• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Prihlasenie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser26

Hosť
ja som z SK, tak ostanem na sk :) verím našim :D

keď budeme všetci furt chodiť na cz, tak to aj tak potom bude s našimi hrami vyzerať - nikto sa nebude namáhať už ani sk verzie robiť...

Slováci by nejak všeobecne potrebovali trošku národného cítenia :) ale to už je OT :D
 

DeletedUser

Hosť
dozrel ten správny čas :D

ale zajtra už je pondelok, tak určite lepšie popozerajú v INNO čo sa to vlastne s naším updatom stalo a bude dobre snáď už úplne pre všetkých :)
No to dufam, ze zajtra to spojazdnia :( Mazal som flash a veci v CCleaneri asi hodinu, skusal vsetky mozne kombinacie a stale nic :( Nech uz zajtra mi to fici...
 

DeletedUser111

Hosť
No zajtra už je, teda iba 8 minút "zo zajtra". Strávila som tu celý deň, vyskúšala všetky rady, mazala, inštalovala, restartovala a výsledok = 60% a dosť. Dobrú noc priatelia a pevné nervy.
 

DeletedUser

Hosť
Nickol, ja toto robim uz 3 dni v kuse a takisto stale nic... Snad dnesny den prinesie nejaky pozitivny vysledok.
 

DeletedUser98

Hosť
jointy možno si mal dať prihlasovacie údaje frajerke aby ti aspon forge body priebežne hádzala...tuším si spomínal že jej to ide...

inak je mi úprimne lúto ako odpísali slovenskú verziu...mne to síce ide, ale je to akurát tak dobré na prerozdelovanie forge bodov ktoré aj tak v piatok popretekali celkom slušne a ak to zajtra neurovnajú s tým obchodom a s hráčmi na kontinente tak mi už bude úplne jedno či sa do hry prihlásim alebo nie, pretože nebudem môcť skrz obchod a suroviny ísť dalej. a to je dosť smutný fakt a najmä výsledok ľudí starajúcich sa o chod našej verzie hry. hrám naozaj rekreačne aj anglickú betu, ale tam som žiadne blbosti nezaznamenal a tam nahrávajú počas týždna denne nejaké opravy a stalo sa mi že aj dvakrát za deň nahrali novú verziu. človek nemôže samozrejme vedieť čo sa udeje v budúcnosti, ale keby som to vedel, tak svk verziu ani nezapnem. myslím, že so mnou bude viac ľudí súhlasiť. teraz mi je už aj trošku ľúto odísť ked som sa tomu toľko povenoval...ale ak to nezlepšia a hlavne prístup k hre tak im tu veľa ľudí nezostane.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zendenisko, to je jedno, mne uz 3 dni pred update forge body pretekali, lebo nemam tovar.. Nechcem ju zbytocne zatazovat somarinkami a vysvetlovat jej princip celej hry, ako ziskat tovar, ako odomykat, vyrabat atd atd.. Ona to hrat nechce :D
 

DeletedUser98

Hosť
jointy na tovar sa vykašli...obchod aj tak nefunguje...všetky pre mna potrebné suroviny som aj tak už vykúpil...ale ponuky nepribúdajú, lebo nikomu nefunguje obchod ako by mal...ide len o tie forge body...to by ti dva či trikrát denne mohla naklikať...ruka jej neodpadne za to:). o nič iné by sa starať nemusela...prestavbu dedinky a obchod to si už urobíš ty ked (ak sa to vôbec stane) to opravia tak ako to má byť.
 

DeletedUser

Hosť
Lenze nechapes, mne forge body uz 3 dni pred vypadkom stali, lebo uz ich nemam kde davat. Vyskum amm vsetko vyskumane co mozem mat, na dalsie odomnknutie mi chyba tovar. Cakal som na obchod v cechu aby som to mohol od vas odkupit a ist dalej s vyskumom, ale bohuzial, nedockal som sa.
 

DeletedUser98

Hosť
aaa...tak sorač ak si to niekde písal, prehliadol som to...to ma naozaj mrzí :(. už som teraz v obraze...ehm nič mi do toho nie je ale možno si mohol prísť kuk frajerku a urobiť si pekný romantische večer a v rámci "údržby" si mohol kuk do jej noťasa čože sa to tam len deje a oprobúvať popozerať ponuky:). inak kedže si už so mnou v týme, ja som skoro všetky tvoje ponuky pomenil...aktuálne tam už od teba nie je žiadna čiže čo som nedorazil ja si rozchytali ostatní...možno by si už teraz mal dosť všetkého...neviem
 

DeletedUser

Hosť
Ani nevies, ako rad by som, ale som v Cesku, domov pridem az zaciatkom augusta :) Takze ak mi to tu nepojde mesiac, hmm, pekne so mnou teda vypiekli. :D
 

DeletedUser98

Hosť
a sakra tak to vyzerá biedne so synmi našich otcov...no ja osobne by som to po dnešnom víkende na svk serveri zabalil keby mi to nejde...máš môj obdiv:). dúfam, že ti to vydrží a dnes to sprovoznia a posunieš sa dalej. a nebol by som proti keby aj nejaké odškodnenie dali všetkým ktorých to akokoľvek zasiahlo. a asi to budú skoro všetci...neviem kto je muž s menom ladik, ale jemu zrejme obchod ide, lebo jeho ponuky na trhu pribúdajú...práve som vymenil med za eben a to tam určite včera nebolo, lebo by som to okamžite zamenil.
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte už netusim co robit nejde to a nejde, skusil som vsetko od rana sa s tym hram, myslim že toto bude chyba u adminou nie v nasich PC a prehliadacoch, prečo inak nam to islo predtym. ak to nepojde bude mi hra chybat
 

DeletedUser

Hosť
Dva dni som skúšal všetky možnosti, všetky browsery a nič ... :mad:
 

DeletedUser26

Hosť
tak ja som dnes v práci a tu sa márne pokúšam o lognutie...doma som to rozbehala, takže viem čo mám asi robiť ale tu to nepomohlo...

ale už je pondelok...tak do deviatej prídu do práce, do desiatej majú po káve a zážitkoch a okolo obeda sa dostaneme :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Len aby :) mne to včera zas vypadlo okolo šiestej večer a nejde mi to doteraz... A skúsil som všetko, čo predtým pomohlo :O
 

DeletedUser

Hosť
Určite treba vydržať a nevzdávať to na chyba sa určite pracuje, treba trpezlivosť.
 

DeletedUser1810

Hosť
Nj... Ale som rád, že som šiel aj na českú verziu, aspoň sa nenudím
 

DeletedUser1077

Hosť
ja som to vcera spojazdnil ale asi pred piatimi minutami mi to spadlo a vobec to nejde spustit
 

DeletedUser

Hosť
ja som chodil cez mozilu pred tym a potom mi to tam neslo tak som isiel na operu aj tam mi to najprv islo a potom po 3 prihlaseni uz mi to tam neslo a to iste sa mi stalo aj z explorerom ale potom som isiel na chrom a tam mi to ide super

mne to ide JUHUUUU

ale jak to ze mne to ide ?

a podla vas sa mozem prihlasit na cesky aj na slovensky sucasne ?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore