi pred tyzdnom...
 

DeletedUser46

Hosť
anap, keby som mala problém s Adobe, tak by mi nešla FoE ani na českom serveri... a tam je už táto aktualizácia 0.10.1.... tak v tom určite nie je problém! ... problém je inde
 

DeletedUser1818

Hosť
Mne ked sa dnes podarilo n& chvíli pripojit a hrat tak to nabehlo s novou verziou 0.10.1,so starou 0.10.0 sa to zasekne vždy na 60% takže je to definitívne PROBLEM S UPDATOM!!!
 

DeletedUser98

Hosť
takže som našiel ďalší veľmi veľký a hodne nepríjemný bug na ktorý som prišiel náhodou...na kontinente mám okolo 20 hráčov namiesto 80...celkom zaujímavo to zosekali:))
 

Crom

Člen
Dalo sa čakať že vyhodia neaktývnich hráčov len akosi zabudli zlúčiť tých čo sa to tu ešte snažia hrať:)
 

DeletedUser98

Hosť
to je blbosť...vyhadzovať sa malo začať počnúc pondelkom ráno...čiže až zajtra...no nechcem vedieť čo zajtra naseká za bordel v hráčoch...ide to pekne do hrobu mám pocit
 

DeletedUser

Hosť
Zdravim ak môžem radu tak mne hra naskočila ked som vymazal historiu ale nie celu len Cookies a Vyrovnavaciu pamať iba tieto dve lebo ked som mazal celu nešlo to hadam Vám to pomôže
 

DeletedUser1776

Hosť
3ti den cakam vsetko som urobila ako ste povedali stratila som hadam moznost vyhrat medaily obchody sa mi zrutili atd....takze tymto dakujem slovenskému serveru a dovi dopo....dufam ze ste spokojny s nespokojnostou hracou...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore