Diskusia Diskusia: Cechové boje

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management

PrototypeLogo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k novej PvP funkcii: Cechové boje
 

DeletedUser6575

Hosť
Aký vplyv na cechové boje bude mať vlastnenie Hvezdárni v cechu?
 

DeletedUser6575

Hosť
ešte by ma zaujímalo, ci sa ešte budú dať využiť vojacikovia z nizsich dôb, ktoré som vyrábala na tento účel... pre cvc boje?
 

DeletedUser5956

Hosť
Zdravím všetkých,

A mám jednu otázku. Ako to teraz bude s aktuálnou mapou CvC, teda s jednotlivými sektormi cechu? Automaticky bude prevedený tovar do pokladne cechu, alebo je potrebné udeliť milosť každému sektoru manuálne, aby sme získali aspoň nejaký tovar späť do pokladne? Ďakujem za odpoveď.
 

Blau

Community Manager
Člen tímu
Community Management
Aký vplyv na cechové boje bude mať vlastnenie Hvezdárni v cechu?

Bonus rezervnej podpory je platný iba pre CvC a nie pre Cechové boje, takže žiadny.

Budú tieto Cechove boje dostupné aj pre Android?

Áno, narozdiel od CvC, Cechové boje budú dostupné aj pre mobilné zariadenia.

ešte by ma zaujímalo, ci sa ešte budú dať využiť vojacikovia z nizsich dôb, ktoré som vyrábala na tento účel... pre cvc boje?

Nebudú mať veľké využitie. Ako je napísané v oznámení, zloženie nepriateľských jednotiek bude záležať od aktuálnej doby hráča. Takže ich asi neporazíš slabšími jednotkami z nižších dôb (jedine, ak máš silné útočné bonusy).

Zdravím všetkých,
A mám jednu otázku. Ako to teraz bude s aktuálnou mapou CvC, teda s jednotlivými sektormi cechu? Automaticky bude prevedený tovar do pokladne cechu, alebo je potrebné udeliť milosť každému sektoru manuálne, aby sme získali aspoň nejaký tovar späť do pokladne? Ďakujem za odpoveď.

Cechové boje sú úplne novou PvP funkciou, ktorá je nezávislá od CvC, ich spustenie CvC nijako neovplyvňuje. Ak budú nejaké zmeny aj pre CvC, tak to oznámime na fóre.
 

DeletedUser6981

Hosť
Zdravím neviem či to patrí sem ale Rebríček cechov v bojoch by mal byť doplnený vlajkami s farbami ako je to na mape, znaky su pekne ale nehovoria nič toto by pomohlo s identifikaciou a prepojenie mapa - rebríček
 

vi li

Nový člen
Zdravím, ako môžem zhodiť útočnú armádu, keď ide na náš sektor? stále tam svieti ich vlajka, hoci vlastnikom sme my.
 

DeletedUser1834

Hosť
Pokial vlastnikom "sektora" je zatial cech ktorehos clenom preco ziapes jako by ta certi do suda cpali ?
Kazdy sektor by zmenil majitela vyzaduje isty pocet vytaznych stretov ktory je rozdielny v ligach jednotivych.
Jakos povsimnul ockom druhym ktore nesledovalo utocnikov vydalo sigńal centrale (mozgu) ze kazdym uspechom stupa narocnost dobijania, tj. zvysujuce sa % obrancov ktorych nemusis nasadzovat ani zivit a taktiez aj vyjednavanie surovinove pociti kazdym uspechom ziadost o vyssi pocet vyjednavacih surovin.
A teraz sa zamysli orlie oko, cech co sa snazi dobit sektor ktory je tvojim dosavadnym domovom sa ako obracia, tj. vojsko pouziva v akom intervale 1sekundou od polnocneho casu abo kolo x uz sa mu na hlave ocitol povestny vavrinovy veniec uplatkom surovinovym? Isto tusis ze sa to da spoznat aku z dvoch variant utoku preferuju.
Za jediny den ho nedobiju, to nam ver. No ale pri dobrej konstelacii hodina neni problem :eek:
A ked budu po dychu lapat, zas ty a tvoji kumpani z cechu budu mat cas na revanz .)
Je s podivom ze nespominas jake budovy v prilahlich sektoroch uz ma tvoj cech postavene by stazil ocakavany atak s istou davkou predvidavosti. Ci otazka nemiestna az prapodivna? Tak neostava nist len cakat kedy domacu posadku sektora budu na dubove kole sadzat pred hradby navystrahu okoloiducich :/

