• Historická udalosť 2024

    Vyskúšajte si svoje strategické schopnosti a prebojujte sa cez epické kartové bitky v našej najnovšej udalosti. Porazte bossov a získajte skvelé nové odmeny!

    Pre viac informácií kliknite tuto!

Diskusia: denné výzvy

DeletedUser5918

Hosť
inymi slovami aj ked vraciam cas z 8.00 na 1:00 aby mi ta zajtrajsia zacala skor , tak to tam system prida jeden cely den , asi neaky bug tam je alebo nieco

https://prnt.sc/hnikb7
 

DeletedUser6153

Hosť
prvá výzva splnená 3600 medailí,za mna velké plus-nie je nad rozšírenie skorej ako som plánoval:))))
 

DeletedUser2939

Hosť
zatial davam dennym vyzvam obrovske plus (O: . su tam aj paradne odmeny .
 

DeletedUser5665

Hosť
Tyraell
Mňa zas vytáčaju nič neriešiace príspevky ako je ten tvoj. Položil som jasnú otázku a keď nevieš na ňu odpovedať resp. keď ti nie je jasné o čom točím, tak chod radšej hrať tie karty ty. Normálne mám 5budov v ktorých by mohla prebiehať 4 hodinová produkcia to znamená že za 24h dokážem vyprodukovať max. 20krat a nie 33x ako sa píše v zadaní. Na zmenu a postavenie ďalších budov nie je čas ani miesto. Ako mam zrealizovať 33x4hodinovu produkciu bez použitia diamantov? Úlohu preskočiť nemôžem pretože mi odpočíta - 1bod. Ak by som pred prijatím výzvy poznal zadania tak by som si rozmyslel ci do toho idem. Ale to tak nefunguje. Takže skôr ako napíšeš inteligentný príspevok tak sa najprv zamysli ak máš čím. Mimochodom napísal som len svoj názor, ktorý je negatívny. A to je ta spätná väzba, ktorá tvorcov hry zaujíma. Čiže plusy a mínusy herného vylepšenia.
 
To čo je za blbosť ze dokončí 33x 4-hodinovú produkciu??? Zas spôsob ako vytiahnuť peniaze z hráčov. Ako už mám po krk všetky tie kamenné námestia, brány slnečných bohov ci prastaré tváre a iné hlúposti. Už fakt nevedia čo vymyslieť.Vlastne dalo napr. by sa mohol zaviesť poplatok 1000 diamantov za postup do vyššej úrovne. A tiež by sa mal zaplatiť poplatok aspon 100 diamantov za stavebné povolenie na každú budovu co chcem postaviť. Kaslat na taketo denne vyzvy.

Súhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser5954

Hosť
Tyraell
Mňa zas vytáčaju nič neriešiace príspevky ako je ten tvoj. Položil som jasnú otázku a keď nevieš na ňu odpovedať resp. keď ti nie je jasné o čom točím, tak chod radšej hrať tie karty ty. Normálne mám 5budov v ktorých by mohla prebiehať 4 hodinová produkcia to znamená že za 24h dokážem vyprodukovať max. 20krat a nie 33x ako sa píše v zadaní. Na zmenu a postavenie ďalších budov nie je čas ani miesto. Ako mam zrealizovať 33x4hodinovu produkciu bez použitia diamantov? Úlohu preskočiť nemôžem pretože mi odpočíta - 1bod. Ak by som pred prijatím výzvy poznal zadania tak by som si rozmyslel ci do toho idem. Ale to tak nefunguje. Takže skôr ako napíšeš inteligentný príspevok tak sa najprv zamysli ak máš čím. Mimochodom napísal som len svoj názor, ktorý je negatívny. A to je ta spätná väzba, ktorá tvorcov hry zaujíma. Čiže plusy a mínusy herného vylepšenia.


