Diskusia: denné výzvy

Ajfen

Nový člen
Ja som takú úlohu nemal a to som vyriešil všetky doteraz. Nemáš tam náhodu vyhraj tri strety alebo pod.
Čítať som ešte nezabudol. Pokiaľ mi píše "Získaj 3 sektory na mape kontinentu pomocou vyjednávania" tak mi žiadne strety nepomôžu. Zajtra, už bude ďalšia provincia preskúmaná a úlohu možno tiež zopakuje - však už sa bude dať...
 

Rihoslav

Člen
[Nechaj Mirko196sk priestor i tomu adminovi a nesnaž sa odpovedať na všetko len ty sám. A navyše negatívnou náladou, tebe vlastnou...]
Tak mi ako admin povedz, či je to chyba, že mi odpočíta bod postupu, keď dennú úlohu neprijmem a čí to budete riešiť, alebo je to funkčnosť zamýšľaná a prečo potom nebola spomenutá v úvode pri popise denných úloh?

[odpoveď]
neviem o co ti ide @Rihoslav a prečo si to odstránil vlasne neviem ani na koho to je smerované na mňa? na jogudu? ale nie neodpoviem ti vývojári chceli zrejme aby to tak bolo a nezmeni sa to tým ze sa tu budete sťažovať ani tým ze sa tu na to budú zakladať niake témy. A hovorte si čo chcete ešte nič sa na tomto fóre nevyriešilo žiadny nápad od tieto neprešiel ak áno opravte ma ale myslím si ze není čo opravovať a nekrmte ma tým ze "vývojári sa sami rozhodnú čo prejde a čo nie" ak to vážne tak posielate tak sem dajte dôkaz winy a joguda predsa niečo musí existovať na povrdenie či sa mýlim? prajem pekný večer a čakám na ten dôkaz ak niaky vôbec je
Ono treba najprv rozmýšľať, až potom sa rozčuľovať. Reagoval som na Jogudu, čo je zrejmé, keďže som reagoval na jeho príspevok. Zmazal som ho, lebo som si všimol, že v zbalených príspevkoch už na otázky odpovedal a podporil som jeho návrh v inej časti fóra.
Takže kľud a nohy v suchu.
 

DeletedUser6016

Hosť
Čítať som ešte nezabudol. Pokiaľ mi píše "Získaj 3 sektory na mape kontinentu pomocou vyjednávania" tak mi žiadne strety nepomôžu. Zajtra, už bude ďalšia provincia preskúmaná a úlohu možno tiež zopakuje - však už sa bude dať...
Tak to mam teda stastie ze uz mam vsetky provincie preskumane a dobite tak preto mi to dava asi len v expediciach.
 

DeletedUser6153

Hosť
mám dennú vyzdvihnite si 3500 stiebro z hostinca no čarodej teda nie som bohužial:(((pre mna relatívne nesplnitelné a to mám priatelov 121 a pravidelne navštevujem ha pekná denná
 
Hore