Diskusia: denné výzvy

DeletedUser5954

Hosť
Tak uz sa mi to podarilo najst tiez....
Zobraziť prílohu 839
ako vazne???? 4hod produkciu 33x???
sry, ten co zadava tieto cisla, mal by si zmerat IQ

viac nemam co dodat...
kedze ludia postupne doslova vyhadzuju kladivove budky, tak ja osobne mam postavenych par len na event, inak su mi zbytocne...
chce to upravu hlave tohoto cisla, este postupne urcite najdem dalsie dementne ulohy, ale zatial pozeram dalej :)

Stačí postaviť Kováčov (veľkosť 2x2) a stíhaš.. Neviem prečo sa sťažujete na túto úlohu :)
 

DeletedUser6326

Hosť
Denne ulohy su super az nato ze velmi casto mam vyhrat nejake stretnutia na mape, a to nemam sancu, ked nechcem ist hned do dalsej doby. Kludnne to nechajte ale mozno by nebolo zle porozmyslat nad tym ze by k takejto ulohe bola este alternativa, alebo by ste vzdy za jeden den moznost nahradit jednu ulohu inou.

Vopred dakujem za odpoved.
 

tyraell

Člen
Stačí postaviť Kováčov (veľkosť 2x2) a stíhaš.. Neviem prečo sa sťažujete na túto úlohu :)
v cechu mame ludi co tvrdia ze to je prilis jednoduche, tu kazdy druhy place... nechcel by som byt v kozi vyvojara :D ako pise marek stano, jedine ziskavanie sektorov moze byt problem, ostatne vyzvy sa daju v pohode splnit, aj ked niektore nemusim - okrem sektorov aj ziskat obyvatelstvo, aktivovat 3 bonusy v hostinci... ale ja si myslim ze to je spravne, ze to tak ma byt:) neckal som uhe ze budes kritizovat takuto jednoduchu ulohu :p
 

uhe83

Aktívny člen
v cechu mame ludi co tvrdia ze to je prilis jednoduche, tu kazdy druhy place... nechcel by som byt v kozi vyvojara :D ako pise marek stano, jedine ziskavanie sektorov moze byt problem, ostatne vyzvy sa daju v pohode splnit, aj ked niektore nemusim - okrem sektorov aj ziskat obyvatelstvo, aktivovat 3 bonusy v hostinci... ale ja si myslim ze to je spravne, ze to tak ma byt:) neckal som uhe ze budes kritizovat takuto jednoduchu ulohu :p

tieto su najlahsie... to su debiliny zas sektory na mape.. ved kludne chod o dobu dalej v dobe, horsie su vyskumi, to ta posuva v ere dalej...mapa je nezavysla, ja osobne som na mape aj dve, ci tri doby dalej...a neriesim. co sa da, vybojujem, co sa neda vyjednam...
a ak nemas miesto stavat kovacov, co spravis, predas VB, alebo budky co ti davaju BV??? sa uvedom co pises... nie kazdy ma take mesto ako ty, ze VB ani nepoznas skoro a to si v progrese.. niekto take budky ako tam stavas ty a plytva placom ...

preco myslis, zeby som to nekomentoval. ved vidis, ake mam mesto a mam tam aj dotycnych kovacov, ale 33x to splnit nemam sancu, kedze tolko casu tu travit nemam v plane, toto je relax, nie vypln dna :)
ja mam vacsinou postavene VB a vsetko mi dodavaju, ci kladiva, mince tovary dodavaju sameeee...
a stavat produkcne, ci na obyvatelov nemam dood, kedze vse ti da sama VB...
kovacov mam postavenych par kvoli eventu..
nemysli, ze nerozmyslam, ale 4hodx33 je blbost...
to nema logiku...alebo 65x 5minutovka... to chce prerobit tie ulohy...

@jeyaro14... tvoje mesta su zdaleka neni na takej urovni ako mam ja..a nekomntuj co ta nepali... kazdy si vie precitat co bolo dozadu pisane o kovacoch, tie samozrejme vyuzivam..ci skor kazdy, co ma daco v hlave, ale ked ides stylom VB a nie blbostami tak plac mas vzacny a predavat budovy v plane nemam..

tak sa najskor pripadne pozri na mesto daneho hraca a komentuj..
 

tyraell

Člen
tieto su najlahsie... to su debiliny zas sektory na mape.. ved kludne chod o dobu dalej v dobe, horsie su vyskumi, to ta posuva v ere dalej...mapa je nezavysla, ja osobne som na mape aj dve, ci tri doby dalej...a neriesim. co sa da, vybojujem, co sa neda vyjednam...
a ak nemas miesto stavat kovacov, co spravis, predas VB, alebo budky co ti davaju BV??? sa uvedom co pises... nie kazdy ma take mesto ako ty, ze VB ani nepoznas skoro a to si v progrese.. niekto take budky ako tam stavas ty a plytva placom ...

preco myslis, zeby som to nekomentoval. ved vidis, ake mam mesto a mam tam aj dotycnych kovacov, ale 33x to splnit nemam sancu, kedze tolko casu tu travit nemam v plane, toto je relax, nie vypln dna :)
ja mam vacsinou postavene VB a vsetko mi dodavaju, ci kladiva, mince tovary dodavaju sameeee...
a stavat produkcne, ci na obyvatelov nemam dood, kedze vse ti da sama VB...
kovacov mam postavenych par kvoli eventu..
nemysli, ze nerozmyslam, ale 4hodx33 je blbost...
to nema logiku...alebo 65x 5minutovka... to chce prerobit tie ulohy...

@jeyaro14... tvoje mesta su zdaleka neni na takej urovni ako mam ja..a nekomntuj co ta nepali... kazdy si vie precitat co bolo dozadu pisane o kovacoch, tie samozrejme vyuzivam..ci skor kazdy, co ma daco v hlave, ale ked ides stylom VB a nie blbostami tak plac mas vzacny a predavat budovy v plane nemam..

tak sa najskor pripadne pozri na mesto daneho hraca a komentuj..
ale ved klud, moje mesto na A,B a D ani nepozeraj, sluzi len na vymenu bodov a prve dva boli komplet zmazane aj s VB, ale kedze mi ich aj tak nezrusili, zacal som ich hrat znova :D ja si myslim ze 33x nie je problem, zvladaju to aj hraci co maju skoro vsetky VB, budem sa opakovat, ale je to vyzva a splnit 5x nejaku vyrobu predsa vyzva nie je ... ale suhlasim ze niektore ulohy by sa mali upravit, no kazdopadne je tu viac veci co by chcelo prerobit, vyzvy mi pridu po dlhej dobe nieco zmysluplne na rozdiel od zimneho eventu alebo toho forge bowlu.. to podla mna nedomysleli viac
 

tyraell

Člen
PS: co sa tyka sektorov, praveze som popredu a tych sektorov je strasne malo, takze ich nechcem minat na vyzvy, odkladam ich na eventy, vyzvy tu budu stale a odmeny v nich sa opakuju, takze ma netrapi ked budem mat sem tam -1
 

DeletedUser5954

Hosť
tieto su najlahsie... to su debiliny zas sektory na mape.. ved kludne chod o dobu dalej v dobe, horsie su vyskumi, to ta posuva v ere dalej...mapa je nezavysla, ja osobne som na mape aj dve, ci tri doby dalej...a neriesim. co sa da, vybojujem, co sa neda vyjednam...
a ak nemas miesto stavat kovacov, co spravis, predas VB, alebo budky co ti davaju BV??? sa uvedom co pises... nie kazdy ma take mesto ako ty, ze VB ani nepoznas skoro a to si v progrese.. niekto take budky ako tam stavas ty a plytva placom ...


@jeyaro14... tvoje mesta su zdaleka neni na takej urovni ako mam ja..a nekomntuj co ta nepali... kazdy si vie precitat co bolo dozadu pisane o kovacoch, tie samozrejme vyuzivam..ci skor kazdy, co ma daco v hlave, ale ked ides stylom VB a nie blbostami tak plac mas vzacny a predavat budovy v plane nemam..

tak sa najskor pripadne pozri na mesto daneho hraca a komentuj..

Načo budem pozerať miesto sa dá stále urobiť iba ten to nevie spraviť kto nerozmýšľa!
Len tu vyplakávaš že sa nedá splniť produkcia..(Všetko sa dá úlohy su výborne kto nevie splniŤ jeho chyba)


A nevidím že tvoje mestečka by boli najkrajšie s VB.. Tak nabudúce tichšie..
 

DeletedUser6354

Hosť
Mám taký návrh, ak nechcem v danom dni plniť dennú úlohu, pretože odmeny sa mi nepáčia s a neviem si vybrať, tak by sa mohlo vložiť tlačidlo "preskočiť dnešnú úlohu". Nemal by som síce možnosť ju plniť, ale ani by som nestratil bod postupu. Takto som nútený plniť denné úlohy, aj keď sú mi odmeny na dve veci, len preto aby som nestrácal body postupu.

súhlasim s tebou, škoda že nám zoberú bod aj za to že vôbec výzvu nepríjmem, je tam predsa napísané za nesplnenie a nie za odmietnutie. Ale inak sa mi to pozdáva, hoci ako to tu čítam tak sa "neviem dočkať" kedy dostanem nesplnitelnú úlohu pre mňa.
 

uhe83

Aktívny člen
Načo budem pozerať miesto sa dá stále urobiť iba ten to nevie spraviť kto nerozmýšľa!
Len tu vyplakávaš že sa nedá splniť produkcia..(Všetko sa dá úlohy su výborne kto nevie splniŤ jeho chyba)


A nevidím že tvoje mestečka by boli najkrajšie s VB.. Tak nabudúce tichšie..

ale ak si vsimnes Becko, tak tam som narval co sa dalo s kovacmi...a myslis, zeby som tam naraval dalsie??? sa uvedom...
a v evente bude najblizsie uloha, ze vyrobu v budve z tvojho, alebo predosleho veku, tak kde splnis tieto.. v kovacoch??? hmmmm???

ale tu ide o logiku... ja oostatne ulohy davam, ako nic...lusknutim prstov...ale tieto produkcne v takych poctoch, demencia..

tak tichucko :)
 

uhe83

Aktívny člen
ale ved klud, moje mesto na A,B a D ani nepozeraj, sluzi len na vymenu bodov a prve dva boli komplet zmazane aj s VB, ale kedze mi ich aj tak nezrusili, zacal som ich hrat znova :D ja si myslim ze 33x nie je problem, zvladaju to aj hraci co maju skoro vsetky VB, budem sa opakovat, ale je to vyzva a splnit 5x nejaku vyrobu predsa vyzva nie je ... ale suhlasim ze niektore ulohy by sa mali upravit, no kazdopadne je tu viac veci co by chcelo prerobit, vyzvy mi pridu po dlhej dobe nieco zmysluplne na rozdiel od zimneho eventu alebo toho forge bowlu.. to podla mna nedomysleli viac
a ja zas C nehram :D :D
takze ine mesta ti ani pozerat nemozem :p
len problem je, ze aj ked som dal prec co islo, tak aj tak je to malo...
to by som musel byt na hre zaveseny castejsie, ako byvam..a hlavne ked sa sem nedostanem a ani neprijmem dennu vyzvu, tak mi bid odrata, co je blbost totalna...
ja nehovorim, ze denne vyzvu su blbost, to zas pozor, len to, ze by sa mali upravit trochu logickejsie niektore...
ludia co su nizsie, alebo nejdu cez VB, nemaju problem mat kladivove budky... no ako som aj pisal..tak v evente bude ulohaxy krat vyroba v budkach z tvojej ery, ci predoslej a to mi kovaci nepomozu :D :D :D
 

DeletedUser6191

Hosť
mam taky dobrý návrh našim vývojárom. Keby sa nahodov odvážili zapojiť do toho aj rozum tak splnil som 6 úloh v každej úlohe boli eventove budovy a špeciálna plus BV a viete čo som dostal BV. Takže upravte tie percenta a ešte asi 50% cechu tak isto skončili. Tak pozdravte toho kto za to môže a dokážte mu nech to upraví. Aj keď tu sa sťažovať je ako to hovoriť hluchému nič sa nezmení iba ma ***** (doplnte si tam čo chcete)
 

tyraell

Člen
sice nasimi debatami nic nezmenime,ale aspon to tu trochu zije :D toto forum je ake je, nikto z vedenia sa mu nevenuje a ked nahodou hej, tak to vzdy zahraju do autu alebo na hernu podporu :D zhodneme sa aspon na tom, ze odpocitavanie za neprijatie vyzvy je blbost a ulohy vyhovuju kazdemu ine :)
 

Rihoslav

Člen
sice nasimi debatami nic nezmenime,ale aspon to tu trochu zije :D toto forum je ake je, nikto z vedenia sa mu nevenuje a ked nahodou hej, tak to vzdy zahraju do autu alebo na hernu podporu :D zhodneme sa aspon na tom, ze odpocitavanie za neprijatie vyzvy je blbost a ulohy vyhovuju kazdemu ine :)
Ešte by sa k tomu mohli vyjadriť aj administrátori a bolo by to úplne úžasné.
 

tyraell

Člen
sice nasimi debatami nic nezmenime,ale aspon to tu trochu zije :D inak ked tu niekto z sk vedenia nic nekomentuje, sa necudujem ze to tu je take ake to je..... /na betezhodneme sa aspon na tom, ze odpocitavanie za neprijatie vyzvy je blbost, a ulohy vyhovuju kazdemu ine :)
Ešte by sa k tomu mohli vyjadriť aj administrátori a bolo by to úplne úžasné.
no mna by fakt zaujimalo, ako sa z nasho sk fora dostanu pripomienky ku vyvojarom :D stale nas tu winy, jooguda a spol. vyzyvaju diskutovat, ale na co? :D posielaju tyzdenny, mesacny alebo rocny suhrn pripomienok vyvojarom od sk komunity? alebo ako to vlastne je
 

DeletedUser6191

Hosť
no mna by fakt zaujimalo, ako sa z nasho sk fora dostanu pripomienky ku vyvojarom :D stale nas tu winy, jooguda a spol. vyzyvaju diskutovat, ale na co? :D posielaju tyzdenny, mesacny alebo rocny suhrn pripomienok vyvojarom od sk
napíš im a uvidíš ale myslím si ze budu tvrdit že každý mesiac a najvedsia šanca na zmenu niečoho je ísť na beta fórum
 

DeletedUser6400

Hosť
Dobrý den.Chcel by som sa opítat prečo mi strhlo body postupu ked som neprijal dennu vyzvu?Mal som tam splnene 3.Potom som neprijal dve lebo neboli pre mna nicim zaujimave a dnes ked som ju prijal tak tam mam len jeden bod postupu.Ja som myslel ze bod mi strhne len ked vyzvu nesplnim.
 

DeletedUser6153

Hosť
Dobrý den.Chcel by som sa opítat prečo mi strhlo body postupu ked som neprijal dennu vyzvu?Mal som tam splnene 3.Potom som neprijal dve lebo neboli pre mna nicim zaujimave a dnes ked som ju prijal tak tam mam len jeden bod postupu.Ja som myslel ze bod mi strhne len ked vyzvu nesplnim.
zaujímavé to som netušil ak je to tak ako píšeš ,zatial plním všetky ale situacia može byť taká ako píšeš čo by bolo dosť zlé
 

DeletedUser6400

Hosť
zaujímavé to som netušil ak je to tak ako píšeš ,zatial plním všetky ale situacia može byť taká ako píšeš čo by bolo dosť zlé
Je to tak.Bol som dost prekvapený nakolko som si myslel ze pokial vyzvu neprijmem tak sa bod neodpocita.Teda aspom som to tak s popisu dennej vyzvy pochopil.Mozno som to pochopil zle.Preto by som bol rad keby sa k tomu vyjadril aj nejaky admin.
 

DeletedUser5683

Hosť
Nechaj Mirko196sk priestor i tomu adminovi a nesnaž sa odpovedať na všetko len ty sám. A navyše negatívnou náladou, tebe vlastnou...
 
Hore