Čítal som aj to že nieje miesto a čas,ale jediná možnosť u týchto úloh a to bez použitia diamantov je pstaviť si Kováčov ( dlžka výstavy 20minút, veľkosť 2x2) myslím si že nejaké to miestečo vieš pre tieto veci si uvolnit :)
 

DeletedUser5665

Hosť
No.konecne dobrá rada. Škoda že to nenapadlo aj mňa. Zrejme by sa to dalo stihnúť. Vďaka.
 
Naposledy upravené moderátorom:

tyraell

Člen
Tyraell
Mňa zas vytáčaju nič neriešiace príspevky ako je ten tvoj. Položil som jasnú otázku a keď nevieš na ňu odpovedať resp. keď ti nie je jasné o čom točím, tak chod radšej hrať tie karty ty. Normálne mám 5budov v ktorých by mohla prebiehať 4 hodinová produkcia to znamená že za 24h dokážem vyprodukovať max. 20krat a nie 33x ako sa píše v zadaní. Na zmenu a postavenie ďalších budov nie je čas ani miesto. Ako mam zrealizovať 33x4hodinovu produkciu bez použitia diamantov? Úlohu preskočiť nemôžem pretože mi odpočíta - 1bod. Ak by som pred prijatím výzvy poznal zadania tak by som si rozmyslel ci do toho idem. Ale to tak nefunguje. Takže skôr ako napíšeš inteligentný príspevok tak sa najprv zamysli ak máš čím. Mimochodom napísal som len svoj názor, ktorý je negatívny. A to je ta spätná väzba, ktorá tvorcov hry zaujíma. Čiže plusy a mínusy herného vylepšenia.

a co maju byt tie ulohy napasovane presne na tvoje mesto a tvoj sposob hry? aby si klikal to iste co doteraz? v com by bola podstata tejto vyzvy? a za inteligentnu povazjues svoju otazku? tu prvu vetu v tvojom prispevku? a na to som odpovedal - je to vyzva. A splnit sa da jednoducho, zburas zo dve budovy napr. na tovar, aby si mal miesto, postavis niekolko kovacov a ides ... vyzva je o tom, ze si rozmyslis, ci mozna odmena stoji za namahu, alebo nie... ano, spatna vazba je dobra, ale kritizovat niekoho snahu hned v prvy den? ja hram denne vyzvy na bete a citam aj tam prispevky na fore, je aj vela nespokojnych ludi, ale kritizuju skor ulohy, ktore su nesplnitelne napr. ziskaj sektor na mape atd, ked maju vsetkoziskane... jasne ze to ma nejake muchy, ale palec hore za novy prvok v hre. A ked mas rad vyzvy, ktore sa plnia same, asi toto nebude sucast hry vhodna pre teba - to je zase moj nazor.

PS: ešte podotknem , že na bete som určite mal aj úlohy : vyskúmaj technológiu, objav provinciu a niekde som čítal, že už sa s takými úlohami nestretnem, takže spätná väzba asi funguje :) získavanie sektorov tam ale nechali určite, včera som to mal vo výzve na C, to mi osobne vadí a budem nútený väčšinou takúto dennú výzvu vzdať.../nepomôžu ani diamanty, lebo počet sektorov je daný/ no čo narobím, tomu čo práve získava nove územia, taká úloha bude vyhovovať ;-)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6153

Hosť
dalších 600 medailíí-druhá výzva tak čo zas napísať-bomba a zachvílku splnené,predtým som robil zimný event už ráno pred prácov teraz až po začatí dennej výzvy po príchode z práce síce stratím asi dva body výskumu lebo ráno dám 9 bodov aby som nesplnil hned zimný event ale to za tie výzvy určite stojí,
 

DeletedUser5665

Hosť
tyraell.
Moja prva veta je inteligentna v tom, že som chcel dat najavo svoje rozhorčenie, čo v pisomnej forme podľa mňa vyzerá, tak ako som ju napísal.
Tvoja rada aby som si zahral karty nebola tou radou, ktorú som očakával. Našťastie mi poradil jeyaro 14 za čo som mu mimochodom vďačný.
Keďže som na svoj prispevok dostal odpoved , tvoje výlevy ma fakt nezaujímajú.
 

tyraell

Člen
tyraell.
Moja prva veta je inteligentna v tom, že som chcel dat najavo svoje rozhorčenie, čo v pisomnej forme podľa mňa vyzerá, tak ako som ju napísal.
Tvoja rada aby som si zahral karty nebola tou radou, ktorú som očakával. Našťastie mi poradil jeyaro 14 za čo som mu mimochodom vďačný.
Keďže som na svoj prispevok dostal odpoved , tvoje výlevy ma fakt nezaujímajú.
keď Ťa nezaujímajú, tak ich nekomentuj a je to vybavené, mňa Tvoje a aj ostatné komenty zaujímajú, tak ich aj ja komentujem, sám si tu písal o potrebe spätnej väzby :p
 

DeletedUser6153

Hosť
dnes mám daj 6 bitiek no musím napadať mestá, provincia sa len otvára a dodávam že mestá napádam nerád ešte nemám alkatraz tak to dáva zabrať a expu už mám hotovú no jedno je isté kto chce plniť denné výzvy a tie ťažšie musí doslova plánovať dopredu a jedno je isté zabavili nás tentokrát fajn,potrebujem ešte jednu budovu rogue keby niekedy padla tak som moc spokojný:)
 

Rihoslav

Člen
Mám taký návrh, ak nechcem v danom dni plniť dennú úlohu, pretože odmeny sa mi nepáčia s a neviem si vybrať, tak by sa mohlo vložiť tlačidlo "preskočiť dnešnú úlohu". Nemal by som síce možnosť ju plniť, ale ani by som nestratil bod postupu. Takto som nútený plniť denné úlohy, aj keď sú mi odmeny na dve veci, len preto aby som nestrácal body postupu.
 

tyraell

Člen
nie som si istý, ale keď nezoberieš úlohu, tak ti to neodráta, vyskúšam to na bete a dám vedieť, ale ak si dobre pamätám, tak keď som sa tam dva dni neprihlásil, mal som stále splnené 3 zo 7
 

Rihoslav

Člen
nie som si istý, ale keď nezoberieš úlohu, tak ti to neodráta, vyskúšam to na bete a dám vedieť, ale ak si dobre pamätám, tak keď som sa tam dva dni neprihlásil, mal som stále splnené 3 zo 7
Mne ju odrátalo. Mal som dve splnené, včerajšiu som nerobil, ani som si nevybral truhlicu a dnes o osmej mi jeden bod odratalo.
 

tyraell

Člen
Mne ju odrátalo. Mal som dve splnené, včerajšiu som nerobil, ani som si nevybral truhlicu a dnes o osmej mi jeden bod odratalo.
aha, a tretiu ulohu - tu co si neplnil, si prijal a nesplnil alebo si ju ani neprijal?

edit: ked to znova citam, asi si ju ani neprijal, potom mas pravdu, minus by podla mna malo davat iba ked nesplnis, nie ked ju ani nprijmes, mohli by tvorcovia na tom zapracovat
 

DeletedUser5193

Hosť
Denne vyzvy neposkytuju ziadny uzitok hracom, ktori hraju FoE len par minut denne pre zabavu. Denne vyzvy je zbytocnost bez realneho uzitku na progres v hre a len zaberaju miesto na obrazovke
 

uhe83

Aktívny člen
Tak uz sa mi to podarilo najst tiez....
Screenshot_5.jpg
ako vazne???? 4hod produkciu 33x???
sry, ten co zadava tieto cisla, mal by si zmerat IQ

viac nemam co dodat...
kedze ludia postupne doslova vyhadzuju kladivove budky, tak ja osobne mam postavenych par len na event, inak su mi zbytocne...
chce to upravu hlave tohoto cisla, este postupne urcite najdem dalsie dementne ulohy, ale zatial pozeram dalej :)
 
Hore