Dodatok:
zhodit obliehanie v tomtot Battlegrounds je mozne len stazenim ziskania sektora ponukanou budovou k stavbe s nalezitym bonusom.
Ak nebude dostatocne opatrenie k stazeniu udelene, uzemie ziska protivnik s 50% sancou byt novym majitelom ci uz vybudovanej budovy ale kazdopadne zosadeny cech ma moznost znova dobijat svoju byvalu koloniu po uplynuti 4h ochrannej doby umozniascej cechu uzurpujuceho vybudovat budovu zo zoznamu abo sa spolahnut na matku prirodu. Zozrat abo byt zozrany
 
Naposledy upravené moderátorom:

GamerMiki30

Aktívny člen
Pokial vlastnikom "sektora" je zatial cech ktorehos clenom preco ziapes jako by ta certi do suda cpali ?
Kazdy sektor by zmenil majitela vyzaduje isty pocet vytaznych stretov ktory je rozdielny v ligach jednotivych.
Jakos povsimnul ockom druhym ktore nesledovalo utocnikov vydalo sigńal centrale (mozgu) ze kazdym uspechom stupa narocnost dobijania, tj. zvysujuce sa % obrancov ktorych nemusis nasadzovat ani zivit a taktiez aj vyjednavanie surovinove pociti kazdym uspechom ziadost o vyssi pocet vyjednavacih surovin.
A teraz sa zamysli orlie oko, cech co sa snazi dobit sektor ktory je tvojim dosavadnym domovom sa ako obracia, tj. vojsko pouziva v akom intervale 1sekundou od polnocneho casu abo kolo x uz sa mu na hlave ocitol povestny vavrinovy veniec uplatkom surovinovym? Isto tusis ze sa to da spoznat aku z dvoch variant utoku preferuju.
Za jediny den ho nedobiju, to nam ver.
No a ked budu po dychu lapat zas ty a tvoji kumpani z cechu budu mat cas na revanz .)
Je s podivom ze nespominas jake budovy v prilahlich sektoroch uz ma tvoj cech postavene by stazil ocakavany atak s istou davkou predvidavosti. Ci otazka nemiestna az prapodivna? Tak neostava nist len cakat kedy domacu posadku sektora budu na dubove kole sadzat pred hradby navystrahu okoloiducich :/
Súhlasím.
 

DeletedUser5956

Hosť
Čaute,

Za odmenu v rebríčku cechových bojov sú úlomky Sochy cti a sila cechu. Ale aký konkrétny dosah majú na prestíž cechu?, čo teda priamo ovplyvňuje umiestnenie cechovom rebríčku. V CvC je to jasné (sila sektoru). Alebo cechové boje nemajú prakticky žiadny význam na rebríček cechov (mimo rastu úrovne cechu a tým raz za dlhý čas +25 prestíže)?
 

Danober

Aktívny člen
Za mňa k cechovým bojom pár postrehov:
1. Super. Je to dobré oživenie hry :) a určite potešia aj získané odmeny.
2. Dalo by sa zariadiť aby aktivovaný ťah v hostinci platil aj pre vyjednávanie v cechových súbojoch? Inak je to občas riadny žrút materiálu a diamantov.
3. Už v prvej etape súbojov sa javí malá nespravodlivosť medzi zúčastnenými cechmi. (možno mi to vyvrátite nakoľko nevidím do podmienok ostatných :cool:). Ide o počet členov v cechu a získavanie sektorov. Zaťaženie sa každú noc vynuluje a ak má cech 70 členov tak ich sila na získanie sektorov je oveľa väčšia ako pri cechoch s malým počtom hráčov. Mohlo by byť dobíjanie sektora závislé nie od počtu bitiek a vyjednávaní, ale vypočítavané percentuálne podľa počtu členov v cechu.
Ak sa mýlim, tak prosím o vysvetlenie ako to funguje v porovnaní s počtom členov v cechu. Ďakujem
 

