• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Výsledky vyhľadávania

  1. Preposlané Vyhľadávanie v inventári

    1. Pri vyhľadávaní v inventári by bolo fajn keby vyhľadávanie našlo predmety aj v súpravách výberu. Príklad: do vyhľadávania zadám "rogu" a potvrdím vyhľadané budú nasledovné položky: - rogueova skrýša - zmenšenie rogueovej skrýše - súprava výberu vojnovej koristi - obsahuje prvú aj druhú...
  2. Predloženie v aukcii nepredĺži čas pri vlastnom prebití ponuky

    Pri predložení v aukcii v posledných 30 sec sa nepredĺži čas pokiaľ účastník sám prebije svoju ponuku. Čas sa predlžuje len v prípade ak prebíja iný účastník aukcie. Tento spôsob prekladania som v aukčnej sieni ešte nevidel a dá sa zneužívať. Raz som sledoval aukciu kde si takýmto spôsobom...
  3. Preposlané Upravy v ulohach

    Mam dve drobne upravy na zobrazovanie uloh: 1. V mobilnej verzii hry pri otvoreni ulohy alebo preklikavani uloh (hlavne opakujuce ulohy) zobrazovat zadanie ulohy ako prve a nie popis od tipka na obrazku. To si mozem zobrazit cez ikonu knizky. Myslim ze kazdy si to precita len raz a nie je to k...
  4. Presunutie budovy obchodníkovi

    Bolo by fajn keby sa budovy v meste, ktorých sa chcem pri prestavbách/zmenách zbaviť dali presunúť obchodníkovi a nemuselo by byť použité uložiť budovu. Moja predstava by bola taká, že budova sa v režime presúvania presunie nad obchodníka a pustí, on ju zaradí do políčka na predaj. Jednoduché...
  5. Preposlané Sumár tovaru v usadlosti

    Pri zobrazení vývoja v usadlosti - okno Vylepšenia veľvyslanectva je zobrazený tovar ku každej položke ktorú je potrebné odomknúť. Pokiaľ mám napríklad v Egypte vyrobeného 25 jačmeňa a v ďalšom okne potrebujem 32 tak je číslo 35 označené červenou farbou pretože nemám dostatok - to je v pohode...
  6. Opravené Nezmenená ikona hostinca

    Pri návšteve hostincov som si všimol, že sa niekedy ikona nezmení. Pôvodne je ikona taká, že môžem hostinec navštíviť, ale po kliknutí sa nezmení na ikonu s časom, ani po viacerých kliknutiach neviem, či je hostinec prázdny, či som v ňom, alebo je plný. všimol som si to ne PC verzii. Robilo to v...
  7. Opravené Vojenske budovy egypt

    Po vyhratej bitke ak stratim nejake jednotky, tak sa vojenske budovy v egyptskej udalosti akoby restartnu(neviem ci zakazdym, skor nahodne). Vsetky maju nad sebou oznamenie, ze mozem vyrabat a vsetky sloty pre bojovnikov su dostupne na vyrobu. Ak kliknem na vyrobu jednotky, ktoru uz mam a...
  8. Bonus tovaru v postmodernej

    Chcel by som sa opytat ako je s tovarom na mape. Mam tam sektor kde mam Guano a ukazuje mi, ze je mozne ho pouzit na koraly (predpokladam z oceanskej buducnosti) ale neviem na co ho mozem pouzit v tejto dobe. Prikladam obrazok. Dik za odpoved
  9. Preposlané Ponuky v obchode

    1. V obchode s tovarom by mohlo byt obmedzenie na pocet vytvorenych ponuk jedneho hraca. Dajme priklad 1 hrac moze zadat maximalne 5 ponuk z 1 tovaru. V obchode byva niekedy od jedneho hraca zadanych cez 20 ponuk na kazdy tovar. Len pre upresnenie vymena byva v objeme 5za5, 10za10 a podobne...
  10. Preposlané Vytvorenie dopytu na trhu pre tovar na stavbu VB

    V detaile nepostavenej VB by mohla byt moznost na vytvorenie ponuk na kupu/vymenu tovaru. V casti kde sa zobrazuje tovar by ku kazdemu riadku mohla byt moznost zadat tovar na vymenu a mnozstvo. Miesta je tam dost na ikonu tovaru a mnozstvo ;) Dole by mohlo byt tlacidlo na vytvorenie vsetkych...
  11. Napadanie susedov - vyrovnanie sil

    Napdanie susedov by mohlo byt upravene troska v prospech tych ktori sa snazia mat aspon aku taku obrannu armadu. Mozno ani nie v prospech ale na vyrovnanie sanci :) A aby to bolo spravodlive na obe strany tak dve drobne upravy: 1. Do obrannej armady si hrac bude moct dat len jednotky z aktualnej...
  12. Info (ikona) o vojenskych jednotkach

    v mobilnej verzii by mohla pribudnut ikonka k nazvu vojenskej jednotky o aku jednotku ide. Hlavne pri prechode do inej ery hrac ziska nejake jednotky a kym sa v to zorientuje tak to chvilu trva. S info o jednotke by lepsie zvolil armadu do bitvy :-)
  13. Diskusia Staroveký Egypt

    Zacinam tuto diskusiu skor ako je udalost ale zaujima ma kedy uz budu egyptania? :) Japonsko mam zasebou uz 15x a podarilo sa vzdy v zlatej. Len uz by to chcelo zmenu :) a nejaku zaujimavu budovu z Egyptu.
  14. Opravené Opakujuca sa uloha - vyroba aut

    Progresivna era. V opakujucej sa ulohe - vyroba aut sa v napovedi pise "V automobilke môžete vyrábať autá a súčiastky na autá." Vyrobna budova kde sa vyrabaju auta sa vola "Garáž". Mohlo by sa to zjednotit. Bud opravit nazov budovy alebo napovedu.
  15. Opravené Zapínanie notifikácií

    Mobilná verzia aplikáce, iPad, iPhone V nastaveniach mám zapnuté len niektoré notifikácie ako sú správy, vypnuté sú napríklad dokončenie produkcie, plná lišta bodov, ... 1. otvorím nastavenia a mám vypnuté niektoré notifikácie, 2. kliknem na tlačidlo fórum 3. vrátim sa s5 do app 4. všetky...
  16. Grupovanie budov v inventári

    Mal by som návrh na sprehľadnenie inventára. Momentálne sa budovy v inventári zobrazujú a grupujú len podľa toho do akej doby sú zaradené. To znamená, že mám napríklad v inventári niekoľkokrát bránu slnečného boha a zakaždým z inej doby. Tieto budovy by mohli byť označené že sa jedná o viac ér...
  17. Pár nápadov

    Ahojte, Mal by som pár nápadov na vylepšenie alebo spestrenie hry: 1. Keďže sa mi často v okolí vyskytujú susedia, ktorých hlavnou dennou úlohou je napádanie ostatných aj keď podľa ich skóre a armády s ktorou útočia na to nemajú, tak mám za to, že len skúšajú prepadávať. U mňa to väčšinou...
Hore