Diskusia: denné výzvy

DeletedUser6400

Hosť
a čo čakáš že ti odpise nič viac nevudedukuje ako už je napísané tu máš odpoveď na všetko co už každý skúsil nič lepšie nečakaj už
Áno čakám že mi odpíše a zodpovie otázku čo som položil.Písal som aj na support tak verím že sa tým budú zaoberať.
 

DeletedUser5683

Hosť
Som moderátor tohto fóra a skôr ako Ti odpovie Community Manager, napíšem svoje doterajšie poznatky. Do dnešného dňa som nikde, ani na Beta fóre ani na inom FoE fóre nevidel príspevok v ktorom by hociktorý hráč tvrdil, že mu bolo odpočítaný bod za neprijatie dennej výzvy. Sám plním denné výzvy a bod mi je odpočítaný len vtedy, ak výzvu nesplním, nie, keď ju neprijmem. Toto je môj poznatok, čo nevylučuje, že sa môže od pravdy líšiť a môžem sa mýliť. Budem rád, ak sem napíše hráč, ktorému sa stal opak toho, čo píšem ja...
 

tyraell

Člen
neviem, ja mam pocit ze na bete mi to neodratavalo , uz som to niekde pisal a na sk svete som to zatial neskusal... skusim to este raz otestovat aj tu aj tam
 

DeletedUser6400

Hosť
Som moderátor tohto fóra a skôr ako Ti odpovie Community Manager, napíšem svoje doterajšie poznatky. Do dnešného dňa som nikde, ani na Beta fóre ani na inom FoE fóre nevidel príspevok v ktorom by hociktorý hráč tvrdil, že mu bolo odpočítaný bod za neprijatie dennej výzvy. Sám plním denné výzvy a bod mi je odpočítaný len vtedy, ak výzvu nesplním, nie, keď ju neprijmem. Toto je môj poznatok, čo nevylučuje, že sa môže od pravdy líšiť a môžem sa mýliť. Budem rád, ak sem napíše hráč, ktorému sa stal opak toho, čo píšem ja...
Ahoj Jooguda. O tomto probléme píše aj Rihoslav na druhej strane tohto fóra.
 

DeletedUser6354

Hosť
Jooguda, aj mne sa to stalo, jednu výzvu som ignorovala a bod dole :-/
 

DeletedUser6400

Hosť
Ano to by bolo dobré.Kontaktoval som aj všetkých členov nášho cechu aby mi dali vedieť či sa im stalo to isté.Som zvedavý na odpovede v našej lampárni.Ved je predsa nezmysel aby sme strácali body pustupu za niečo čo sme ani nezačali.Ďakujem Jooguda že si sa tým začal zaoberať a prajem pekný zbytok dňa.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6191

Hosť
A navyše negatívnou náladou, tebe vlastnou...
no tak neveim ci je toto negativna nalada ale okej mysli si co chces.
Nechaj priestor i tomu adminovi a nesnaž sa odpovedať na všetko len ty sám.
A ak sa citis ukrivdeny ze odpoviem na otazky tak potom neviem na co tu je to forum lebo mam taky pocit ze odpovedat moze hocikto a kolko chce ale ked nie kludne napis.
A navyse ani ty sam si toho viac nezistil ako je tu napisane a prakticky kazda otazka tu je zodpovedana uz ohladom straty bodov.
Áno čakám že mi odpíše a zodpovie otázku čo som položil.Písal som aj na support tak verím že sa tým budú zaoberať.
A ta otazka uz bola zodpovedna. A WTF ako preco na suport tam sa riesia ine problemi teda ak vobec niake aj ja od nich cakam na odpoved a verim ze mi odpisu a nie to ze si za to mozem sam kazdopadne najradsej by som si cely ucet dal na anglicke serveri ale to sa asi bohuzial neda:(:(:(
 
Naposledy upravené moderátorom:

uhe83

Aktívny člen
Ano to by bolo dobré.Kontaktoval som aj všetkých členov nášho cechu aby mi dali vedieť či sa im stalo to isté.Som zvedavý na odpovede v našej lampárni.Ved je predsa nezmysel aby sme strácali body pustupu za niečo čo sme ani nezačali.Ďakujem Jooguda že si sa tým začal zaoberať a prajem pekný zbytok dňa.
dakuje, ze po kolkych stranach sa aspon zapojil a vyjadril...
zatial sme to tu riesili len my hraci a nik iny nic poriadne... o tom odratani tu pisal nejeden hrac a bez reakcie..
co mas znamosti?? ked na tvoj dotaz sa odpovedalo?? :D :D :D :D
nie, zartujem..ale apson konecne to niekto zodpovedal... no je to somarina, neprijmem vyzvu, tak aky je dovod mi bod ziskany splnenim inej ulohy, ktoru som prijal

nepochopitelne....ale co, zvykame si na take maniere
 

uhe83

Aktívny člen
lebo ja som neprijal uz asi dve, ci tri ponuky, lebo blbosti v odmenach a zas som na nule, preto somarina...
a @Jooguda.. je pekne, ze to navrhujes, to malo byt samozrejmostou, ze odrata bod len ked neprijmes ulohu, trochu logicke, ze ak sa mi nepaci vyhra, tak to neprijmam a nemalo by nic odratat.. ale tak co uz.. tak mi to bude vacsinou len svietit na obrazovke... lebo na 7 sa asi nedostanem :D ked mi bude stale odratavat bod ked sa mi nebude pacit odmena...
 

DeletedUser6191

Hosť
[Nechaj Mirko196sk priestor i tomu adminovi a nesnaž sa odpovedať na všetko len ty sám. A navyše negatívnou náladou, tebe vlastnou...]
Tak mi ako admin povedz, či je to chyba, že mi odpočíta bod postupu, keď dennú úlohu neprijmem a čí to budete riešiť, alebo je to funkčnosť zamýšľaná a prečo potom nebola spomenutá v úvode pri popise denných úloh?

[odpoveď]
neviem o co ti ide @Rihoslav a prečo si to odstránil vlasne neviem ani na koho to je smerované na mňa? na jogudu? ale nie neodpoviem ti vývojári chceli zrejme aby to tak bolo a nezmeni sa to tým ze sa tu budete sťažovať ani tým ze sa tu na to budú zakladať niake témy. A hovorte si čo chcete ešte nič sa na tomto fóre nevyriešilo žiadny nápad od tieto neprešiel ak áno opravte ma ale myslím si ze není čo opravovať a nekrmte ma tým ze "vývojári sa sami rozhodnú čo prejde a čo nie" ak to vážne tak posielate tak sem dajte dôkaz winy a joguda predsa niečo musí existovať na povrdenie či sa mýlim? prajem pekný večer a čakám na ten dôkaz ak niaky vôbec je
 

DeletedUser6153

Hosť
ak to prejde a opravia to bude to ok, ako som písal výzvy sú aspom pre mna zatial velmi užitočná vec a núti ma to viac chodiť do hry
 

Ajfen

Nový člen
U úvode bolo napísané: "Počas testovania sme sa však uistili, že medzi jednotlivé úlohy nebudú zahrnuté žiadne neprenosné (ako napríklad prieskum, ktorý môže trvať aj dva dni), navyše po vás nikdy nebudeme vyžadovať postup vo výskume technológií."

Nie je to však pravda. Požaduje to, aby som získal 3 sektory na mepa kontinentu - keďže nová mapa nie je vyskúmané po dobití posledného sektora, najskôr musím preskúmať mapu a až potom získať sektory - teda bez diamantov úloha splniteľná niekedy aj za viac ako 2 dni - teda nesplniťeľná.
 

uhe83

Aktívny člen
neuveritelne,, dalsia nezhoda, ja len dufam, ze to daju do poriadku a viacero veci s dennych vyziev...
jednoducho treba sa s tym pohrat, hlavne to, ak neprijmem vyzvu, preco mi odrata bod za neprijatie ulohy... ked vazne niektre "odmeny" su pre mna nezaujimave
 

DeletedUser6016

Hosť
Mám otázočku sú nejaké body za splnenie dennej úlohy do celkového rebríčka alebo nie. Ešte som to nepostrehol. Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser6016

Hosť
A ešte malá pripomienka odmeny v poslednej truhle sú úplne naprd skrýše rogue a studne bullshitt. Radšej by som tam privítal bonusové budovy s éry danneho hráča ako hento.
 

DeletedUser6016

Hosť
A ešte malá pripomienka odmeny v poslednej truhle sú úplne naprd skrýše rogue a studne bullshitt. Radšej by som tam privítal bonusové budovy s éry danneho hráča ako hento.
Príklad - všetko čo je v danej ére za diamanty .Od ciest počnúc.
 

DeletedUser6016

Hosť
U úvode bolo napísané: "Počas testovania sme sa však uistili, že medzi jednotlivé úlohy nebudú zahrnuté žiadne neprenosné (ako napríklad prieskum, ktorý môže trvať aj dva dni), navyše po vás nikdy nebudeme vyžadovať postup vo výskume technológií."

Nie je to však pravda. Požaduje to, aby som získal 3 sektory na mepa kontinentu - keďže nová mapa nie je vyskúmané po dobití posledného sektora, najskôr musím preskúmať mapu a až potom získať sektory - teda bez diamantov úloha splniteľná niekedy aj za viac ako 2 dni - teda nesplniťeľná.
O takej úlohe som nepočul ja som mal 3 strety v expedície
 

DeletedUser6016

Hosť
U úvode bolo napísané: "Počas testovania sme sa však uistili, že medzi jednotlivé úlohy nebudú zahrnuté žiadne neprenosné (ako napríklad prieskum, ktorý môže trvať aj dva dni), navyše po vás nikdy nebudeme vyžadovať postup vo výskume technológií."

Nie je to však pravda. Požaduje to, aby som získal 3 sektory na mepa kontinentu - keďže nová mapa nie je vyskúmané po dobití posledného sektora, najskôr musím preskúmať mapu a až potom získať sektory - teda bez diamantov úloha splniteľná niekedy aj za viac ako 2 dni - teda nesplniťeľná.
Ja som takú úlohu nemal a to som vyriešil všetky doteraz. Nemáš tam náhodu vyhraj tri strety alebo pod.
 

DeletedUser6191

Hosť
ja ju mam teraz tiež 3 krat boj na mape kontinentu ale tam si ani neskrtnem keďže som o 2 doby dopredu
 
Hore