DeletedUser5956

Hosť
Za mňa k cechovým bojom pár postrehov:
1. Super. Je to dobré oživenie hry :) a určite potešia aj získané odmeny.
2. Dalo by sa zariadiť aby aktivovaný ťah v hostinci platil aj pre vyjednávanie v cechových súbojoch? Inak je to občas riadny žrút materiálu a diamantov.
3. Už v prvej etape súbojov sa javí malá nespravodlivosť medzi zúčastnenými cechmi. (možno mi to vyvrátite nakoľko nevidím do podmienok ostatných :cool:). Ide o počet členov v cechu a získavanie sektorov. Zaťaženie sa každú noc vynuluje a ak má cech 70 členov tak ich sila na získanie sektorov je oveľa väčšia ako pri cechoch s malým počtom hráčov. Mohlo by byť dobíjanie sektora závislé nie od počtu bitiek a vyjednávaní, ale vypočítavané percentuálne podľa počtu členov v cechu.
Ak sa mýlim, tak prosím o vysvetlenie ako to funguje v porovnaní s počtom členov v cechu. Ďakujem

2 - to by bolo príliš jednoduché (pri 6 možnostiach) a hráča by to nemotivovalo makať na svojej ekonomike a mať viac tovaru. Osobne nerád negociujem, pripomína mi to búchanie do hracieho automatu - iba o šťastí, nie šikovnosti hráča (keď padá samá "nesprávna osoba"). Vie to byť frustrujúce. :))

3 - cechy o dvoch elitných hráčoch by všetko prevalcovali. Súčasný systém nie je fér, ale vraj prebieha kalibrácia a cechy sa budú rozhadzovať podľa viacerých kritérií, ale spravodlivé to nebude nikdy. Ak máš na začiatku slabé cechy, zoberieš celý kontinent pomaličky a bez odporu. Systém potom vyhodnotí cech ako agresívny a dobyvačný a hodí ťa do skupiny TOP cechov, kde si ani neškrtneš.
 

DeletedUser7054

Hosť
Ahojte, vyhrali sme silu cechu a úlomky, tie už boli pridané do inventára, ale sila cechu ostala rovnaká. Kedy sa to pridá?
 

DeletedUser1834

Hosť
Ty moj chrumkavucky, nic si z toho nerob a ak budes mat nahodou cas sa este raz pozri po 20:00 + nejaka minutecka.
Mal bys vidiet NEVIDANE. Ak budes mat cirou nahodou i smartfonik po ruke sprav selfie pre vnucence, nadejnych Foe bojnikov .
Pretoze tolkej radosti v tvojich ociach nevykuzlia snad ani vianocne darceky o mesiac rozbalene .)

Tak si ten okamzik nalezite vychutnaj a podel sa z ostatnymi. Ved na to tu v podstate forum je :eek:
 

DeletedUser7054

Hosť
Ty moj chrumkavucky, nic si z toho nerob a ak budes mat nahodou cas sa este raz pozri po 20:00 + nejaka minutecka.
Mal bys vidiet NEVIDANE. Ak budes mat cirou nahodou i smartfonik po ruke sprav selfie pre vnucence, nadejnych Foe bojnikov .
Pretoze tolkej radosti v tvojich ociach nevykuzlia snad ani vianocne darceky o mesiac rozbalene .)

Tak si ten okamzik nalezite vychutnaj a podel sa z ostatnymi. Ved na to tu v podstate forum je :eek:
Vďaka, stačí mi fotka rebríčka z CB, keďže v ďalších bojoch už určite nebudeme prví :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore