• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia Diskusia k súťaži "Fragmenty mesta"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
nedalo my to Jooguda nereagvat ze sutaz graduje preco ste zacali posledne 3 dni davat po dvoch hracov na umiestnenie a vcera az dokonca 3 na prve miesto keby ste davali iba po jednom na prvom a druhom mieste a tretiom uz po 6 kole mate po sutazi preto ste to takto urobili dali ste viacerym hracom body aby akoze mali sancu a neverim zeby 3 hraci odpovedali v rovnaky cas ani za milon neni sanca aby naraz poslali odpoved takze si robite zo sutazou stale co chcete a ked hovoris ze to ru zije neverim ved vidim ze su tu len prihlaseny marphik mirko juri a takze su upiaty na forum ako pisal cossack zmenili ste si na chat a ked si zoberiete nic nove sa tu nedozviem ked mam vam pravdu povedat skorev viem veci este ani vy o tom tu ani nemate zmienku ked sa bavime hraci medzi sebou a este aj co tocime aj betaverziu a tam este komunikujeme a je pravda ze na expedici sa da dobre zarobit ja som tam zarobil i uz na dve rozsirenia za diamanty a to ma stoji uz 600 diamantov jedno rozsirenie a preto som prestal hrat tuto sutaz lebo hned po druhom dni napisal ze vsetci tu cakali po pol noci na fragment ako hyeny a on co roby od kedy sa dava fragment od 16 :00 je tu stale preco nedas fragment aj rano o 7:00 stale davate len po 17: 00 a odstupom casu po pol hodine to je teda nahodne davane
Prekonal si ma najdlhšia veta na fóre zatiaľ druhá :-D
 

DeletedUser5364

Hosť
nedalo my to Jooguda nereagvat ze sutaz graduje preco ste zacali posledne 3 dni davat po dvoch hracov na umiestnenie a vcera az dokonca 3 na prve miesto keby ste davali iba po jednom na prvom a druhom mieste a tretiom uz po 6 kole mate po sutazi preto ste to takto urobili dali ste viacerym hracom body aby akoze mali sancu a neverim zeby 3 hraci odpovedali v rovnaky cas ani za milon neni sanca aby naraz poslali odpoved takze si robite zo sutazou stale co chcete a ked hovoris ze to ru zije neverim ved vidim ze su tu len prihlaseny marphik mirko juri a takze su upiaty na forum ako pisal cossack zmenili ste si na chat a ked si zoberiete nic nove sa tu nedozviem ked mam vam pravdu povedat skorev viem veci este ani vy o tom tu ani nemate zmienku ked sa bavime hraci medzi sebou a este aj co tocime aj betaverziu a tam este komunikujeme a je pravda ze na expedici sa da dobre zarobit ja som tam zarobil i uz na dve rozsirenia za diamanty a to ma stoji uz 600 diamantov jedno rozsirenie a preto som prestal hrat tuto sutaz lebo hned po druhom dni napisal ze vsetci tu cakali po pol noci na fragment ako hyeny a on co roby od kedy sa dava fragment od 16 :00 je tu stale preco nedas fragment aj rano o 7:00 stale davate len po 17: 00 a odstupom casu po pol hodine to je teda nahodne davane
prepáč jozef ale dookola to iste ...Nariekanie,nariekanie,nariekanie... neviem prečo spájate SÚŤAŽ vytvorenú FoE Tímom s Expedíciou...veď to nemá nič spoločné o_O fakt skús navštíviť sector.sk tam ťa ocenia (nič v zlom) :) Namiesto tvojho demoralizovania radšej keby tie tvoje vopred zohnané vedomosti prilepíš sem? o_O Ja používam wiki,či zahranične Fórka niekdy aj na BETU skočím :D:D:D kôli informácií ,ale nevysmievam tu absenciu vopred pripravovaných noviniek tu na Fórku. Lepia ich sem v pravý čas ,keď to majú asi potvrdené že bude update...Ale to ti viacej vysvetlí Moderátor .
 
Naposledy upravené moderátorom:

juri01

Aktívny člen
nedalo my to Jooguda nereagvat ze sutaz graduje preco ste zacali posledne 3 dni davat po dvoch hracov na umiestnenie a vcera az dokonca 3 na prve miesto keby ste davali iba po jednom na prvom a druhom mieste a tretiom uz po 6 kole mate po sutazi preto ste to takto urobili dali ste viacerym hracom body aby akoze mali sancu a neverim zeby 3 hraci odpovedali v rovnaky cas ani za milon neni sanca aby naraz poslali odpoved takze si robite zo sutazou stale co chcete a ked hovoris ze to ru zije neverim ved vidim ze su tu len prihlaseny marphik mirko juri a takze su upiaty na forum ako pisal cossack zmenili ste si na chat a ked si zoberiete nic nove sa tu nedozviem ked mam vam pravdu povedat skorev viem veci este ani vy o tom tu ani nemate zmienku ked sa bavime hraci medzi sebou a este aj co tocime aj betaverziu a tam este komunikujeme a je pravda ze na expedici sa da dobre zarobit ja som tam zarobil i uz na dve rozsirenia za diamanty a to ma stoji uz 600 diamantov jedno rozsirenie a preto som prestal hrat tuto sutaz lebo hned po druhom dni napisal ze vsetci tu cakali po pol noci na fragment ako hyeny a on co roby od kedy sa dava fragment od 16 :00 je tu stale preco nedas fragment aj rano o 7:00 stale davate len po 17: 00 a odstupom casu po pol hodine to je teda nahodne davane
Ja som tu na fóre napríklad ešte nikdy nevidel užívateľku Luciaa a v priebežnom hodnotení je druhá. Tak o čom to tu píšeš?
 

DeletedUser5364

Hosť
Vy tu riešite samé somariny tak sa tam niako dostala no bože
Nie Juri naráža na to že on si všíma iba napísaných členov čo mu ukazuje ale na počet návštevníkov pozabudol ...kde nevidíš každého ,kto je momentálne na Fórku, iba číslo.
 

DeletedUser1834

Hosť
... pretože do žiadnej našej debaty sa nezapájaš a ani do našej súťaže, ale kritizovať vieš. Ak by si to s týmto fórom myslel úprimne a dobre, mal by som od teba niekoľko návrhov na lepšie súťaže ako som vymyslel ja. Ale lepšie sa kritizuje nápad niekoho iného ako keby som sám niečo navrhol.

Uvodom nasho pravdepodobne posledneho prihovoru v tomto threide je co najsrdecnejsie podakovanie moderatorovi Jooguda za moznost opat prispevat na forum nase mudra, pre dakoho kritiky a pre inych zaujimavosti.
Priznajme si to otvorene po vytvoreni prispevku aby sa zjavila hlaska typu: Vas prispevok bude zverejneny az po odsuhlaseni moderatorom fora !
Dakujeme a dufame ze doveru nesklameme .)

poznamka:
farebne znacenie cisiel je odpovedou totoznou k odkazu na post uvodny.
(Vsak nebudeme odkazovat x krat to iste.)

1. ...
Ako celny predstavitel legane zvoleny do cela ministatika Ciudad Perdida na Arvahale, formalne zodpovedny za svoje ciny i skutky len samotnemu samotnemu Frosty-mu, my Cossacks musime dodrziavat vysledky referend uskutocnenych v nasom meste z vole slobodneho obyvatelstva jeho.
Referendum ohladne sutaze "Fragmenty mesta" dopadlo s vysledkom IGNOROVAT. Pravo "veta" nebolo pouzite pretoze vola ludu je i nasou volou. A dovodom, kamenom urazu, bol CAS zverejnovania uloh, kory nebral v uvahu sposobenie psychickych poruch jedincov, igorujucich volanie prirody, smadu, hladu i prosby stvornoheho milacika o venceni a to len preto aby nezmeskali vyhlasenie dalsieho fragmentu, cim by prisli o moznost si siahnut na diamanty slubene odmenou. A stacilo tak malo ale o tom v zavere.
Mimochodom kolko prave teraz je aktualnych navstevnikoch fora na navstene temy "zadanie sutaze" ?
Minimale 50% ta vegetuje hodiny ak nepocitame podaktorych jedincov co dokazu vydrzat o kapanek viac a mozno ich vykon hodnotit radovo v dnoch :eek:


2. ...
Kritika(diskusia) je dolezity prvok pri vyhodnocovani vsetkych moznych scenarov za predpokladu ze jestvuje i lepsie riesenie, ktore ku vsetkej skromnosti i mame. Lenze to by Lartoar musel mat oci otvorene a usi rukami neblokovane. Napad je to na "zozratie" ale drzime post, kedze Einstein ma zamierene do Hornych Uhier zo svojou odmenou zaverecnou.
Nastal cas sa presunut k zaverecnemu bodu nasho 1.000 slovoveho traktatu


3. ...
Bolo trestuhodne nechat pravdepodobne postarsieho Lartoar-a niest sklenenu mapu mesta ale stalo sa a do buducna mu pridelit treba osobneho tajomnika.
Sutaz mala mat 9 kol, kazdy den nahodne zverejnena cast z 9 dielneho obrazka (inspiracia v planikoch na VS-ky)
552c55c7292a4720bcc459e556750e96.png
c9e3b22875b04ce997a73b0c9ee5d8cf.png
be4617fc6149460eb5f19d4868af4097.png

a na 9 den kompletny obrazok tak jak je znazorneny.
16749796d7654205943180be58e04442.png
Toto je sposob ako eliminovat Cas neplodne straveny cakajucimi sutaziacimi v zverejnovaniach jednotlivych fragmentov tolko sposobujuci zlej krvy, uberajuci spanok i vacsinu dna pri FoE.

Verime ze sa najdu pomatenci
co budu zasnut nad nasim riesenim a neprestanu tieskat radostou do skorych rannych hodin .)



PS:
Už nebudem chladný
Drahé slečny drahé ženy
Od teraz až navždy
zostávam otvorený
Nahý už som bol , stačí
Normálne na "egy keto három"
nevyzlečiem sa ani pred vikárom

Edit prispevku 25.II.17:
rozvedenie navrhu sutaze do predstavitelnej grafickej podoby
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5726

Hosť
morphik kukni si a ked kuknem je tu len 12 clenou maximalne a ty isty stale a robotov a hosti tak 9 vzdy takze za den 21 az 25 ludi a viax menej ty isty tak nehovor ze to rastie pocet ludi pretri si oci
 

DeletedUser

Hosť
Cossacks neviem prečo ale ty jednoducho furt píšeš v nakych nezmyselných rytmoch či čom... Síce mi niekto vravel asi 4 krát že si nato zvyknem... Ale je to somarina nejde to ani len prečítať nieto ešte pochopiť
 

DeletedUser5726

Hosť
Jasne ked tomuto nechapes co pise ako mozes chapat hru a hlavne ked robis pribehove ulohy tam sa viac menej takto pise alebo niektore eventy v hadankach ale to by si musel chapat trochu a bit starsi lebo vekom ziskas len skusenosti nie naraz
 

DeletedUser

Hosť
Vieš keď píšu v eventove takéto texti tak tomu pochopím tomuto nie... Bohuzial
 

DeletedUser5364

Hosť
To zas budú mať radosť ľudia čo sa tu o niečo snažia ...ja osobne som za toto veľmi rad,nemyslím len súťaž ale celkovo ...bodka.
 

DeletedUser5682

Hosť
Priebezne hodnotenie 7. den.

MENO BODY
Morphium 21
luciaa 18
juri01 15
Tome 15
Sysqrw 13
Lineage 10
Sir Loutocash 10
jozef288 9
QppZoon 9
HUJGI 8
jmalachi 8
Mirko196 8
Tooon 8
enstratius 7
Gemini83 7
Sielyn 7
v3t3rn1k 7
Corsair 6
Eddy 1212 6
pekelnícka 6
Tanan 4 6
lenyorc 5
mactans 5
mizererre 5
cmiki 4
monkey3 4
Nataška 4
Arcanus 3
barcha 3
jardobhry 3
jumbo19svk 3
Lukawa 3
Queen Katrin 3
zdaigi 3
BZNS 2
imperator18 2
KB47 2
Kilimandzaro 2
pepo31 2
PetraDeen 2
Svarog25920 2
taky 004 2
zlaigica 2
Borousek 1
cernica 1
decascos 1
Erinome 1
joda mester 1
Lajos III 1
Potan 1
vigike 1
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5364

Hosť
Kto neskoro chodí ,dobre sa vyspí ale súťaž prespí,aspoň ja dnes :(:(:(
 

DeletedUser5682

Hosť
Dalsie, v poradi uz 8. priebezne hodnotenie.
Morphium 26
Tome 20
luciaa 19
juri01 16
Sysqrw 13
Lineage 11
QppZoon 11
HUJGI 10
Sir Loutocash 10
v3t3rn1k 10
jmalachi 9
jozef288 9
Mirko196 9
Tooon 9
enstratius 8
Gemini83 8
Sielyn 8
Corsair 7
Eddy 1212 7
Tanan 4 7
barcha 6
lenyorc 6
mactans 6
mizererre 6
pekelnícka 6
cmiki 4
monkey3 4
Nataška 4
zdaigi 4
Arcanus 3
jardobhry 3
jumbo19svk 3
Lukawa 3
Queen Katrin 3
BZNS 2
imperator18 2
KB47 2
Kilimandzaro 2
pepo31 2
PetraDeen 2
Svarog25920 2
taky 004 2
zlaigica 2
Borousek 1
cernica 1
decascos 1
Erinome 1
joda mester 1
Lajos III 1
Potan 1
vigike 1
[tr] [td] Meno [/td] [td] Body [/td] [/tr]​
 

DeletedUser5682

Hosť
Tabulky a farby som uz zvladol a sutaz este neskoncila :)

Morphium, prezrad taktiku, ako to robis, ze mas tolko bodov?
 

DeletedUser

Hosť
nie takto som to nemyslel :( mal som na mysli ako pekne sa stará o sčítavanie bodov a ako si dal záležať aby to aj po grafickej stránke vyzeralo pekne ;) aj toto by si zaslúžilo oceniť :)
Jasne to je pravda... ale gratulujem k výhre keďže už to máš v kapse
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore