• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Nejde hra

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
nemôže to nahlásiť skrty? :D že crony sa asi vyvaľuje niekde pri vode :D
 

DeletedUser26

Hosť
ja viem...len nech vedia v INNO, že my tu nemáme už pár dní admina :D
 

DeletedUser

Hosť
Môžte napísať InnoGames, kontaktné informácie:


Impresum
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Hamburg

Fax: 040 7889335 21

Tax identifikace: DE264068907
Okresní soud Hamburg, HRB 108973
Vedení společnosti: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer

E-mailová adresa: info@innogames.de (neslouží jako support)
 

DeletedUser26

Hosť
jáj, tam už som písala kedysi niečo kvôli westu, ani poďakovanie za mail mi neposlali, to tam asi ide rovno do spam pošty :)
 

DeletedUser28

Hosť
kde mozem napisat ticket na support? Nejako to tuneviem najst :(
 

DeletedUser

Hosť
Support Tím táto verzia nemá, a ani nikto s FoE Tímu ti neodpovie takže si nepomôžeš.
 

DeletedUser

Hosť
Hmmmmmm..... mne to nejde :( skušal som aj Mozzilu aj vymazať celu historia a nič. To je akože fakt na **** ale keď mi PvP turnaj konči zajtra večer a prehravam len o tisíc bodov a hra sa o 20 medaily ( Doba železna) a keď to nepojde tak ma asi porazí. Dnes ma fakt všetko sere !!! FoE nejde, skusil som sa registrovať na NEMEXIu (vesmírna strategicka hra) a furt mi píše ERROR, na CS 1.6 fajnom serveri su buď cheateri alebo luckeri :( ma davaju jak traky. :D
 

DeletedUser

Hosť
Mrzne to všetkým už to nechajme tak lebo budú bany za spamy :D
 

DeletedUser28

Hosť
no tak teraz uz fakt neviem skusali ste vypnut vsetke stranky v prehliadaci, vymazat cache a restartovat prehliadac? pokial nie tak to spravte. Ja osobne pouzivam stale Google Chrome a ide bez problemou
 

DeletedUser598

Hosť
Ano skušala som aj to všetko možne aj na inom prehliadači a nejde:( , použivam Chrome tiež a nejde !
 

DeletedUser

Hosť
Včera tu bol Crony a určite to už nahlásil. Takže je to otázka hodín kedy vám to pôjde.
 

DeletedUser28

Hosť
ja som pisal na support ohladom tej mojej ulohy ze mam vyskumat Mosty ale medzi technologiami to nieje a odpisal mi ze sa nato pozru :) takze Crony je stale k dispozicii
 

DeletedUser598

Hosť
Hra mi nejde ani na tomto PC ani na druhom !!! skušala som už všetko aj vymazať prehliadač , rštartovať ho, skusiť iny a nejde !!!!!!!!!!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore