• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Prihlasenie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1776

Hosť
no lenze tuto som zacala a fakt sa mi nechce zas od 0 zacinat
 

DeletedUser

Hosť
Vazne, 2. den, kedy sa nie je mozne vobec prihlasit. Skonci to na 60%. Ak to niektorým uzivatelom ide a niektorým nie, tak je to viac ako velky pruser, kedze tým ziskavajú výhodu. Patrim medzi uzivatelov, ktorí boli za hru ochotni aj zaplatit, takze by som za to aj ocakaval minimalne to, ze sa do hry mozem aj prihlasit. Ak nie je chyba u nas, ale je chyba s verziou, verim, ze ste to uz promptne nahlasili vyvojarskemu tymu. No ak je chyba u nas, tak to cim skor opravte. Necakajte, ze ja ako uzivatel budem musiet hladat neviem ake divoke chodniky, aby som sa do hry prihlasil. Umoznite vsetkym uzivatelom, aby sa mohli do hry prihlasit.
 

DeletedUser

Hosť
Riaď sa pokynmi Cronyho:
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tych ktorym to nejde prosim o tickety, vdaka a este raz sa ospravedlnujem.
 

DeletedUser28

Hosť
Adronius cau jedna rada tu uz bola ohladom toho ze pokial ti nacita len do 60% tak treba vymazat cache a restartovat prehliadac. To iste mi pisali aj zo supportu este ked bola verzia 10.0
 

DeletedUser

Hosť
tak, doteraz mi slo vsetko v pohode avsak dnes rano sa prihlasim....a neprihlasim. 60%. skusil som zmazat cache, cookies, restartovat prehliadac aj restartovat kompa. vysledok si mozete domysliet kedze som na fore a nie v hre
 

DeletedUser598

Hosť
ja hram už česku verziu :) je tam už druhy svet Brisgard ) som tam na 1 mieste na kontinente mojom a to som zacala hrať pred polhodkou takže idte cim skôr tam ak chcete mať dobre umiestnenie
 

DeletedUser26

Hosť
kontinenty sa zapĺňajú postupne, takže aj keď niekto príde aj za 4 hodiny tam, tak môže byť na svojom prvý :)
 

DeletedUser

Hosť
No ani mne to nejde už 2deň . :(
Toto by sa vôbec nemalo stávať
Takže šup šup do Česka :D zakiaľ je čas...
 

DeletedUser

Hosť
1.Vec- Mohli to niekam ohlasit, ze budu niake aktualizacie- ale dobre.
2. Vec- ako to ze niekomu to ide a niekomu nie?????? tak uz ked nieco porobim, tak nepustim len zopar hracov a ostatnych nie.
 

DeletedUser83

Hosť
ja som hru spustil na jednom počitači len cez linux a tam sa mi načítala nová verzia hry a na druho pc mi stále načítava iba staru veziu na 60% a sekne sa to.
úž som aj pomazal cookies preinštaloval prehliadač a stale to isté.
 

DeletedUser127

Hosť
ja som sa zaregistroval na cz a vsetko ide ako ma...ale zaujimave je ze uz som sa opat( po druhy raz za 12 hodin) prihlasil aj tu z nicoho nic ale vo veziach pvp nieje ziadny sampion nikde a body mi za vitazstvo tiez nezapocitava a ktovie co este..takto ma to hrat ani nebavi..ani tych 30 diamantov za aktivaciu nemam chut vyuzit s takymi problemami ..mrzi ma len ze uz som bol na konci ranneho stredoveku
 

DeletedUser

Hosť
no nič, ak to tu bude fungovat tak povedzte...idem hravat cesky lebo tu to akosi nema cenu...tych 30 diamantov mi dalo po troch dnoch btw ;)
 

DeletedUser85

Hosť
uz ma to fakt prestava bavit!!!CRONY vysvetli mi preco by mali hraci hodinu robit nieco vo svojich pc aby im isla hra???toto je vasa starost vy ste skur...i aktualizaciu tak to dajte doporiadku a nedavajte rady ktore niektorym idu a niektorym nie!!!urbote to ako to treba urobit aby to islo vsetkym!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Hosť
No ja pomaly ale isto tiez uvazujem o presedlani na cesku verziu hry. Chcel som ako Slovak hrat nasu, ale aby mi 24 hodin v kuse neisla hra, to som este nezazil. Pritom z ineho PC sa na moj ucet prihlasit ide. A tym, co hra ide, blbne im PvP, obchodovanie a podobne. To urcite nie je chyba v cookies alebo cache, popripade v prehliadaci. Ale technici v INNO hlasia, ze je vsetko v poriadku, tak je vsetko v poriadku :)
 

DeletedUser1810

Hosť
No ja pomaly ale isto tiez uvazujem o presedlani na cesku verziu hry. Chcel som ako Slovak hrat nasu, ale aby mi 24 hodin v kuse neisla hra, to som este nezazil. Pritom z ineho PC sa na moj ucet prihlasit ide. A tym, co hra ide, blbne im PvP, obchodovanie a podobne. To urcite nie je chyba v cookies alebo cache, popripade v prehliadaci. Ale technici v INNO hlasia, ze je vsetko v poriadku, tak je vsetko v poriadku :)

Ja už na českom som :))
 

DeletedUser26

Hosť
tak ono sa stane, že niečo nejde - je to beta...mňa však zaráža ten prístup....po 10 hodinách od toho čo to nejde sa tu niekto zjaví a dá stručný návod, ktorý zafunguje tak 15 ľuďom...po ďalších 10 hodinách sa zjaví a povie, že chyba je u vás...som zvedavá, čo bude po ďalších 10 hodinách :)

nikde ani pol oficiálneho oznámenia, že prebehla aktualizácia, nikde ani pol oficiálneho oznámenia, že sú v nej chyby, nikde nič...takto nejak to asi vyzerá v nejakej treťotriednej online hre niekde v Mongolsku...a aj to som ich tam možno urazila...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore