Diskusia: denné výzvy

DeletedUser5918

Hosť
super , už sa tečim :) ...len taka poznamočka , uz je 14.12. a dena vyzva nikde :(
 

uhe83

Aktívny člen
ja skor myslim, ze to bude okolo osmej, alebo jedenastej, takze sa nechame prekvapit, ale tesim sa samozrejme :)
 

DeletedUser6286

Hosť
Denna vyzva ide len na PC verzii preco nie aj v mobiloch?
 

uhe83

Aktívny člen
ak ti nejde na mobile, skus pozriet aktualizaciu...
ta to vzdy napravi, pripadne reinstaluj appku, netrva to dlho a malo by to pomoct...
ale nehovorim, ze je to tak, no pri kazdom podobnom probleme tato moznost vzdy zabrala :)
 

DeletedUser6400

Hosť
No super.Prvá úloha a už viem že ju nesplním lebo nebojujem.Myslel som si že to bude pre všetkých ale vidím že to bude len pre tých čo sa venujú bojom.My čo len obchodujeme a budujeme budeme na sucho.Dalšiu ulohu už ani neotvorím.
 

tyraell

Člen
No super.Prvá úloha a už viem že ju nesplním lebo nebojujem.Myslel som si že to bude pre všetkých ale vidím že to bude len pre tých čo sa venujú bojom.My čo len obchodujeme a budujeme budeme na sucho.Dalšiu ulohu už ani neotvorím.
musim sa na tebe zasmiat :) je to denna vyzva, a nie denne odkliknutie niecoho... prave pre teba je tato uloha ako stvorena, je to nepovinne, kazdy den su ine ulohy, raz tazsie, raz lahsie, proste vyzvy, kazdemu sadne ina uloha, a ked nesadne, no tak ju preskocis... najjednoduchsie to je skritizovat hned na zaciatku ....
 

DeletedUser5946

Hosť
Zdravím, ja som si posunul, začiatok hry od 08,00 h a vypisuje mi, že ďalšia denná výzva za 1 deň a 15 hddín, išlo by to prosím do pôvodného stavu uviesť, čiže dalšia výzva za menej ako 1 deň, dakujem
 

tyraell

Člen
Zdravím, ja som si posunul, začiatok hry od 08,00 h a vypisuje mi, že ďalšia denná výzva za 1 deň a 15 hddín, išlo by to prosím do pôvodného stavu uviesť, čiže dalšia výzva za menej ako 1 deň, dakujem
ja som si to pounul z 8:00 na 10:00 a uloha mi zostala, mam na splnenie cas do zajtra 10:00, ty si ten zaciatok uz posunul asi moc... skus ho vratit zase na 8:00 alebo proste pockaj do zajtra a uz budes fungovat tak ako si si to nastavil... nemusi sa bat, ze ti nieco ujde, ulohy su kazdy den a odmeny sa opakuju
 

DeletedUser5946

Hosť
ja som si to pounul z 8:00 na 10:00 a uloha mi zostala, mam na splnenie cas do zajtra 10:00, ty si ten zaciatok uz posunul asi moc... skus ho vratit zase na 8:00 alebo proste pockaj do zajtra a uz budes fungovat tak ako si si to nastavil... nemusi sa bat, ze ti nieco ujde, ulohy su kazdy den a odmeny sa opakuju
posunu som len o 2 hodky, t.j. z 08:00 na 06:00 a hneď to pridlo vela hodín, a ked som chcel znovu umeniť, vypísalo upozornenie, že nerobím dobre
 

DeletedUser5665

Hosť
To čo je za blbosť ze dokončí 33x 4-hodinovú produkciu??? Zas spôsob ako vytiahnuť peniaze z hráčov. Ako už mám po krk všetky tie kamenné námestia, brány slnečných bohov ci prastaré tváre a iné hlúposti. Už fakt nevedia čo vymyslieť.Vlastne dalo napr. by sa mohol zaviesť poplatok 1000 diamantov za postup do vyššej úrovne. A tiež by sa mal zaplatiť poplatok aspon 100 diamantov za stavebné povolenie na každú budovu co chcem postaviť. Kaslat na taketo denne vyzvy.
 

DeletedUser6400

Hosť
musim sa na tebe zasmiat :) je to denna vyzva, a nie denne odkliknutie niecoho... prave pre teba je tato uloha ako stvorena, je to nepovinne, kazdy den su ine ulohy, raz tazsie, raz lahsie, proste vyzvy, kazdemu sadne ina uloha, a ked nesadne, no tak ju preskocis... najjednoduchsie to je skritizovat hned na zaciatku ....
Ako to mozem prskocit?Ked viem splnit jednu ulohu a druhu nie tak ako tu druhu viem preskocit?
 

tyraell

Člen
To čo je za blbosť ze dokončí 33x 4-hodinovú produkciu??? Zas spôsob ako vytiahnuť peniaze z hráčov. Ako už mám po krk všetky tie kamenné námestia, brány slnečných bohov ci prastaré tváre a iné hlúposti. Už fakt nevedia čo vymyslieť.Vlastne dalo napr. by sa mohol zaviesť poplatok 1000 diamantov za postup do vyššej úrovne. A tiež by sa mal zaplatiť poplatok aspon 100 diamantov za stavebné povolenie na každú budovu co chcem postaviť. Kaslat na taketo denne vyzvy.
normalne ma vytacaju ludia ako ty, tato hra sa da hrat uplne bez diamantov, neviem o com tu tocis, hraj sa doma radsej karty alebo co... ulohy su vyzvy - teda nieco, co normalne nerobis, alebo aspon nie stale a hlavne - nie su povinne
 

DeletedUser5918

Hosť
takze ked posuvate ten cas v tych vyzvach tak davajte pozor co potvrzdujete , mam splnenu vyzvu a ked som chcel posunut tu zajtrajsiu z 8.00 na skorsiu alebo neskorsiu hodinu tak mi ptoste jeden den vynecha akoby zajttrajsok neexistoval , tak to neposuniem a necham radsej tak :)
 
Hore