• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Prihlasenie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Aspon keby mi povedali kde je u mna chyba... Povedia vymaz si vsetko a malo by to ist. Ked nejde, bohuzial, my mame vsetko v poriadku. A ja sa teraz mozem aj na hlavu postavit a nejde mi to. Odskodne mi urcite nedaju, lebo predsa chyba je u mna. A tak tu mozem len bezmocne sediet a cakat, ci mi niekto poradi nieco, co bude fungovat.
 

DeletedUser46

Hosť
ja som vymazala všetko... podľa rád niektorých, ktorým sa to podarilo. Výsledok: zabila som 1/2 dňa zbytočnými inštaláciami, vymazala som si veľa vecí, ktoré mi budú určite chýbať a výsledok stále ten istý - hra sa nedá aj tak spustiť :-(
 

mogopuk

Nový člen
dopadol som podobne, vymazal som co sa dalo aj nedalo, nakoniec pomohol restart compu. Nevravim, ze to je spravne, ale snad pomoze mozno....
 

DeletedUser83

Hosť
v pc nie je chyby ja som preinštaloval celý operačný systém....všetko znovu nainštaloval a stále to načítava starú verziu hry. na druhom pc mám lunux v ňao tiež operu a tam som svoj účet spustil...takže fakt neviem.
myslím si že preinštalovaním OS a znovu nainštalovaním prehliadačov sa všetko zmaže tak ako nám radia ale ja tak to nejde.
 

DeletedUser1776

Hosť
Ja som presla na cz server ale toto ma tu poriadne stve lebo som bola najlepsia z 80 a zrazu sa neviem prihlasit....jasne je to moja vina ze mi to nejde vsak??? :mad: Dakujeme ze ste nam poradili...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
prihláste sa cez prehliadač cez ktorý ste sa tam nikdy neprihlasovali :)
 

DeletedUser85

Hosť
mam taky dojem ze problem je ten ked sa ludia snazili prihlasit z daneho prehliadaca pocas aktualizacie ulozilo sa im nieco stej nedokoncenej aktualizacie,a teraz to maju pri prihlaseni v popredi a system sa snazi nastartovat staru aktualizaciu pretoze mozzila mi nacitava verziu 0.10.0.7608 kde ostava na 60% a na chrome mi nacitava novu verziu...cez chrome som chodieval aj predtym na FoE a nemusel som nic mazat,cize problem treba hladat tymto smerom
 

DeletedUser

Hosť
Mne osobne pomohlo až odinštalovanie a nainštalovanie flasha (nie iba update na novšiu verziu).
 

DeletedUser1852

Hosť
Ahojte po 2 dnoch trapenia sledovania fora , som dnes znova preinstaloval FP na verziu 11.3.300.257 vymazal asi 100x cookies a pouzil CCleaner,potom hru som spustil uplne na inom prehliadaci na akom so to hral pred upadate a zahadne to zacalo fungovat pod vsetkými prehliadacmi skuste mozno to aj vám pomoze. O:)
 

DeletedUser

Hosť
Mne osobne to ide v Opere. Ale na inom pc ide aj vo FF a Chrome. Na začiatku to nešlo ani v Opere, ale teraz ma už prihlási zakaždým.
 

DeletedUser1810

Hosť
Asi sa s tým niečo robí, lebo mi to teraz často padá...
 

DeletedUser

Hosť
Tí čo ešte nečítali nech skúsia toto:
Riaď sa pokynmi Cronyho:
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tým ktorym to nejde prosím o tickety, vďaka a ešte raz sa ospravedlňujem.
 

DeletedUser46

Hosť
Tí čo ešte nečítali nech skúsia toto:
Riaď sa pokynmi Cronyho:
Zdravim, mrzi ma to, avsak chyba zrejme sposobena aktualizaciou. Avsak vyzera to ze standardny postup by mal pomoct k spusteniu hry.

1. zatvorit vsetky okna/zalozky prehliadaca
2. vymazat cookies, cache (vyr.pamat) a historiu
3. restartovat prehliadac

Tým ktorym to nejde prosím o tickety, vďaka a ešte raz sa ospravedlňujem.
DAKUJEM ... po 3 dňoch som sa tam dostala... a pritom som aj pred tým robila tie isté kroky, ako aj tu radíš a nešlo to.... ale teraz to už išlo :)
 

DeletedUser26

Hosť
DAKUJEM ... po 3 dňoch som sa tam dostala... a pritom som aj pred tým robila tie isté kroky, ako aj tu radíš a nešlo to.... ale teraz to už išlo :)

dozrel ten správny čas :D

ale zajtra už je pondelok, tak určite lepšie popozerajú v INNO čo sa to vlastne s naším updatom stalo a bude dobre snáď už úplne pre všetkých :)
 

DeletedUser598

Hosť
vyserte sa nato všetci podme radšj do českej verzii tam všetko funguje ako ma byť !! lutujem že som tam skôr nezačala hrať :/ papa slovenska verzia navždy
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore